Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1298AruKristiinaNN38001:08:45Diplom
894AruAnneliLäänemaa KJKNN21801:00:56Diplom
1594AsterAnneliNN49301:19:12Diplom
323AugasmägiKaulMM60300:51:35Diplom
1485AulMaireVilkad VirukadNN551201:14:22Diplom
341AulVäinoJõhvikasMM65200:52:00Diplom
1189AunpuKenRae KossMM55701:06:17Diplom
1535AupajuPilleNN47001:16:07Diplom
1418AupajuTarmoMM409001:12:30Diplom
2AusPriitMM200:30:48Diplom
1621BambusMadeNN503301:21:02Diplom
1145BassovaMaarikaNN31901:05:25Diplom
999BastigSvenAQVA Hotell ja SpaMM25901:02:38Diplom
373BaumanVilmarMM14200:52:36Diplom
1363BaumannKätlinNNN3901:10:34Diplom
210BauvaldMärtMM402100:48:51Diplom
444BeetPriitMM15400:54:02Diplom
1691BeetMeryNN52801:26:19Diplom
1507BeljajevaLjubovAQVA Hotell ja SpaNN551301:14:57Diplom
569BelokurovaEveKänguruNN50400:55:47Diplom
75BensonJuliaWednesday Night Laundry RunnersNN700:44:36Diplom
920BercicBoštjanMM453901:01:19Diplom
431BergantBorisMM452100:53:44Diplom
1498BergmanTanjaNN4010801:14:39Diplom
792BergmannIndrekMM22600:59:16Diplom
685BerlokkoHeleriNN13900:57:47Diplom
1652BimbergTiiaKIRDE KRKNN51901:23:02Diplom
946BobicEdvardMM454101:01:42Diplom
92BõkovRainerRRGMP1800:45:40Diplom
841BolonenkovJuriMM23301:00:00Diplom
14BõmbergRainElioni SpordiklubiMM1000:37:12Diplom
214BondarenkoOlesjaNN1900:48:57Diplom
1659BorovkovaJanaNN4013401:24:04Diplom
258BõstrovPaulMM10600:50:06Diplom
23BurkeLiamWadhurst RunnersMMJ500:40:00Diplom
1355BurkeMartinWadhurst RunnersMM55801:10:23Diplom
834BürklandPriitMM23100:59:55Diplom
260DailidaiteMonikaNN2600:50:09Diplom
1727DeketMargitNN54201:29:41Diplom
40DeketSergeiMM2000:42:43Diplom
238DerrikKatreNN2200:49:30Diplom
1357DreimannGerlinNNJ2301:10:24Diplom
746EekMariNN16200:58:42Diplom
1092EensaluLeilaNN55501:04:20Diplom
1648EermeGerlisportlandNN4013101:22:53Diplom
235EesmaaElisNN2100:49:28Diplom
495EhandiRuthEesti Raudtee SkNN401700:54:44Diplom
1252EhasaluAveNN36901:07:31Diplom
1822EhasaluAndraNN57401:44:40Diplom
1570EhasaluVelliNN48101:17:58Diplom
1321EhatammAnuHäirekeskusNN39101:09:16Diplom
621EhavaldAveNN11200:56:42Diplom
777EhmanAnne-LyNN452000:59:01Diplom
296EhmanHans ArturMP4800:51:01Diplom
120EhrlichImbiNN45100:46:44Diplom
982EicheAnderoSonda VallavalitsusMP9901:02:23Diplom
399EicheAngeliqueNN401300:53:11Diplom
958EimlaMargotNN24701:02:01Diplom
1664EirandSirjePPANN503701:24:31Diplom
909EirandHelinaNN22701:01:13Diplom
182EiroJariDicroMM8000:48:14Diplom
1494EismannMeeliÜhinenud Ajalehed ASNN456101:14:34Diplom
1065EismannKristelÜhinenud Ajalehed ASNN29101:03:53Diplom
52ElenurmSvenFC TiigridMM2300:43:44Diplom
255ElhiAggertOlympic/OlyBetMM10500:50:01Diplom
709ElkenRaivoKIRDE KRKMM21500:58:15Diplom
218EllerRainMM9400:49:05Diplom
220EllerAndresMM402200:49:10Diplom
311EllermaaRiho-ReneMM50900:51:19Diplom
667ElmendKairiNN13100:57:31Diplom
1349EnnokKairiNN409501:10:07Diplom
1480EnnuloBrunoMM30601:14:18Diplom
411ErapartTiitMM14700:53:26Diplom
99ErikAllarMMJ600:46:01Diplom
1605EriksonPille RiinNT8101:19:54Diplom
856EriksonMarekMM23601:00:15Diplom
1829Erikson-KivesteHeddiNN57701:48:45Diplom
37ErilaidVäinoMM75100:42:04Diplom
1474ErinMarkoMM30401:13:51Diplom
1323ErinMargusMM29101:09:18Diplom
253ErmTanelMM10400:49:57Diplom
1130ErnitsKristinaNN31601:05:09Diplom
1081ErrildMaiduMM454501:04:05Diplom
262ErsHeigoMMJ1000:50:14Diplom
1076EttiTaaviMM27001:04:03Diplom
1078EttiAnniNN29501:04:04Diplom
203EtverkMerikeAS Viru-Nigula SaeveskiNN40300:48:39Diplom
189EvertJaakMM45800:48:23Diplom
1137FilingFrediSKY PLUSMM27401:05:20Diplom
1749FlorenAnnelaKF SuusaklubiNN458601:31:46Diplom
24FlorenKelliKF SuusaklubiNN100:40:03Diplom
326FlorenKristelKF SuusaklubiNN3600:51:38Diplom
1235FreibergMarikaNN454601:07:03Diplom
995FreibergKadri-AnnNT3901:02:36Diplom
1178FreibergAnna-KarinNNJ1601:06:01Diplom
1132GalasMariiaNNN2901:05:11Diplom
1670GasnaAlaAQVA Hotell ja SpaNN503901:24:56Diplom
184GetmanLjudmillaJK StartNN55100:48:16Diplom
330GildiAleksandrMM12700:51:48Diplom
656GoldEvelynNKK MärjamaaNN12700:57:19Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.