Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
601RahumeelMaarikaNN8600:53:42Diplom
602PernitsRistoMPA6700:52:41Diplom
603JaskaAhtoTruvor karateklubiMM501900:54:34Diplom
604JõgevaAndrusMM405400:52:12Diplom
605SoosaluVilluMM502000:52:34Diplom
606OjakõivSiimMM22500:52:43Diplom
607NooniJürgoMM22600:53:12Diplom
608KoskinenTiinaNN451700:54:25Diplom
609KaskIvo1.jalaväebrigaadMM454200:53:18Diplom
610RäissErkoMPA6800:54:05Diplom
611SarikAiliTiim MeisliNN50500:52:12Diplom
612HindreusIvoMM22700:53:40Diplom
613HallikAndresRistiku PõhikoolMM22800:53:17Diplom
614KrimmLindaNN451800:54:43Diplom
615KrasheninnikovaJekaterinaNN8700:52:35Diplom
616KuljusKalevMM22900:52:32Diplom
617TederAitaNN8800:54:35Diplom
618ToommägiKristiLuminor BankNN401800:54:02Diplom
619Kelman-KiipliMarinaI Love SupersportNN8900:54:44Diplom
620KursAndrusJärve SKMM454300:54:34Diplom
621KeskkülaMerilyCrossFit TartuNNJ600:54:44Diplom
622GolubevaKristinaNN9000:53:02Diplom
623JänesRasmusMM23000:53:47Diplom
624TorimHeliNN451900:54:36Diplom
625TammKenertMK TulevikMMJ2300:54:22Diplom
626NeeringRiivoMM454400:54:51Diplom
627EsperkTanelMM23100:53:31Diplom
628KäenKaireenNNN400:54:56Diplom
629KuldmägiKaidoMM23200:52:34Diplom
630KukkMari-LiisNN9100:54:44Diplom
631KoppelKaidoMM454500:54:14Diplom
632AareGeorg RichardMPA6900:54:19Diplom
633RummRemi-AnderoMPA7000:54:20Diplom
634FlorenRasmusMPA7100:54:20Diplom
635KiviloJanekMM405500:52:25Diplom
636LasseronCarolineNN9200:54:05Diplom
637OtslaJaanisMM405600:54:28Diplom
638Leiten-KukkEsterNN401900:52:47Diplom
639BirgitNoolNN452000:54:52Diplom
640SillaveeGertuNN9300:54:49Diplom
641KuusmaPiretNN50600:55:05Diplom
642StoltsenSigritNN9400:54:50Diplom
643MölderArvoMM23300:53:04Diplom
644TiismaaKalmerMM405700:55:00Diplom
645StampferWolfgangMM502100:53:25Diplom
646HeinlooMarkoMM23400:54:33Diplom
647KaldmaKülliTelia SKNN9500:55:07Diplom
648TärkIngridNNN500:53:41Diplom
649RamulRaikoTriinudMMN1600:53:09Diplom
650ViglaKristjanMMN1700:53:13Diplom
651PiparTaaviMM23500:53:54Diplom
652PuusaarElinaNN9600:54:42Diplom
653KüttisMartiMM23600:53:21Diplom
654KossarVeronikaNN9700:54:51Diplom
655KulikovPavelMM23700:53:20Diplom
656HeinsaarEneliiNN452100:55:16Diplom
657MoorTaavi1.jalaväebrigaadMM23800:54:48Diplom
658KarolinKasparMPA7200:55:05Diplom
659KleitzKeimoMPA7300:54:08Diplom
660KössAnnaliisaNN9800:54:06Diplom
661LanginenMarten MPA7400:53:14Diplom
662LukkIvarMM405800:53:55Diplom
663LauritsJohann KristjanMPA7500:54:41Diplom
664MännikGailyNN402000:55:18Diplom
665GuštšinNikitaMM23900:54:12Diplom
666PihoDaniMM24000:55:15Diplom
667TungalGunnarKolmeksMM502200:55:15Diplom
668PärnUrmasMM454600:55:16Diplom
669GrossGunnarMM24100:55:20Diplom
670BabkinaInnaSecond WindNN9900:55:26Diplom
671VidderRenertMPA7600:54:28Diplom
672LaivSanderNNN600:54:28Diplom
673MartonLauraNN10000:54:22Diplom
674SaarMihkelMM24200:54:22Diplom
675RegoIndrekMM24300:53:46Diplom
676LaivSilverMM502300:54:29Diplom
677LumisteErkiMPA7700:55:12Diplom
678KruusmannGeidiVäike-Maarja GümnaasiumNN10100:55:33Diplom
679ParkseppMarkoSaint Gobain MM24400:55:01Diplom
680PajulaLauraNN10200:54:45Diplom
681SarvSiimMM24500:53:12Diplom
682RaudseppJanariMM24600:55:06Diplom
683JanisooHelenNN10300:52:43Diplom
684JohansonAnnegreteTeamjooksudNN10400:55:23Diplom
685TreierAareMM24700:53:37Diplom
686KajakasIndrekMM24800:55:23Diplom
687LangiKarmenNTA1000:53:42Diplom
688PressJüriMM405900:54:27Diplom
689MaisteMargusAnu jooksutrennidMM406000:54:59Diplom
690JärvIke JoelMPA7800:55:35Diplom
691SemenenkoJanikaNN10500:55:02Diplom
692ReinsonRuveMTAMM24900:54:51Diplom
693AnnukHandoMM25000:52:55Diplom
694SalusGetterNN50700:54:40Diplom
695VunkKarmoMM75100:53:55Diplom
696LaaneErmoMM406100:55:17Diplom
697KondRaulMM25100:54:38Diplom
698MoselHenryMM25200:53:39Diplom
699PaurKalvarMM25300:55:03Diplom
700TölpusMarkMM406200:53:37Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.