Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
209MaasikMarkoMM9100:47:32Diplom
465DoroninAleksandrI love Supersport (#teamDoronin)MM18900:51:21Diplom
3281KotkasKaljuMM53901:23:01Diplom
1234VihmMartinMM35500:59:34Diplom
1490InnoStenMM38801:02:49Diplom
211LättAndreas PeeterMM9200:47:22Diplom
467TranstokPriitMM19000:50:51Diplom
212MikkorRaunoPreabMM9300:47:20Diplom
724MulkValloTartu ÜlikoolMM25900:55:44Diplom
213OlissovMaksimEesti Energia SpordiklubiMM9400:47:56Diplom
3285PõderKaidoMM54001:26:08Diplom
214PajulaAnarMM9500:47:58Diplom
982ElkenRaivo1.jalaväebrigaadMM31300:56:22Diplom
1750SudarinenMihkelMM42201:03:53Diplom
215EinbergRaimoMTÜ SpordiseltsMM9600:47:58Diplom
3031PeepMadisMM52801:18:59Diplom
729SovaTarmoToom Tekstiil ASMM26000:55:20Diplom
218SchmidtSanderMM9700:47:24Diplom
2522ReimetsAldo1.jalaväebrigaadMM49101:12:00Diplom
2011KaasikKertSpordiklubi KATIMM44801:08:27Diplom
220ÕllekKaupoMM9800:48:10Diplom
988PulotovSuratSA Valgehobusemäe Suusa-ja PuhkekeskusMM31400:58:43Diplom
2012ArroAgoSportlik Eesti MTÜMM44901:08:39Diplom
2780NõukasMargoMM50701:16:33Diplom
477KukemelkJoelLHVMM19100:51:48Diplom
3293MuinasteRaimoMM54101:25:08Diplom
3805HeinaruRaidarSalutaguse Pärmitehas ASMM55901:39:40Diplom
222AasJaanusMM9900:47:03Diplom
478SeppTiitMM19200:51:39Diplom
2782VahasteTeetMM50801:16:08Diplom
735JänesSilverMM26100:55:10Diplom
991RätsepSvenMM31500:58:00Diplom
2015IssakoJanTele2MM45001:07:50Diplom
736ZahharovIgorMM26200:56:05Diplom
1504KeivInverEesti Energia SpordiklubiMM38901:03:21Diplom
3808KuusemetsAigarMM56001:41:56Diplom
225TammJarmoMM10000:45:33Diplom
226VooglaAlarDomus rokibMM10100:46:44Diplom
227TuulikSanderMTÜ SpordiseltsMM10200:47:01Diplom
1763ToodreJanMM42301:04:52Diplom
1252SärgMartRU-LE-MEMM35601:00:35Diplom
2788LauriMaitMM50901:16:26Diplom
3044TalunikTaaviMM52901:19:31Diplom
229SalometsGertMM10300:48:06Diplom
1253FominMihhailMM35700:58:45Diplom
486VeskusKarlMM19300:52:35Diplom
999LillestikRistoMM31600:56:56Diplom
1767PriiJakobMM42401:04:41Diplom
489ErlenheimKarlÜhinenud GängstaräpparidMM19400:51:26Diplom
745ViluMarkoMM26300:53:39Diplom
1769KuznetsovRainEstonian CellMM42501:04:59Diplom
2025MägiTarvoMM45101:07:28Diplom
234LuigEnrikoMM10400:48:13Diplom
491LukianenkoIliaMM19500:51:31Diplom
747VahtraTanelMM26400:53:11Diplom
492KullGertMM19600:51:20Diplom
749ApsalonAivarPreabMM26500:55:30Diplom
1005TopaasiaTevoMM31700:56:45Diplom
1261HudikDenisKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDMM35801:01:14Diplom
2541BlaškoEduardMM49201:12:41Diplom
1518PõhjatuIndrekMM39001:00:52Diplom
3054MetsTarvoMM53001:20:36Diplom
1007UusnaEnriKeskkonnaametMM31800:56:06Diplom
1263ReaJaanMM35901:01:06Diplom
1520MatsaluMarekKaitseliit ja KaitsevägiMM39101:01:58Diplom
2288BrõsovAndresMM47401:10:35Diplom
241LaivRaunoMM10500:45:46Diplom
1265MäeotsMarioMM36000:58:59Diplom
2545KhegaiDmitriiMM49301:12:01Diplom
3825HenkTõnisMM56101:40:42Diplom
2290PuruTaaviMM47501:12:00Diplom
243KünnapuuIngomarMM10600:48:33Diplom
2803VentRivoMM51001:15:38Diplom
500ÖöpikMargusMM19700:52:51Diplom
1012TeppanJanANOMEMM31900:56:21Diplom
1780VanderkaayNicholasMM42601:04:56Diplom
2548PidvysotskiyStepanVKG EVMM49401:12:29Diplom
1013PullatMarekMM32000:56:18Diplom
246HermannErkoMM10700:47:43Diplom
247TammistuPeeduMM10800:48:40Diplom
503SutterArminMM19800:52:28Diplom
1527PapagoiOttMM39201:03:49Diplom
2807LadvasHannoTele2MM51101:17:38Diplom
248ToomTarmoEesti Ettevõtluskõrgkool MainorMM10900:48:28Diplom
760TrofimovEvgeniMM26600:54:12Diplom
249AdermaaArdiMM11000:46:53Diplom
1273LiivapaluMaitMM36100:59:49Diplom
3065RajaRaimoMM53101:19:53Diplom
250VagulaSanderMM11100:47:51Diplom
1530PruelSven1.jalaväebrigaadMM39301:01:47Diplom
2042DaniljukIgorMM45201:08:05Diplom
2298AlliksaarRannarKuningamäe spordiklubiMM47601:09:30Diplom
251LambinenAndreiMM11200:46:00Diplom
1531PeetriKimmoMM39401:03:41Diplom
509PaniEgert-MM19900:50:21Diplom
1533PäärPeeterMM39501:03:12Diplom
254TeinburkMarkoANU Jooksutrennid / BRAVO CateringMM11300:48:26Diplom
1278KöönverkArvetMM36200:59:26Diplom
256ElkenAivoMM11400:48:17Diplom
512TeigarHenryMM20000:53:02Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.