Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
34KuznetsovAndreiEesti Energia SpordiklubiMM1400:40:13Diplom
1083VahtraMailaEesti Energia SpordiklubiNN404300:59:24Diplom
430PodraKarelEesti Energia SpordiklubiMM17700:51:16Diplom
199LeesÕnneEesti Energia SpordiklubiNN45700:47:40Diplom
458BõstrovAleksandrEesti Energia SpordiklubiMM18700:52:33Diplom
1606SazonovAndreiEesti Energia SpordiklubMM40701:04:49Diplom
25VoroninnDmitriiEesti EnergiaMM45300:39:04Diplom
1538AltAllanEbavere SKMM504801:01:35Diplom
951AimseAimarEbavere Graanul OÜMM455700:56:28Diplom
226VooglaAlarDomus rokibMM10100:46:44Diplom
1851SaarRoomandDomus rokibMM505001:04:37Diplom
1911LõhmusViktorDomus rokibMM505201:05:10Diplom
2558NurmeotsJanDICROMM4511101:14:21Diplom
3112PuusaarEhtelDICRONN86101:22:34Diplom
2945VladimirovaVeronikaDICRONN80601:18:03Diplom
1101PajuväliRichardData Print OÜMM33500:57:35Diplom
332SöödorSiimCyclon / Toru-JüriMM14200:49:29Diplom
255ReilesAurikaCYCLONNN2400:48:42Diplom
336EensooGunnarCYCLONMM402500:50:29Diplom
621KeskkülaMerilyCrossFit TartuNNJ600:54:44Diplom
921TubliIrmaCrossFit TartuNN15800:58:00Diplom
4GathyAlexisCognac athletic clubMM200:33:34Diplom
589ReinsaluRaulCKE InkassoMM405000:54:18Diplom
3353TammaruMartineCircle KNN4521301:26:37Diplom
5TippiBertCFC SpordiklubiMM300:33:54Diplom
994TederMagnusCFCMPA10500:56:37Diplom
377PindmaPatrik TobiasCFCMPA4400:50:05Diplom
1451TederAndresCFCMM552501:01:15Diplom
14SaarKaidoBronx woodMM50100:37:39Diplom
108SaarKaiBronx woodNN45300:44:54Diplom
546KiilaspäKristianBaltichouse ProductionMM20800:53:45Diplom
547TeemoDianaBaltichouse ProductionNN7700:53:45Diplom
738ReinumägiAntsAsteraMM502500:55:28Diplom
3161MurakasKadiAsteraNN87801:21:30Diplom
2217LeppiksaarMargusAsteraMM4013401:08:46Diplom
452DeketKevinAsteraMPA5100:50:30Diplom
517PihkvaArneAS Tallinna Lennujaama SKMM453500:52:25Diplom
3916MurroLiisAS RimiNN110002:00:49Diplom
3317AllikasDaisyAS PreabNN92301:27:00Diplom
1844KaljulaPaula KristelAS NormaNN42801:05:37Diplom
3189SusiMeriliinAS HoolekandeteenusedNN88601:22:36Diplom
3804TederDagmarAS HKScan EstoniaNN107201:39:21Diplom
3329SeppEneAS HKScan EstoniaNN556701:24:36Diplom
1043KuusemäeMaigiAS HKScan EstoniaNN403800:58:15Diplom
3604RossepKerstiAS HKScan EstoniaNN5013901:31:59Diplom
3865KullAnneliAS HKScan EstoniaNN4527001:43:49Diplom
2155PaasPilleAS HKScan EstoniaMM505501:08:59Diplom
2941AupajuPilleAS HKScan EstoniaNN4020701:17:02Diplom
2472KusnerovLiiliAS HKScan EstoniaNN4016501:12:16Diplom
2733SaareoksSigridAS HKScan EstoniaNN73301:15:36Diplom
3001PetersonLenneAS HKScan EstoniaNN509001:19:51Diplom
300SelterAhtoAS Eesti PagarMM451700:49:43Diplom
2959RogovaOlgaAS Eesti Ettevõtluskõrgkool MainorNN81201:19:16Diplom
2539MusakkoMaaliArendus & Haldus OÜNNN5601:13:13Diplom
2397TimpkaLiisArendus & Haldus OÜNN60601:11:26Diplom
254TeinburkMarkoANU Jooksutrennid / BRAVO CateringMM11300:48:26Diplom
1932ReiterElbeAnu jooksutrennidNTA8801:07:50Diplom
689MaisteMargusAnu jooksutrennidMM406000:54:59Diplom
1012TeppanJanANOMEMM31900:56:21Diplom
3613PendisPilleANOMENN101501:32:29Diplom
1088SelezovSimarANOMEMM33100:57:08Diplom
3651VasiljukDeiviANOMENN102601:33:44Diplom
3652KaldmaTiinaANOMENN102701:33:45Diplom
3653MägiMaretANOMENN102801:33:46Diplom
3912UfeldSirjeANOMENN559901:54:14Diplom
850SelezovFredANOMEMM28800:54:47Diplom
1893KummitsMariliisANOMENN44201:05:20Diplom
2439LoosTõnisANOMEMM48601:10:49Diplom
1696ArumäeKalleANOMEMM504901:03:25Diplom
53LeisSten-JörgenAndsumäe SKMPA200:41:28Diplom
569LeitenKaidoAMIKOR TR OÜMM453900:54:03Diplom
22KaasikuJarmoAmbla SKMMJ300:38:34Diplom
2205PaavoAiviAlutaguseNNKNN4013001:11:15Diplom
117PulkStivertAlutaguse SK/TreeningpartnerMPA1300:45:23Diplom
3348PaavoRelikaAlutaguse kodutütredNTA23201:26:49Diplom
3069SarematKristiALSO JooksusõbradNN85001:19:13Diplom
3070AitaiRiinaALSO JooksusõbradNN85101:19:14Diplom
2153HelmeHedvig-EsterALSO JooksusõbradNN52001:08:48Diplom
3518SõrmusSvenALSO JooksusõbradMM4016901:29:20Diplom
3519RennuKatreALSO JooksusõbradNN99401:29:20Diplom
3117MetsmaMehisAkzo Nobel Baltics ASMM53301:21:06Diplom
1429KirbitsJanisAKSKMM38001:02:52Diplom
6KuleshovAleksandrAGRATA PRINT MM400:34:17Diplom
2580SiilAnnikaAGA SpordiklubiNN67001:14:22Diplom
796UueAllanAEX MotoklubiMM454800:56:07Diplom
130UueIrinaAEX MotoklubiNN45500:45:50Diplom
183UueKermoAEX MotoklubiMMJ900:46:40Diplom
1004PirnRainerAdvokaadibüroo BarristerMPA10700:56:59Diplom
1014PirnMeelisAdvokaadibüroo BarristerMM503700:56:57Diplom
878SaarniitSilviaAddinolNN60300:57:35Diplom
2639LutschanHeikiAbja-PaluojaMM4511501:13:25Diplom
2000MälksooÜrjoAbja-PaluojaMM70601:06:37Diplom
3236MägiHolgerABEL RulluisuklubiMM4512501:22:26Diplom
3237SipsakaKatrinABEL RulluisuklubiNN4520401:22:26Diplom
470KolkJevgeniaABCGRUPPNN5200:51:06Diplom
398MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM501300:51:15Diplom
3571JagantMagnusAasukadMPA26501:32:23Diplom
3572JagantKailiAasukadNTA25101:32:23Diplom
3573JagantKairiAasukadNTA25201:32:23Diplom
3581SelderMargeAasukadNN100501:32:47Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.