Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
101VesiArneMM401200:46:09Diplom
102LiivlaidHediTAINN800:46:12Diplom
103MellKarl21ccMP1900:46:12Diplom
104NugisTarmoTK-Team ASMM45100:46:13Diplom
105KallasteCarl RobertMP2000:46:17Diplom
106LuideSiljaJooksupartnerNN900:46:20Diplom
107ZirnaskVilluSTAMINAMM45200:46:21Diplom
108PalksaarMikkMM4600:46:22Diplom
109VettikElarisportlandMM4700:46:23Diplom
110JesinSanderMP2100:46:27Diplom
111NepperPelleSpordiselts Kaido/ Ööklubi PrivilegeMM4800:46:28Diplom
112SiimonSilverMM4900:46:29Diplom
113SatsRalfMP2200:46:29Diplom
114PillartKätlinKuusalu SpordiklubiNT400:46:31Diplom
115SuurMarekProekspertMM401300:46:31Diplom
116KokkKristoSK METSASõBRADMM401400:46:34Diplom
117Tooma-KaljuveeIirisKokaklubiNN1000:46:35Diplom
118AltmäeTiitMM401500:46:40Diplom
119KarjusKaidoARTMAN RACINGMM401600:46:42Diplom
120EhrlichImbiNN45100:46:44Diplom
121JõemetsKristiTEAM 30+NN1100:46:45Diplom
122RebaneTaivoMM60100:46:45Diplom
123KivimetsMerili-MaiTabasalu TriatloniklubiNT500:46:46Diplom
124KaruReinMM5000:46:48Diplom
125VahiSiimMM5100:46:48Diplom
126HioväinKertoMM5200:46:52Diplom
127PartsSanderKaitsevägiMMN600:46:52Diplom
128RebbanArgoVISAMMJ700:46:54Diplom
129PuuseppAndraNN40100:46:55Diplom
130TammojaKadriNN1200:46:55Diplom
131OjalillRaimondMM5300:46:57Diplom
132KukkÜloMM401700:46:58Diplom
133KurgRaimoSK TervisMM5400:47:01Diplom
134KaljuveerEinarMM5500:47:08Diplom
135IvanovRandarRakvere BontMMJ800:47:09Diplom
136HeinsooAndrusViljandi SuusaklubiMM45300:47:10Diplom
137NõmmikKristianMM5600:47:10Diplom
138KeärAndresRAKKE SKMM50400:47:11Diplom
139NiineKristjanMM5700:47:13Diplom
140LilleViljarMM5800:47:14Diplom
141SarapuuSvenHigh5MM5900:47:15Diplom
142SeppHoldenMM6000:47:17Diplom
143TiitsTavoMM6100:47:17Diplom
144OrelHelgerRsk JõhvikasMP2300:47:19Diplom
145RaudkiviPriitMM6200:47:19Diplom
146HäätarõRagnarAQVA Hotell ja SpaMM6300:47:20Diplom
147LehtlaRaunoProrunnerMM6400:47:21Diplom
148SillusteLiinaNN1300:47:23Diplom
149VasemägiReijoMP2400:47:23Diplom
150VesterblomVooteleMM6500:47:24Diplom
151RaidojaArdoMM6600:47:25Diplom
152ValangAnnNN1400:47:26Diplom
153LantcovValeriiMM45400:47:29Diplom
154KeskkülaTrevorMP2500:47:33Diplom
155RoodeSiimMM45500:47:34Diplom
156SaarReimoMM6700:47:35Diplom
157IvanovSanderRakvere BontMP2600:47:37Diplom
158LõugasMartinMM6800:47:37Diplom
159LaignaMarkoMM6900:47:38Diplom
160KirsmanHannesMM7000:47:39Diplom
161PilvetBirgittiNNJ100:47:39Diplom
162KungurVahurMM50500:47:41Diplom
163LoimTiitMM7100:47:41Diplom
164RoovAiloMTA SKMM45600:47:44Diplom
165SaareperaJaanusARS ProjektMM7200:47:44Diplom
166KrullKristiSportland ASNN1500:47:46Diplom
167TomsonEigoMM7300:47:47Diplom
168AasaIndrekMM7400:47:47Diplom
169PalkIvarMP2700:47:48Diplom
170TaltsEveElioni SpordiklubiNN1600:47:51Diplom
171NisloniPriitMM7500:47:56Diplom
172AllmereKarl-JohannesMP2800:48:01Diplom
173UiboToomasMM45700:48:02Diplom
174PõldojaArgoMM7600:48:02Diplom
175MäkiläTatuMyNextRunMM7700:48:03Diplom
176LempuIanMP2900:48:04Diplom
177KunmanJarek-KarlMP3000:48:07Diplom
178RemmelgasRihoViru õluMM7800:48:07Diplom
179KuldpärgEneNN1700:48:10Diplom
180MöllerMarekMM7900:48:11Diplom
181MeltsasVeikoMM401800:48:12Diplom
182EiroJariDicroMM8000:48:14Diplom
183SatsAnneliPIHLAKANN40200:48:15Diplom
184GetmanLjudmillaJK StartNN55100:48:16Diplom
185TaluKristjanMM401900:48:16Diplom
186KilkKaarelFujitsuMM8100:48:19Diplom
187TammelaAndrisÜhinenud Ajalehed ASMM8200:48:19Diplom
188SadamAlarMM8300:48:21Diplom
189EvertJaakMM45800:48:23Diplom
190MiilpaluMatteusKadrina KeskkoolMP3100:48:23Diplom
191RoobaRagnarJäneda-LehtseMP3200:48:23Diplom
192TibarIndrekMM8400:48:26Diplom
193SaukasAndresMMJ900:48:27Diplom
194LõhmusRainerMM8500:48:28Diplom
195KangurJaan MatisMP3300:48:29Diplom
196LehmannAndreasIHDG!MM45900:48:30Diplom
197RääkKristoMM8600:48:33Diplom
198KrullKristjanMM8700:48:34Diplom
199NemvaltsLiisNNN200:48:34Diplom
200PalmErkiMM50600:48:34Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.