Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
2653ErilaneKeitti AnettNTA15901:14:02Diplom
3082ErinUrmasMM554301:21:35Diplom
2174ErinMarkoMM46401:09:47Diplom
2357EritÜlleNN506601:11:22Diplom
1726ErkEneNN504001:03:19Diplom
489ErlenheimKarlÜhinenud GängstaräpparidMM19400:51:26Diplom
3037ErmAndi-MartenMPA23801:20:49Diplom
3038ErmMatiMM507001:20:50Diplom
3068ErmanisKadiOSHINONN84901:19:17Diplom
1455ErrildMaiduMM504601:03:19Diplom
834ErsKaisiNTA2000:56:52Diplom
1969ErteKristoMMN3501:05:38Diplom
81EsklaAlgoMM3800:42:22Diplom
627EsperkTanelMM23100:53:31Diplom
94EttiTaaviMM4500:44:15Diplom
440EtverkMerikeNN451300:52:08Diplom
441EtverkEtriinNTA500:52:08Diplom
3605EverstAndrusSalutaguse Pärmitehas ASMM55301:31:51Diplom
1507EvertLiisa LisetteNTA5401:01:13Diplom
2713EvertLiisiNN72201:14:30Diplom
1487EvtifeevAndreyMM457901:03:30Diplom
1486EvtifeevaElenaNN503101:03:29Diplom
2299FasterReginaNN4014501:11:08Diplom
990FedorovIvanRsk SportkundaMPA10400:56:48Diplom
2903FedynaIvanVirudent hambaraviMM51801:16:50Diplom
2932FilippovTiiuNN508501:19:31Diplom
1171FinerAnttiMM34201:00:02Diplom
3556FlorenAnnelaKF SuusaklubiNN5013301:32:41Diplom
2158FlorenAirisNN52101:10:20Diplom
369FlorenMargusMM402900:50:38Diplom
634FlorenRasmusMPA7100:54:20Diplom
1253FominMihhailMM35700:58:45Diplom
2824FominaEkaterinaNN77301:16:07Diplom
544FomitsevDmitriMM20700:53:17Diplom
538FomitsevaIrinaNN7500:53:13Diplom
3579FrankHelinaNN4026801:32:28Diplom
2202FrankKristoferMPA20201:09:35Diplom
1723FreivaldLauraSportlandNN39301:03:59Diplom
3712FrošMeeriNN604801:37:12Diplom
2247FuchsKristiNN55301:10:12Diplom
228GalindonsRiinaNN2200:46:55Diplom
2GamovKonstantinSecond WindMM100:32:35Diplom
2303GanderaDianaNN57501:10:59Diplom
263GarankinaNatalijaVanglateenistusNN2500:48:52Diplom
2575GastonJevgeniaNN66601:14:00Diplom
4GathyAlexisCognac athletic clubMM200:33:34Diplom
3488GaverElsaNTA24101:29:33Diplom
2195GeineKristjanMM46501:08:17Diplom
531GeneralovIljaMM20600:53:14Diplom
722GetmanLjudmillaJK STARTNN60200:54:36Diplom
1329GillReelikaNN26801:02:04Diplom
92GillJakobMM4400:44:08Diplom
3163GitškaMonikaNN87901:21:57Diplom
131GladoshevArseniMMJ600:45:57Diplom
3296GlückSigritNN92001:24:06Diplom
2235GolovinaSvetlanaNN54801:09:42Diplom
622GolubevaKristinaNN9000:53:02Diplom
2982GordeevaMariiaNN82201:19:24Diplom
1705GoshkaSergeyMM41801:03:01Diplom
3759GraubergTiinaKohtla-Nõmme KoolNN5015801:37:44Diplom
3676GretškovÜlleNN558101:35:21Diplom
3677GretškovKerliNN103301:35:23Diplom
474GrigorievaJuliaI Love SupersportNN5400:51:30Diplom
1497GrigorjanLauraNNN2301:01:09Diplom
66GritskevichGalinaTALLINNA SS KALEV KERGEJÕUSTIKUKOOLNNJ100:42:10Diplom
791GröönJanarMM26900:56:07Diplom
2144GroßeRalfHerrMM505401:10:04Diplom
2954GrosnõiLi-LiisNTA19201:18:02Diplom
986GrossRitaNN17700:58:29Diplom
3062GrossElenNN84801:21:00Diplom
669GrossGunnarMM24100:55:20Diplom
1886GrundAnnaNNN3801:05:07Diplom
2560GrünthalMargery-MeribelNTA15001:14:39Diplom
907GuskeAiviSotsiaalkindlustusametNN501400:56:41Diplom
79GussevRainMM3600:43:08Diplom
446GustavsonÜllarElisa SpordiklubiMM403300:52:16Diplom
665GuštšinNikitaMM23900:54:12Diplom
2815GutmannKerliNN77001:16:29Diplom
1106GutmannEricMM33700:59:05Diplom
166GutmannChristopherMPA2400:46:15Diplom
2741GutmannKristinaIPF DigitalNN4018801:15:12Diplom
3769GuutmanLiiliMTÜ SpordiseltsNN5016201:39:54Diplom
484HaalemGert1. jalaväebrigaadMMJ2000:52:03Diplom
3657HaalenGregMPA26801:34:04Diplom
1073HaamerElenSpordiseltsNN404200:59:05Diplom
1340HaapsalAareMM4010101:01:28Diplom
3876HaaranenEllenNNJ7001:43:59Diplom
3900HaasAntsMM75501:52:11Diplom
2938HaavTiiuNN508601:19:07Diplom
2198HaavMarekEstonian CellMM46601:08:41Diplom
2105HaavandiEleNN4011901:08:05Diplom
896HaavapuuAllanMM407200:56:21Diplom
2187HaavistoTriinu1.jalaväebrigaadNN53501:10:18Diplom
2550HabakukkSilleNN65501:12:33Diplom
1237HainJaanikaRKIKNN24000:59:20Diplom
2043HainElisNTA10001:08:56Diplom
1966HainTiiuNN504801:08:08Diplom
1197HainasSandraNN23001:00:41Diplom
2354HaitinDanilILRMM505801:11:26Diplom
380HaksaluErnstMMJ1500:50:57Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.