Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
3800BahovskiKülliPreabNN559301:41:40Diplom
1766ÕitspuuKadiPreabNN458501:06:02Diplom
749ApsalonAivarPreabMM26500:55:30Diplom
1270OjaItiPreabNN25001:00:40Diplom
3318JuhansooAseriinPreabNN92401:27:01Diplom
2570PiparPiretPreabNN66401:14:37Diplom
1069OjaAiverPreabMM32600:59:07Diplom
2613KuuraÜllePreabNN4017701:15:15Diplom
2617LinrosAstraPreabNN68401:15:18Diplom
2880SootsLiisaPreabNN79401:17:42Diplom
2881ViktorovitšMartinPreabMM51501:17:43Diplom
1662KovalevskiTaivoPreabMM41201:05:13Diplom
3766KuhharevaIrinaPreabNN5016001:40:26Diplom
2999LaansoAlarPreabMM4015801:20:35Diplom
3767NuutMaarikaPreabNN5016101:40:26Diplom
3000SoppAnuPreabNN82901:20:35Diplom
329ReinumäeRitvePPANN40700:50:15Diplom
3666RummAngelaPPANN4524401:36:12Diplom
3667TsvetkovVjatseslavPPAMM4513601:36:11Diplom
2661SursuVairoPPAMPA22601:13:26Diplom
1898SursuVaimarPPAMM4012201:04:49Diplom
152MaidlaMargitPPANN40200:46:29Diplom
1438SursuVailarPPAMPA14801:00:10Diplom
2993KärgArnoPPAMM52401:18:45Diplom
2017HeinKerttuPolitsei-ja PiirivalveametNN4011301:06:45Diplom
1570RemmelIlviPolitsei-ja PiirivalveametNN503601:04:19Diplom
851LõhmusKadiPõhjakotkas ViljandiNTA2100:56:50Diplom
107LõhmusAlarPõhjakotkas ViljandiMM55400:44:28Diplom
1202LõhmusEeroPõhjakotkas ViljandiMPA11601:00:20Diplom
333PruulEgertPõhjakeskusMPA3900:48:33Diplom
91RegoMarioPõhjakeskusMM4300:43:42Diplom
3687OngaTiiuPõhjakeskusNN558301:36:07Diplom
3688PalmKarinPõhjakeskusNN103801:36:07Diplom
905ParvKaidoPIXMM29900:57:51Diplom
562RääkKristoPeri ASMM21300:53:30Diplom
1478AasalehtAlarPERHMM552701:03:43Diplom
2534VarikTiiuPerekond VarikNN64701:13:19Diplom
235PertelsonAleksanderPerekond VarikMPA2900:47:04Diplom
2032VarikEvePerekond VarikNN601401:07:37Diplom
1288PertelsonTiinaPerekond VarikNN25301:00:03Diplom
973VarikIti MariiPerekond VarikNTA2800:57:00Diplom
1760KuningasJanaPärnu Kahe Silla KlubiNN458401:04:04Diplom
1158MeltsErkiPärnu JahtklubiMM457000:58:32Diplom
1704NiinemetsAiraPaikre OÜNN38801:04:38Diplom
136KaitsaArtur SimmoPaide LinnameeskondMPA1700:46:03Diplom
1824ÕunapuuGerliÕUNAPUUNN42201:06:23Diplom
2497ÕunapuuEneÕUNAPUUNN553601:13:37Diplom
1165HansenToomasOÜ TahmaToomasMM457100:58:45Diplom
3279HansenEleOÜ TahmaToomasNN4024101:24:30Diplom
1009KikerpillJoonasOÜ PetkusMMN2300:58:13Diplom
1232TuiskMehisOÜ KMAMM35400:59:44Diplom
1976KivisooMaikenOÜ Eesti HöövelliistNN46701:08:39Diplom
2279VaikKatrinOSHINONN56601:10:36Diplom
3068ErmanisKadiOSHINONN84901:19:17Diplom
3606KattelRiinaOSHINONN4523701:32:12Diplom
3728JõeäärMerikeOSHINONN4525301:36:08Diplom
3729MaasingAnnikaOSHINONN4028301:36:08Diplom
3730LiliumSiljeOSHINONN105101:36:09Diplom
3731SoosaluReenaOSHINONN105201:36:08Diplom
3662PaiEveOmnivaNN604501:35:29Diplom
920KauksiKerstinOma KingNN15700:57:37Diplom
938RikasAnnikaOma KingNN16100:57:45Diplom
68LilleVeikoOK WestMM3000:42:15Diplom
918ViirmannMaiOK PõrgupõhjaNN501500:56:28Diplom
1446PransLeiliOK ILVESNN65201:03:15Diplom
1044KruuseTiiaO-I Production Estonia ASNN453900:58:48Diplom
238KannelEditNorma OK NN40300:46:59Diplom
594TreuIngridNordic Digital ASNN8300:53:37Diplom
752IvaskVarmoNoorte Kotkaste Järva malevMPA8300:55:12Diplom
1091RoosveSanderNõmme SpordiklubiMPA11100:58:19Diplom
1607RoosveSirliNõmme SpordiklubiNTA6101:03:33Diplom
1608SuimetsAnnigreteNõmme SpordiklubiNNJ2201:03:33Diplom
725TõntsHanneNõmme KJKNNJ900:55:45Diplom
769TõntsHellaNõmme KJKNTA1600:56:04Diplom
82ToomikAnderoNõmme Kalju FCMPA400:43:28Diplom
1125StaakHelenNike+ Run ClubNN20900:58:40Diplom
753TeeväliTristan ToomasNikeMPA8400:54:25Diplom
2866AibastGregorNikeMPA23601:18:02Diplom
2867AibastErikNikeMM4511901:18:04Diplom
2885KostlaSusanne GretlinNikeNNN6401:17:28Diplom
1681MarudenkoJuliaNikeNN37701:03:19Diplom
1215RiikMartinNikeMM35200:58:55Diplom
1482JuhaloJaneliNikeNNN2201:01:40Diplom
1364NurgaKeitNelsonMMN3000:59:27Diplom
2520KaskReetNautleja KNNN507201:14:26Diplom
3640MeeklerAikeNaiskodukaitseNN4027301:32:58Diplom
3201MeeklerHanna-LyNaiskodukaitseNNJ6001:21:45Diplom
97KösterRaulMyfitness ViruMM45700:44:24Diplom
154KikasKristiinaMyFitnessNN1200:46:42Diplom
436VarsamaaPilleMy FitnessNN50400:52:05Diplom
2856TellJaanMTÜ TMB SpordiklubiMM51401:18:11Diplom
3458KikerpillMariMTÜ Tartu Rock Fan ClubNN98001:28:06Diplom
2437TaarLiisiMTÜ Spordiselts SelverNN61401:10:58Diplom
1492LuistSirveMTÜ SpordiseltsNN407601:03:07Diplom
1494MürkHenriMTÜ SpordiseltsMPA15001:02:58Diplom
215EinbergRaimoMTÜ SpordiseltsMM9600:47:58Diplom
2776KupperSiretMTÜ SpordiseltsNN4019001:15:57Diplom
227TuulikSanderMTÜ SpordiseltsMM10200:47:01Diplom
3299VillemsonElinaMTÜ SpordiseltsNN92101:23:38Diplom
2024PedrasTuuliMTÜ SpordiseltsNN48101:09:05Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.