Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
1153JesseKristoSK ProrunnerMMJ2900:58:46Diplom
131GladoshevArseniMMJ600:45:57Diplom
1163LendreDanvarMMJ3000:59:20Diplom
400KuusmaaAareMMJ1700:51:22Diplom
1170KärboKarlMMJ3100:59:27Diplom
2707KivikangurHenriMMJ4801:13:50Diplom
415PihlakGunnarMMJ1800:49:56Diplom
934OravMartiMMJ2500:58:14Diplom
168NõmmelaAndiKose 2000MMJ700:45:01Diplom
173TatrikSilverMMJ800:46:58Diplom
183UueKermoAEX MotoklubiMMJ900:46:40Diplom
439MiljanRaidoMMJ1900:50:15Diplom
1218RiisimäeTõnu-JoonasMMJ3201:00:47Diplom
710VoogneJoonasMMJ2400:55:31Diplom
2762LuikElinaMMJ4901:16:47Diplom
1228LembergRaunoMMJ3300:58:23Diplom
2526RootsKristoMMN3801:14:01Diplom
485LeesMairo1. jalaväebrigaadMMN1400:52:04Diplom
1001LentsiusMikoMMN2200:56:48Diplom
237KaeramaaKaarel-PaulusMMN700:48:24Diplom
239KivipõldTarviMMN800:46:22Diplom
1009KikerpillJoonasOÜ PetkusMMN2300:58:13Diplom
2805RoovKasparMMN4101:16:29Diplom
758TihaseKermoMMN1800:55:15Diplom
2551RidalaRico1. jalaväebrigaadMMN3901:15:11Diplom
2046ŠnaiderOliverMMN3601:07:11Diplom
1023KontroKristoMMN2400:58:47Diplom
1AbnerMarkTreeningpartnerMMN100:31:47Diplom
514KöidiMeelis1. jalaväebrigaadMMN1500:52:41Diplom
3MedarMartiTreeningpartnerMMN200:32:52Diplom
1285MühlbergMarkus LouisMMN2800:59:25Diplom
2309ReindamReinKiviõli NoortekeskusMMN3701:10:30Diplom
18BõkovRainerKjk VIKEMMN300:38:05Diplom
2579KoskinenMarkoSisekaitseakadeemia/Äkke SKMMN4001:13:28Diplom
278JairusJaagupMMN900:48:50Diplom
1053VainoMartMMN2500:57:58Diplom
293TammaruAndre1. jalaväebrigaadMMN1000:49:01Diplom
1830SuomalainenHenri OlaviMMN3401:05:02Diplom
2854PiikovHendrikMMN4201:16:50Diplom
295JõgisteJan-Erik1. jalaväebrigaadMMN1100:49:01Diplom
55KarriKaarel1. jalaväebrigaadMMN400:41:21Diplom
1593PidluznõiMarekMMN3201:02:05Diplom
1084TanningRikoMMN2600:58:06Diplom
837KarppSanderMMN1900:56:22Diplom
72MägisaluHelaryVändra'suure Karu pojad'MMN500:42:42Diplom
1353KarppSilverMMN2900:59:47Diplom
1364NurgaKeitNelsonMMN3000:59:27Diplom
1111MeldoMarkusMMN2700:58:48Diplom
1373VodjaMartinMMN3100:59:59Diplom
102LaidKarl-ErikUPACMMN600:43:50Diplom
904KivimägiRaunoMMN2000:57:35Diplom
649RamulRaikoTriinudMMN1600:53:09Diplom
650ViglaKristjanMMN1700:53:13Diplom
396PrivitsKertMMN1200:51:34Diplom
399MägisooRainisMMN1300:50:33Diplom
913PeegelMartinMMN2100:55:59Diplom
3233SikkHendrikMMN4401:24:16Diplom
2985OjasaarKertMMN4301:17:56Diplom
1712TislerSiimMMN3301:05:00Diplom
3248PedajasKarel RometMMN4501:23:27Diplom
1969ErteKristoMMN3501:05:38Diplom
1233ValgeDagneNN23700:58:43Diplom
2257NõuTriinuNN55901:10:54Diplom
2769PihlakKairiSpordiseltsNN74701:16:58Diplom
210ÜlvisteAnna MariaNN1800:47:53Diplom
2258MittRiinaNN56001:10:54Diplom
2770ValgeReginaNN74801:15:46Diplom
3282MetsakuruJuliaNN91701:24:12Diplom
3538MugurAiri-AnuNN99901:32:53Diplom
3794BekkerHellikaNN106901:38:49Diplom
979KolpakovaMartaNN17500:57:38Diplom
1235KonarAnuMaksu- ja TolliametNN23800:59:24Diplom
2259AhunJaanaNN56101:10:40Diplom
3027Huusi-TukaAndra1980NN83401:21:03Diplom
1236JärvsooTeneNN23900:59:43Diplom
2260TõnnopEvelynNN56201:09:16Diplom
3028AkulitšKristiinaNN83501:20:42Diplom
981KiilaspäKarinNN17600:57:53Diplom
1237HainJaanikaRKIKNN24000:59:20Diplom
1749OtsEleNN40001:04:03Diplom
2005HiiemaaKerstiNN47401:08:23Diplom
3797KirsKristiNN107001:39:13Diplom
470KolkJevgeniaABCGRUPPNN5200:51:06Diplom
2006KonsingKristiKolmeksNN47501:09:01Diplom
2774KoppenMerikeNN74901:15:17Diplom
3030SuurkaevLiisaNN83601:18:59Diplom
3798ViikojaKristinaRakvere HaiglaNN107101:39:13Diplom
1495AasmaKäduNN32201:02:31Diplom
1751LõhmusTriinNN40101:06:22Diplom
2007LauritsKadriKolmeksNN47601:09:02Diplom
2263ArukaevAnuRKIKNN56301:09:54Diplom
2775KelliAnneliNN75001:16:19Diplom
216YstmarkAljonaNN1900:48:05Diplom
472JärveKerliNN5300:52:36Diplom
1240IlvesRainaRimikadNN24100:58:27Diplom
1752PedamäeKataNN40201:04:56Diplom
2264SuleEliseNN56401:11:23Diplom
3288SiigLiinaNN91801:24:56Diplom
2521ReimetsSirliNN64201:12:00Diplom
3545SavolainenLiinaNN100001:32:22Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.