Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
2458ParboGert RobertMPA21701:11:43Diplom
640SillaveeGertuNN9300:54:49Diplom
2882IlvesGeteNNJ5201:18:13Diplom
1539RenelGetterNN33201:02:04Diplom
1200PlussGetterNTA3800:59:32Diplom
3249UllaGetterNNN8301:23:28Diplom
694SalusGetterNN50700:54:40Diplom
1730KingGlebMPA16801:04:55Diplom
2074KahuGreeteNN49801:09:38Diplom
1876VintGreeteNNJ2801:05:18Diplom
3657HaalenGregMPA26801:34:04Diplom
809VeiperGregorTTÜMPA8900:54:13Diplom
2866AibastGregorNikeMPA23601:18:02Diplom
326TeppGregorMPA3700:47:29Diplom
127PiltGregorMPA1400:45:33Diplom
1289KutsarGreteNN25400:59:56Diplom
2601VaresGreteMTÜ SpordiseltsNN67801:15:39Diplom
1117PiirGreteNN20700:58:42Diplom
2920KaristeGreteEesti MeediaNTA18901:19:04Diplom
2449KaalGreteNNN5401:13:15Diplom
1952AulGreteNTA9001:08:18Diplom
3234SuikGreteNN89801:24:16Diplom
950KarmazGreteNN16600:56:12Diplom
957MägiGreteNN17000:57:43Diplom
3022KivisaarGreteSportlandNNN7301:18:30Diplom
3155SimsonGrethel-RosiineNTA21501:23:43Diplom
1699ToomingasGristelNN38401:05:20Diplom
542PääsukeGuidoMM404200:52:50Diplom
2343AnijagoGuidoMM4510301:11:24Diplom
2377JärveGuldarMM505901:12:17Diplom
3056OjasaarGunnarMM4015901:20:24Diplom
287KoitneGunnarKossesMM65200:49:07Diplom
1831VooremäeGunnarMM553501:04:53Diplom
813MorozovGunnarMM27700:54:47Diplom
336EensooGunnarCYCLONMM402500:50:29Diplom
3723KeernikGunnarMM4513701:37:18Diplom
667TungalGunnarKolmeksMM502200:55:15Diplom
669GrossGunnarMM24100:55:20Diplom
415PihlakGunnarMMJ1800:49:56Diplom
1469ReinojaGunnarMM552601:01:55Diplom
1630RüütelGustav JoosepElujooksMPA16101:04:34Diplom
518PertelHaideNN6700:51:18Diplom
2067LohkHäliNTA10601:07:21Diplom
1718AlakülaHäliNN409501:04:28Diplom
693AnnukHandoMM25000:52:55Diplom
2009KoksHannaNTA9501:07:09Diplom
3656VoolaidHannaNN102901:34:51Diplom
1621VärtonHannaJooksupartnerNTA6201:05:02Diplom
449SinijärvHannaTallinkNN4900:51:29Diplom
771LutsHanna BritaNN12200:54:29Diplom
2030HüüsHanna LauraNTA9901:07:31Diplom
3601MäitseHanna-LiinaNNJ6601:32:52Diplom
808ÕispuuHanna-LiisaNTA1900:56:55Diplom
863MölderHanna-LiisaNNJ1000:57:29Diplom
1123KallasHanna-LiisaNTA3300:58:23Diplom
3201MeeklerHanna-LyNaiskodukaitseNNJ6001:21:45Diplom
725TõntsHanneNõmme KJKNNJ900:55:45Diplom
3919VertainenHannele1954NN605402:07:35Diplom
3185ValdokHanneleNN509901:23:26Diplom
3297MuinasteHannesMM601501:25:10Diplom
2056TiinasHannesMM65901:09:13Diplom
3357MetsaHannesMM4016501:27:39Diplom
1822PiltHannesRimikadMM459101:07:02Diplom
1330RaimetsHannesMM36701:00:03Diplom
849SepmannHannesMM28700:55:34Diplom
1928RandviirHannesMPA18301:06:04Diplom
200LiivakHannesTallinna VanglaMM401600:46:26Diplom
2807LadvasHannoTele2MM51101:17:38Diplom
525AbrasHannoMM20400:53:18Diplom
223LahiHansKarmelMM60100:48:13Diplom
3855ShmidtHansMM651501:43:13Diplom
322PõldaruHarlisMM13800:47:01Diplom
431ToomlaHarriMPA4900:49:38Diplom
230VolkeHarryTamrexMM401900:48:14Diplom
1169MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM551900:58:35Diplom
2464TsaiHawtyngMM48801:10:57Diplom
3016Erikson-KivesteHeddiNN83201:20:31Diplom
3292HeinberkHediNNN8501:23:14Diplom
1335JüriööHediNN27000:59:29Diplom
917PeetermannHediNN15600:56:45Diplom
2153HelmeHedvig-EsterALSO JooksusõbradNN52001:08:48Diplom
3879UuseluHeidiTelia SKNN559701:45:23Diplom
1856ReialHeidiNN43301:05:38Diplom
2642SpeckHeidiIPF DigitalNN69601:13:51Diplom
2646SaiHeidiNTA15801:14:34Diplom
3570OidramHeidoMM4017301:32:04Diplom
3222VilsarHeidyViking LineNN4023501:22:38Diplom
1287SaarHeigoMM36300:59:24Diplom
3859KuustemäeHeikiMM507801:43:41Diplom
310LaheHeikiSportlandMM451900:47:40Diplom
2639LutschanHeikiAbja-PaluojaMM4511501:13:25Diplom
848ParisväHeikiMM406700:56:40Diplom
1562KalmetHeikkiMM40101:04:02Diplom
1674SavolainenHeikkiMM41401:05:12Diplom
1713LehisHeikkiMM553201:04:20Diplom
3331KuulerHeiliNN93101:25:30Diplom
1689ElisabetHeinNTA6701:04:49Diplom
864MölderHeinarMM503100:57:31Diplom
197LeinHeini1.jalaväebrigaadMM8500:45:50Diplom
1211PõldojaHeinoJõgevamaa SVLMM70401:00:53Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.