Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
632AareGeorg RichardMPA6900:54:19Diplom
180AareJoosepMPA2500:47:16Diplom
901AarmaaAveNN15100:56:29Diplom
222AasJaanusMM9900:47:03Diplom
3649AasTiinaNN5014201:33:16Diplom
2123AasJolanNTA11101:08:31Diplom
354AasJanMM402700:49:10Diplom
114AasAndresFlexoilMM401200:45:09Diplom
1210AasJürgenViljandi KesklinnakoolMPA11701:00:54Diplom
3023AasErikaViljandi KesklinnakoolNN4021501:21:22Diplom
1478AasalehtAlarPERHMM552701:03:43Diplom
3227AasavEdinhardMPA25001:21:49Diplom
2365AasaväliSandraNTA13601:12:08Diplom
1495AasmaKäduNN32201:02:31Diplom
1571AasmäeAndroMPA15901:02:49Diplom
2884AasmäeHilleMTÜ SpordiseltsNN554301:18:46Diplom
1628AasmäeAneteNTA6301:03:29Diplom
910AasmäeErleNN15400:56:40Diplom
1185AaspaluAndiMM34801:00:23Diplom
2922AavasteAngelikaNN4516701:18:22Diplom
3877AaverRogerMPA27701:45:50Diplom
3420AaverAnisjaRimikadNN557001:28:42Diplom
3271AaverKerstiNN91401:23:31Diplom
2616AavikJaanikaNN68301:14:19Diplom
1626AavikMarisNN35901:03:27Diplom
3230AavikAiveNN555701:23:28Diplom
1AbnerMarkTreeningpartnerMMN100:31:47Diplom
101AbramMihkelSK Saue TammedMPA900:44:14Diplom
525AbrasHannoMM20400:53:18Diplom
143AdamsonAndre1.jalaväebrigaadMM6400:46:15Diplom
1132AderKristo1.jalaväebrigaadMM34000:59:13Diplom
249AdermaaArdiMM11000:46:53Diplom
361AdlerMihkelMM15600:49:54Diplom
3899AdojaanRiinaNN5017801:53:11Diplom
2965AdokPilleNN81601:18:50Diplom
394AdossonKerliNN4200:50:29Diplom
1852AerAnnabelTeam Sokos Hotels TallinnNNJ2601:04:46Diplom
3673AfanasjevMartRakvere KaupmeesMM55601:34:43Diplom
1694AgarmaaMihkelMM41601:04:36Diplom
495AguAivoA2A OÜ/Järvakandi Vibuklubi Ilves/Eesti VibuliitMM403700:52:56Diplom
1124AguRoberta-GrethelNNJ1300:59:30Diplom
1454AguraiujaAgnesMTANN30901:02:01Diplom
2689AhmedovaFerideNN71501:14:03Diplom
2259AhunJaanaNN56101:10:40Diplom
2866AibastGregorNikeMPA23601:18:02Diplom
2867AibastErikNikeMM4511901:18:04Diplom
3035AidamaMerilyNNN7401:20:46Diplom
951AimseAimarEbavere Graanul OÜMM455700:56:28Diplom
2139AinenKristiNN51401:10:00Diplom
1510AitVladimirMM70501:03:40Diplom
3070AitaiRiinaALSO JooksusõbradNN85101:19:14Diplom
368AjaotsHeliSHMNN451100:50:31Diplom
3211AkkatusKadriMTÜ SpordiseltsNN89301:24:37Diplom
3028AkulitšKristiinaNN83501:20:42Diplom
2680AlajaanAireNN71101:15:00Diplom
1267AlakülaAndrisMPA12400:59:55Diplom
1718AlakülaHäliNN409501:04:28Diplom
3611AlasLiisIPF DigitalNN101301:32:34Diplom
1409AlasooKatriinNN28901:01:33Diplom
1024AlataluSiimKaitseväe SpordiklubiMM407900:57:26Diplom
2851AlaveeKarlMPA23201:17:25Diplom
2265AlavereArsiMM4013801:08:37Diplom
3043AlavereAnnaliisNTA20101:19:31Diplom
3881AlavereAdeleNNN9701:46:13Diplom
3882AlavereAugustMPA27801:46:15Diplom
59AlavereJanariMPA300:39:51Diplom
2952AlderPilleNN81001:18:35Diplom
2961AleksaSiretNTA19401:18:47Diplom
2107AleksandrovaJevgeniaNN50701:07:01Diplom
561AleksejevAndreiSonda VallavalitsusMM501700:53:54Diplom
2306AlferovNadezdaNN553301:08:58Diplom
2796AlgmaMerilinNN76301:17:15Diplom
819AljasAndrusMM454900:56:55Diplom
112AljasRaunoMM5000:44:23Diplom
2779AljasteMarisNN75201:16:33Diplom
1721AljasteAiveNN458001:05:52Diplom
2496AlkhimionakNastassiaNTA14601:12:54Diplom
2869AllakAnnikaNN78601:17:48Diplom
2010AllikMariaNTA9601:08:31Diplom
2013AllikMaarjaNTA9701:08:32Diplom
3317AllikasDaisyAS PreabNN92301:27:00Diplom
2296AlliksaarBeritKuningamäe spordiklubiNTA12601:09:29Diplom
2298AlliksaarRannarKuningamäe spordiklubiMM47601:09:30Diplom
1988AlliksaarMargitNN4011101:06:27Diplom
2045AllmäeKaiNN505301:07:27Diplom
347AlpatovNikitaMM14700:49:31Diplom
3039AltIvarMM554201:20:37Diplom
1538AltAllanEbavere SKMM504801:01:35Diplom
15AltMartiTrismileMMJ100:37:55Diplom
1561AltArnisMM40001:03:00Diplom
2674AltLarissaNN4018501:15:58Diplom
3073AltmäeEhaNN555001:20:19Diplom
2102AltmäeEliise-KristiinaNTA10901:08:43Diplom
1650AltosaarKristerMM41101:02:54Diplom
2729AltosaarElisaNN73101:14:16Diplom
893AltsivanovitšInesNTA2300:56:23Diplom
3594AlverHelinaHermesNN701001:33:40Diplom
3828AmbosRailiNN107801:41:05Diplom
2688AmbosLiisNN71401:14:48Diplom
559AndersonKevinKonecranes OÜMM21200:51:58Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.