Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1AbnerMarkTreeningpartnerMMN100:31:47Diplom
2GamovKonstantinSecond WindMM100:32:35Diplom
3MedarMartiTreeningpartnerMMN200:32:52Diplom
4GathyAlexisCognac athletic clubMM200:33:34Diplom
5TippiBertCFC SpordiklubiMM300:33:54Diplom
6KuleshovAleksandrAGRATA PRINT MM400:34:17Diplom
7UšakovRomanMM500:34:35Diplom
8StrokovDimitrySecond WindMM600:35:38Diplom
9SusiSiimJK Must Puudel/ TreeningpartnerMM700:35:49Diplom
10SulevVeikoMM800:35:57Diplom
11RehelemStevenTreeningpartnerMM900:36:21Diplom
12HermsaluMaidoMM1000:36:20Diplom
13TederMarkoSK ProrunnerMM1100:37:23Diplom
14SaarKaidoBronx woodMM50100:37:39Diplom
15AltMartiTrismileMMJ100:37:55Diplom
16TuubelPriitMM45100:37:58Diplom
17KuslapMinnaSK JOOKSUPARTNERNN100:37:57Diplom
18BõkovRainerKjk VIKEMMN300:38:05Diplom
19OttoAleksanderKJK Kalev SillamäeMMJ200:38:06Diplom
20PetrovDmitriiMM45200:38:14Diplom
21SuunDaanaSportlandNN200:38:24Diplom
22KaasikuJarmoAmbla SKMMJ300:38:34Diplom
23TornLilianaTäppsportlasedNN45100:38:53Diplom
24RebaneAleksanderWürthMM40100:38:59Diplom
25VoroninnDmitriiEesti EnergiaMM45300:39:04Diplom
26VeilbergMeelisMM55100:39:18Diplom
27LükkMerlyn#HeadinimesedNN300:39:11Diplom
28KimaskEduardSK JOOKSUPARTNERMM45400:39:25Diplom
29RõukMargusMM1200:39:31Diplom
30OsvetSanderSpartaMM50200:39:41Diplom
31SchmidtRobertRKIKMM1300:40:08Diplom
32LillmetsElisNTA100:40:10Diplom
33TomingasIndrekKaitseliitMM40200:39:57Diplom
34KuznetsovAndreiEesti Energia SpordiklubiMM1400:40:13Diplom
35KalaTiinaJooksupartnerNN400:40:29Diplom
36PereReneTeam Sokos Hotels TallinnMM55200:40:35Diplom
37TootsAleksanderMM45500:40:37Diplom
38VarikMikkSK JOOKSUPARTNERMM1500:39:22Diplom
39UdeküllMargusMM1600:40:46Diplom
40MorgensonJanKuningamäe spordiklubiMMJ400:39:23Diplom
41RoosimägiMartSwedbankMM1700:40:49Diplom
42PappelJaanusVIIMSI SPORTMM45600:40:50Diplom
43PõldsaarPaulTulepuuMM40300:40:53Diplom
44SaareTarmoMM50300:40:52Diplom
45KriikRistoUnited Finance Estonia OÜMM1800:41:02Diplom
46ZvorovskiHennMM50400:41:07Diplom
47TõnismäeMarekTäppsportlasedMM40400:41:10Diplom
48KajuAleksanderMPA100:41:13Diplom
49ParkseppMarekSK ServitiMM1900:40:11Diplom
50LangebraunStepanMM2000:41:16Diplom
51ZhingelDmitryMM2100:41:14Diplom
52SootsViivi-AnneTreeningpartner DiadoraNN45200:41:22Diplom
53LeisSten-JörgenAndsumäe SKMPA200:41:28Diplom
54VoormansikKaupoMM2200:40:56Diplom
55KarriKaarel1. jalaväebrigaadMMN400:41:21Diplom
56AntonovBorisMM2300:41:31Diplom
57MirotvortsevaJekaterinaKJK Kalev SillamäeNTA200:41:35Diplom
58KurgRaimoMM2400:41:37Diplom
59AlavereJanariMPA300:39:51Diplom
60LilleViljarMM2500:41:38Diplom
61RosenbergTiitMM2600:41:34Diplom
62RebaneAndreas1.jalaväebrigaadMM40500:41:24Diplom
63LehesmetsKristjanAasta Auto ASMM2700:41:52Diplom
64ManytskyiVolodymyrI love supersport TallinnMM2800:42:13Diplom
65KelkMartTeam StihlMM2900:42:14Diplom
66GritskevichGalinaTALLINNA SS KALEV KERGEJÕUSTIKUKOOLNNJ100:42:10Diplom
67HelemäeEroMM40600:42:22Diplom
68LilleVeikoOK WestMM3000:42:15Diplom
69TreilmannAndresMM40700:42:34Diplom
70MikkSiljaNN50100:42:21Diplom
71VintMirjamTreeningpartnerNN40100:42:45Diplom
72MägisaluHelaryVändra'suure Karu pojad'MMN500:42:42Diplom
73TrummalTõnisMM3100:42:49Diplom
74PuhkeMarcus-HeinrichMM3200:42:10Diplom
75SoopMarekMM3300:42:44Diplom
76KuldkeppKristiSK ProrunnerNN500:43:01Diplom
77MaideMartinMM3400:42:43Diplom
78PertKarol-MM3500:42:59Diplom
79GussevRainMM3600:43:08Diplom
80MetskaevHelgerMTAMM3700:43:15Diplom
81EsklaAlgoMM3800:42:22Diplom
82ToomikAnderoNõmme Kalju FCMPA400:43:28Diplom
83SkvortsovPavelSecond WindMM3900:43:11Diplom
84MiljukovEskoMM4000:43:14Diplom
85KuusTarvoMM4100:43:46Diplom
86RemselJesperMPA500:42:14Diplom
87PaumverkMihkelSK FortisMPA600:42:59Diplom
88KoppelAndresTTÜMM4200:43:50Diplom
89LahnoNikolasSpartaMPA700:43:57Diplom
90HudilainenEerikTreeningpartner/Diadora noortetiimMPA800:44:01Diplom
91RegoMarioPõhjakeskusMM4300:43:42Diplom
92GillJakobMM4400:44:08Diplom
93JärvelahtVeljoMM40800:44:13Diplom
94EttiTaaviMM4500:44:15Diplom
95PaasMikk1.jalaväebrigaadMM4600:44:16Diplom
96SuurMarekProekspertMM40900:44:15Diplom
97KösterRaulMyfitness ViruMM45700:44:24Diplom
98KudrjavtsevKonstantinSillamäe KJK KALEVMM4700:44:31Diplom
99LutsVahurMM55300:44:35Diplom
100LuiksMeelisTelia SKMM401000:42:27Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.