Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
559AndersonKevinKonecranes OÜMM21200:51:58Diplom
2006KonsingKristiKolmeksNN47501:09:01Diplom
2007LauritsKadriKolmeksNN47601:09:02Diplom
2533KallasHeliKolmeksNN64601:13:52Diplom
3085LottSirjeKolmeksNN4518601:21:45Diplom
3087PajuEneKolmeksNN4518701:21:46Diplom
2837SillaotsJanaKolmeksNN77801:18:03Diplom
1589TuttMaretKolmeksNN34801:03:42Diplom
1590RimmelKatiKolmeksNN34901:03:42Diplom
2120PiirIlonaKolmeksNN4510501:10:12Diplom
3407KermanLiinaKolmeksNN95601:28:49Diplom
857KüttLiinaKolmeksNN14400:55:55Diplom
1135TepperAveKolmeksNN454300:59:59Diplom
1936RaidmaAiriKolmeksNN45401:07:18Diplom
667TungalGunnarKolmeksMM502200:55:15Diplom
1223VidderKarinKolmeksNN454700:59:58Diplom
411TreffnerKadriKõlleste SpordiklubiNN4300:49:58Diplom
3758TiirikKatrinKohtla-Nõmme KoolNN4526101:37:43Diplom
3759GraubergTiinaKohtla-Nõmme KoolNN5015801:37:44Diplom
3294DavõdovaJutaKohtla-Järve Tammiku PõhikoolNN603601:25:58Diplom
3760TormSilvaKohtla - Nõmme KoolNN558701:37:44Diplom
2936KohtErkikohtMM52101:18:06Diplom
160SkatshkovArturKohila GümnaasiumMPA2300:45:35Diplom
2126JammerÜloKoeru SpordiklubiMM70801:08:04Diplom
1261HudikDenisKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDMM35801:01:14Diplom
3891OnkLeiliKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDNN4527301:48:47Diplom
3892MoistusLjudmillaKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDNN651701:48:48Diplom
2108HudikPavelKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDMM45901:07:01Diplom
1365HudikVeronikaKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDNN551201:02:21Diplom
3159SaarmäeKerttuKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDNN87601:21:04Diplom
2405OnkKarinaKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDNNJ3901:10:14Diplom
1394HudikIvanKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDMM37500:59:45Diplom
1708HudikArtjomKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDNN39001:02:56Diplom
3006KolliAnneliKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDNN4021101:18:19Diplom
3389JakovlevaKerliKlubi26NN94701:27:27Diplom
18BõkovRainerKjk VIKEMMN300:38:05Diplom
245BažulinaDarjaKJK Kalev SillamäeNTA400:48:19Diplom
19OttoAleksanderKJK Kalev SillamäeMMJ200:38:06Diplom
1078PaskidovaValerijaKJK Kalev SillamäeNTA3200:59:36Diplom
57MirotvortsevaJekaterinaKJK Kalev SillamäeNTA200:41:35Diplom
109VolkovArtjomKJK Kalev SillamäeMMJ500:44:34Diplom
148MamedovaSainaKJK Kalev SillamäeNNJ200:46:36Diplom
149ŠevtsovaJelizavetaKJK Kalev SillamäeNNJ300:46:37Diplom
2309ReindamReinKiviõli NoortekeskusMMN3701:10:30Diplom
2730KreismanKäbiKiviõli NoortekeskusNNJ4701:14:33Diplom
2731SõberKätlinKiviõli NoortekeskusNNJ4801:14:33Diplom
2349MünterIraKiltsi TööjõureservidNN553401:10:36Diplom
2171LekkoKristinKiisid/LekkodNN52601:08:03Diplom
133KiisToomasKiisid/LekkodMM5900:45:10Diplom
2704LepikuKarolinKiisid/LekkodNTA16701:14:07Diplom
443JuhansonAnnikaKiisid/LekkodNN4800:51:32Diplom
3556FlorenAnnelaKF SuusaklubiNN5013301:32:41Diplom
1007UusnaEnriKeskkonnaametMM31800:56:06Diplom
3602KolesnikovIvanKergelt mooda elu!MM554501:34:31Diplom
3659KolesnikovaOlgaKergelt mooda elu!NN558001:36:12Diplom
2918KabajevaDarjaKergelt mooda elu!NN80301:19:42Diplom
1801LaaneväliAnneliKehra Tervisekeskus OÜNN458701:06:15Diplom
501BondarenkoOlesjaKeemilise ja Bioloogilise Füüsika InstituutNN6300:53:01Diplom
2634SaksakulmAnneKaupmeesNN65701:15:39Diplom
2988VeberMarleenKaupmeesNN82501:20:35Diplom
1258UlkKätlinKäty tikand OÜNN455001:01:14Diplom
1900IngermaKatariinaKats&PetsNTA8601:05:42Diplom
223LahiHansKarmelMM60100:48:13Diplom
242LahiLeeviKarmelMPA3000:48:24Diplom
298MuhhinPjotrKalevMM12800:49:38Diplom
3102MehisteKatrinKaitsevägi / Toetuse väejuhatusNN85801:20:39Diplom
1024AlataluSiimKaitseväe SpordiklubiMM407900:57:26Diplom
1520MatsaluMarekKaitseliit ja KaitsevägiMM39101:01:58Diplom
2748TelveKerliKaitseliit ja KaitsevägiNN74101:15:36Diplom
33TomingasIndrekKaitseliitMM40200:39:57Diplom
1789VarzinKevinK-rautaMMJ4401:03:45Diplom
3607MäeseppKaiK-rautaNN5014001:31:53Diplom
3608ReinmanMarkoK-rautaMM55401:31:53Diplom
3365SaulMailiK-rautaNNN8901:25:05Diplom
476LillendRiinaJooksupartnerNN5600:51:56Diplom
532VeenpereAndresJooksupartnerMM404000:53:36Diplom
35KalaTiinaJooksupartnerNN400:40:29Diplom
1621VärtonHannaJooksupartnerNTA6201:05:02Diplom
1657VärtonMariaJooksupartnerNN457401:05:21Diplom
381VeenpereJanaJooksupartnerNN401100:51:13Diplom
408VärtonMartinJooksupartnerMPA4700:51:39Diplom
1211PõldojaHeinoJõgevamaa SVLMM70401:00:53Diplom
2029KotsenkovVladimirjk startMM65701:09:03Diplom
188Udikas-SusiMargitJK Must Puudel/TreeningpartnerNN1700:47:31Diplom
9SusiSiimJK Must Puudel/ TreeningpartnerMM700:35:49Diplom
3446MarjaSulevJK Hermes, VaabinaMM601701:30:45Diplom
742PindmaVahurJK HermesMM502600:55:04Diplom
2148VehlmannJaanJK HermesMM70901:10:02Diplom
722GetmanLjudmillaJK STARTNN60200:54:36Diplom
305ŠevtšukArturJeld-WenMM13000:48:11Diplom
1613KursMariliisJärve SKNN408501:04:42Diplom
620KursAndrusJärve SKMM454300:54:34Diplom
232OsurDianaIVKHNN45800:48:14Diplom
2970SõlgKatriniseendaeestNN4517301:19:13Diplom
3822MaisväliMailairosportNN559401:42:19Diplom
3524KalaKülliirosportNN557401:31:56Diplom
3525LaurLiiairosportNN604201:31:56Diplom
1514PahapillPiretIPF DigitalNN32501:01:33Diplom
276SolovievAlexeyIPF DigitalMM12300:46:51Diplom
3611AlasLiisIPF DigitalNN101301:32:34Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.