Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
2540AndreevaIuliiaNN65001:12:58Diplom
1017AndrejevDorisNN18400:58:28Diplom
2343AnijagoGuidoMM4510301:11:24Diplom
1594AnijagoEnricoMPA16001:03:31Diplom
1093AnijagoAiviNN20200:58:25Diplom
2649AnijagoAiveNN4018001:15:14Diplom
1049AnniMihkelMM551800:58:35Diplom
693AnnukHandoMM25000:52:55Diplom
1909AnnusJaanusMM553701:07:50Diplom
2321AnsbergMargotNNJ3701:09:57Diplom
2356Ansen-KureAireNN59501:10:21Diplom
3467Ansen-MarkovAnnikaNN98301:29:03Diplom
3442AnsiMargeNN97401:28:41Diplom
1973AnsiLaura LiisNTA9201:08:44Diplom
410AntonImreMM16800:49:37Diplom
56AntonovBorisMM2300:41:31Diplom
3494AntonovaNataljaNN99301:31:30Diplom
179AnuprijenkoRuslanMM7800:46:47Diplom
548AnveltAlvarMPA6000:52:04Diplom
749ApsalonAivarPreabMM26500:55:30Diplom
983ApuhtinAnneliNN403500:58:11Diplom
3095ArakeljanKarineNN4022101:22:07Diplom
2553ArandKettliNN65601:12:29Diplom
272ArbaReimoMMJ1200:48:00Diplom
1442ArgeTauriViru Õlu MM38201:01:51Diplom
3636ArgelEvertMM55501:33:35Diplom
3637ArgelKairiNN102201:33:35Diplom
3475ArhipovImbiNN98501:29:50Diplom
571AriaTõnuMM404700:52:37Diplom
1938ArikeMariNN45501:07:51Diplom
3746ArmanKadriNN105701:38:25Diplom
1547AronNoraNTA5601:03:44Diplom
2675AronMari-LiisNN70801:13:48Diplom
1735ArrasLiisNN39501:05:08Diplom
2012ArroAgoSportlik Eesti MTÜMM44901:08:39Diplom
2094ArroKristaNN4011601:07:06Diplom
3683ArroErikMTÜ SpordiseltsMM55701:34:10Diplom
3684ArroLauraNN103701:34:10Diplom
3247ArroKrõõtSportlandNNN8201:24:56Diplom
2946ÄrsisEderiNN80701:17:35Diplom
2470ArtlaRetyNNJ4101:12:43Diplom
717ArtlaAnnikaNN10700:54:47Diplom
1080AruMarekMM456600:57:47Diplom
1687AruMerleSportlandNN409001:04:50Diplom
2263ArukaevAnuRKIKNN56301:09:54Diplom
3706ArukaevuAndrusMPA27001:36:51Diplom
2486ArukaevuUrveNN507001:12:45Diplom
1696ArumäeKalleANOMEMM504901:03:25Diplom
705ArumäeKaisaNN10600:55:04Diplom
186ArumägiArneMM50800:47:29Diplom
2563AssmannHelemeelNTA15101:13:21Diplom
3532AtlaReigoMM55201:30:18Diplom
325AudruDianaNN40600:50:04Diplom
2445AulÜlleNN4513401:13:37Diplom
1952AulGreteNTA9001:08:18Diplom
2271AunAnnemariMTANN4013901:09:43Diplom
2605AunReenoMPA22401:12:52Diplom
1977AunMaireRakvere HaiglaNN65401:06:43Diplom
3596AunapuuAnuNN101101:33:03Diplom
3597AunapuuAetNN101201:33:04Diplom
3627AunapuuTiiuNN557901:35:31Diplom
2941AupajuPilleAS HKScan EstoniaNN4020701:17:02Diplom
1460AupajuTarmoMM4010701:00:14Diplom
1701AusMariteNNN2801:03:26Diplom
1480AusDianaNN31801:01:01Diplom
1316AvastuRainMM36501:00:31Diplom
3793AvguzevKelliNNJ6701:38:48Diplom
3381AvguzevKatrinNN4024701:26:37Diplom
3369AvikKädiNN93801:26:49Diplom
670BabkinaInnaSecond WindNN9900:55:26Diplom
3843BachmannTerjeNN4029101:41:39Diplom
811BachmannEricMM27600:53:56Diplom
1859BahatchenkoVolodymyrMM43301:06:46Diplom
3800BahovskiKülliPreabNN559301:41:40Diplom
1575BalodAleksandraNN34201:04:19Diplom
2715BaraninAnnikaNN72301:14:30Diplom
578BaranovskiIvanMPA6400:54:09Diplom
583BaranovskiSergeiMM22000:54:13Diplom
189BarberotTristanMM8000:47:31Diplom
3097BarkovaKseniaNNN7501:21:14Diplom
3750BartatševitsSvetlanaNN4525901:37:21Diplom
3747BartoševitšÕnneNN4028501:37:17Diplom
2929BatinOlegRakvere HaiglaMM52001:18:57Diplom
2014BatserikovaJelizavetaNN47701:08:10Diplom
1119BatšinskiLeonidMM33800:58:17Diplom
3083BaumannEneliNN85401:20:35Diplom
375BaumverkMärtMM452500:49:51Diplom
245BažulinaDarjaKJK Kalev SillamäeNTA400:48:19Diplom
3794BekkerHellikaNN106901:38:49Diplom
599BelõiReenoMM405300:54:37Diplom
2513BelovVladislav1.jalaväebrigaadMM4014501:13:39Diplom
2033BelovKärolNNN4601:08:33Diplom
816BelovMartenMPA9100:56:19Diplom
1244BelovaJekaterinaNN24300:58:25Diplom
1974BelovaMaieNNN4401:07:31Diplom
3721BendiTargoMPA27201:38:19Diplom
221BerezkinaSvetlanaSecond WindNN2100:47:42Diplom
2530BertscheitAlexina-CharleenNTA14901:14:39Diplom
3739BibikovPiretNN5015401:37:44Diplom
639BirgitNoolNN452000:54:52Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.