Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
3418KanterEneSalutaguse Pärmitehas ASNN603901:27:36Diplom
138PaapMarkoSalutaguse Pärmitehas ASMM6100:44:38Diplom
2958PuidakPamelaSalutaguse Pärmitehas ASNN81101:18:43Diplom
1456SkatskovAllaSalutaguse Pärmitehas ASNN407201:02:09Diplom
2503TimarovaVeronikaSalutaguse Pärmitehas ASNN63901:11:54Diplom
1027MasingEgleSEBNN18800:58:55Diplom
1934SuurkaskArgoSEBMM44401:06:12Diplom
221BerezkinaSvetlanaSecond WindNN2100:47:42Diplom
2GamovKonstantinSecond WindMM100:32:35Diplom
8StrokovDimitrySecond WindMM600:35:38Diplom
83SkvortsovPavelSecond WindMM3900:43:11Diplom
670BabkinaInnaSecond WindNN9900:55:26Diplom
3473OrelKerstiSelverNN4025601:28:33Diplom
368AjaotsHeliSHMNN451100:50:31Diplom
783KaseniitArnoSillamäe Hariduse, Kultuuri ja Spordi SeltsMM551500:55:43Diplom
98KudrjavtsevKonstantinSillamäe KJK KALEVMM4700:44:31Diplom
1794NõmmisteMeritSimuna SKNTA7601:04:59Diplom
1799NõmmisteKalevSimuna SKMM458901:05:02Diplom
1800NõmmisteMarisSimuna SKNTA7701:05:01Diplom
2858NõmmisteKarelSimuna SKMPA23401:17:21Diplom
595KuldjaAnreSinisilm FilmsMM22400:53:06Diplom
258PillartKätlinSisekaitseakadeemiaNNN100:48:00Diplom
1484SepaSanderSisekaitseakadeemiaMM38701:01:19Diplom
1485VergiSigridSisekaitseakadeemiaNN32001:01:16Diplom
2579KoskinenMarkoSisekaitseakadeemia/Äkke SKMMN4001:13:28Diplom
87PaumverkMihkelSK FortisMPA600:42:59Diplom
750KursMarielleSK JärveNNN900:56:03Diplom
17KuslapMinnaSK JOOKSUPARTNERNN100:37:57Diplom
28KimaskEduardSK JOOKSUPARTNERMM45400:39:25Diplom
38VarikMikkSK JOOKSUPARTNERMM1500:39:22Diplom
1198RudõkMarinaSK JOOKSUPARTNERNN23100:59:00Diplom
111HillarLarsSK LINK/SakuMM4900:44:14Diplom
1423KallasKeity-LiinaSK NõvaNTA4801:00:53Diplom
1719KallasLiinaSK NõvaNN457901:03:58Diplom
2863ViirHelenaSK PesakondNTA18401:17:43Diplom
13TederMarkoSK ProrunnerMM1100:37:23Diplom
76KuldkeppKristiSK ProrunnerNN500:43:01Diplom
106RehtlaRennoSK ProrunnerMM4800:44:52Diplom
1153JesseKristoSK ProrunnerMMJ2900:58:46Diplom
392TasaneTerjeSK ProrunnerNN4100:50:04Diplom
119VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5400:44:53Diplom
101AbramMihkelSK Saue TammedMPA900:44:14Diplom
1006ParkseppEsterSK ServitiNN18200:57:52Diplom
49ParkseppMarekSK ServitiMM1900:40:11Diplom
1098PedajaMirjamSK Vabariigi Võllimees NN20400:58:04Diplom
2766SaegaHelleSK Vanad OlümpiaaladNN601901:17:29Diplom
855RohelpuuMihkelSK VõhmaMPA9500:55:12Diplom
1786VirveFredSK2562MPA17501:04:04Diplom
1793VirveTriinSK2562NTA7501:04:06Diplom
2571VirveVahurSK2562MM4014901:12:36Diplom
3834RakitinaJevgeniaSkeletonNN108001:42:44Diplom
1169MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM551900:58:35Diplom
2527EicheAndreaSonda VallavalitsusMM4014701:12:24Diplom
2528EicheReeliSonda VallavalitsusNN4017201:12:24Diplom
1568EicheAndri-GregorSonda VallavalitsusMPA15801:02:05Diplom
561AleksejevAndreiSonda VallavalitsusMM501700:53:54Diplom
573EicheAnderoSonda VallavalitsusMPA6300:52:24Diplom
2194KaringMonikaSonda VallavalitsusNN4012801:10:58Diplom
907GuskeAiviSotsiaalkindlustusametNN501400:56:41Diplom
217KaskaMarkoSpartaMM401800:48:08Diplom
2278ParboMargeSpartaNN4511701:09:25Diplom
502MäeseppHeliSpartaNN6400:53:09Diplom
30OsvetSanderSpartaMM50200:39:41Diplom
89LahnoNikolasSpartaMPA700:43:57Diplom
1636KarroTrevorSpartaMPA16401:04:12Diplom
1691NurkKatrinSpartaNN457701:05:15Diplom
187KärsnaMirtelSpordiklubi BiathlonNTA300:47:25Diplom
2848PraveHermiinaSpordiklubi ForteNTA18101:15:58Diplom
2011KaasikKertSpordiklubi KATIMM44801:08:27Diplom
1942MiksonMariSpordiklubi KATINNN4101:07:45Diplom
702KaasikKreteSpordiklubi KATINNJ700:55:21Diplom
3204VunkGätlinSpordiklubi LiVal SportNN4023401:22:29Diplom
2769PihlakKairiSpordiseltsNN74701:16:58Diplom
1493KormKristineSpordiseltsNTA5201:03:35Diplom
3546VjatkinKairiSpordiseltsNN4026401:31:25Diplom
3550LiimanAnnikaSpordiseltsNN4523001:32:31Diplom
3552PaduKirkeSpordiseltsNN100101:32:31Diplom
1511KangurSigneSpordiseltsNN32401:01:08Diplom
3307PihlakViktoriaSpordiseltsNTA22801:25:53Diplom
2302HirtentreuAiveSpordiseltsNN57401:09:32Diplom
2823VarblaneUrveSpordiseltsNN4516401:16:47Diplom
3595TerveRelikaSpordiseltsNN101001:32:38Diplom
1038LokotarMihkel-MarcusSpordiseltsMPA10900:57:00Diplom
2331ReileSandraSpordiseltsNN58401:09:46Diplom
1052NõmmistePipi TriinuSpordiseltsNTA3100:58:28Diplom
3356MetsaAnneliSpordiseltsNN4024401:27:38Diplom
541LeznevskyAndreasSpordiseltsMM404100:51:39Diplom
1054NõmmisteToomasSpordiseltsMM456400:58:29Diplom
543KuppHeleneSpordiseltsNN7600:50:55Diplom
3617KormSirleSpordiseltsNN4027001:35:05Diplom
1073HaamerElenSpordiseltsNN404200:59:05Diplom
3895ÕueKarinSpordiseltsNN109501:50:53Diplom
3896VainoHelerinSpordiseltsNTA27201:50:53Diplom
3897VallimaaBirgith-CarinaSpordiseltsNTA27301:50:34Diplom
3903Kõressaar-VallimaaArleSpordiseltsNN4029601:51:38Diplom
577JurkinaJuliaSpordiseltsNTA900:54:14Diplom
3905KõressaarTimmu-ChrisSpordiseltsMPA27901:51:38Diplom
2382OjapõldSaaleSpordiseltsNN4015001:11:33Diplom
2670KaupmeesTiiaSpordiseltsNN70601:14:46Diplom
3703PärtelKristaSpordiseltsNN4028001:35:26Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.