Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
2541BlaškoEduardMM49201:12:41Diplom
1812BlumMinniNTA7901:06:59Diplom
3261BlumAnuNN5010501:24:16Diplom
207BogatõrjovAleksandrMM8900:45:11Diplom
18BõkovRainerKjk VIKEMMN300:38:05Diplom
1915BonardiMarcoMPA18101:05:50Diplom
501BondarenkoOlesjaKeemilise ja Bioloogilise Füüsika InstituutNN6300:53:01Diplom
1879BondartšukHelenNN43901:07:09Diplom
2508BoomLiliNN4514001:13:29Diplom
1584BorisovaMarinaNTA5901:04:41Diplom
2248BorisovaTanjaNN4511301:11:17Diplom
540BornKimberlySuusaklubi JõuluNTA800:52:52Diplom
458BõstrovAleksandrEesti Energia SpordiklubiMM18700:52:33Diplom
2536BozhiakovaZhannaNN4514201:13:00Diplom
1773BrikkelAnnikaSportlandNN40701:03:35Diplom
2288BrõsovAndresMM47401:10:35Diplom
2455BurmKaidyNN4016301:12:37Diplom
3715BurtsevaSvetlanaSpordiseltsNN5015201:36:53Diplom
1931BuschOliverMM44301:07:42Diplom
2219CattermoleRiinaMrsNN4013301:08:25Diplom
3562CohenRiinaNN604301:30:58Diplom
3340CohenJonathan ErwinMPA25201:25:05Diplom
2149DalbinšJanisMM46301:09:28Diplom
2042DaniljukIgorMM45201:08:05Diplom
2971DankevitsJekaterinaNNN6801:18:43Diplom
3294DavõdovaJutaKohtla-Järve Tammiku PõhikoolNN603601:25:58Diplom
3243DedererLiiviNN90201:23:54Diplom
452DeketKevinAsteraMPA5100:50:30Diplom
3555DerjabinAnnikaNN4026601:33:07Diplom
1745Di StanislaoPierluigiMPA17001:04:11Diplom
270DilanianMikhailMM12100:47:03Diplom
2183DilanjanOlgaNN53301:08:53Diplom
456DmitrievDenisMM18600:52:25Diplom
826DmitrijevaOlesjaSportlandNN13700:56:33Diplom
2768DõbaAndreiMM50601:16:38Diplom
1600DobrisBertilMM40601:04:32Diplom
3681DonaldGerlyNN103501:36:40Diplom
465DoroninAleksandrI love Supersport (#teamDoronin)MM18900:51:21Diplom
3042DoroshevskayaAnnaNN4021701:20:26Diplom
939DoroshkovaMariaNN16200:58:02Diplom
3206DrenkhanKajaNN555601:23:22Diplom
1595EdroEvelinNN35001:03:22Diplom
2393EdurElizabethNTA13701:11:00Diplom
1818EekJüriMM459001:05:48Diplom
2466EekKadriNN62201:11:52Diplom
3835EelmaSirleNN4028901:42:53Diplom
3540EelsaarEelveNN651201:30:46Diplom
3414EenmaaMelissaNN95801:27:11Diplom
336EensooGunnarCYCLONMM402500:50:29Diplom
2847EerikEgneNN4019801:18:48Diplom
1582EerikEretNN34501:03:52Diplom
426EesaluTaavi1.jalaväebrigaadMM17400:50:46Diplom
3363EesmaaAnnelaNN4024501:27:40Diplom
2658EesmaaAnnelyNN4018201:16:10Diplom
3429EespereKristaEstonian CellNN4025201:27:17Diplom
3405EfertReesiNN95401:27:11Diplom
3406EfertRiiuNN95501:27:12Diplom
1654EfremovaLiubovNN36701:03:10Diplom
597EhandMarkoMPA6600:51:45Diplom
1591EhavaldAveNN408301:03:48Diplom
1417EherAlbertMM552401:01:44Diplom
1303EhrbergKadiNN25701:01:51Diplom
2720EhrlichMarisNN72601:15:06Diplom
1525EhteAnneliEesti MeediaNN32601:03:08Diplom
2527EicheAndreaSonda VallavalitsusMM4014701:12:24Diplom
2528EicheReeliSonda VallavalitsusNN4017201:12:24Diplom
1282EicheImreMM457500:59:31Diplom
1568EicheAndri-GregorSonda VallavalitsusMPA15801:02:05Diplom
573EicheAnderoSonda VallavalitsusMPA6300:52:24Diplom
215EinbergRaimoMTÜ SpordiseltsMM9600:47:58Diplom
3395EinbergMerleEesti MeediaNN4521701:28:12Diplom
3066EinmannJessicaNTA20401:20:59Diplom
2657EinsteinCarmenHot LegsNTA16101:13:58Diplom
1829EiskopZannaNN42501:05:07Diplom
1919EkholmFredy-MM44101:05:01Diplom
169ElblausRaimondLõuna PKMM50700:46:55Diplom
3171ElenurmLiseteNTA21701:22:44Diplom
1970ElenurmKevin IvarMPA18701:06:57Diplom
1689ElisabetHeinNTA6701:04:49Diplom
1683ElisabethVõrkTamme koolNTA6601:04:07Diplom
982ElkenRaivo1.jalaväebrigaadMM31300:56:22Diplom
256ElkenAivoMM11400:48:17Diplom
827EllamikVäinoMM455000:56:42Diplom
828EllamikAliceNN402800:56:42Diplom
1501EllermaaRiho-ReneMM552801:02:34Diplom
2615EllermaaReetNN553801:14:38Diplom
862EllikEllarKuressaare politseijaoskondMM455200:56:07Diplom
1138EllingMariaNTA3400:58:41Diplom
1139EllingTõnisMM456800:58:41Diplom
1344ElmetKristagolden clubNN455801:01:16Diplom
593EmbrichAleksandrMegidoMM405200:53:49Diplom
2703EmbrichIirisNNN6101:15:13Diplom
3470EngelElleNN651001:30:55Diplom
1585EnnoPiiaNN34601:03:16Diplom
3090EnnokAnnikaNN85501:21:01Diplom
1156EnokTeetMM408800:58:34Diplom
803ErapartTiitMM27400:56:10Diplom
2175ErgMargitNN4012401:09:09Diplom
3016Erikson-KivesteHeddiNN83201:20:31Diplom
3915ErilaidVäinoMM75601:55:28Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.