Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
630KukkAaloElujooksMM551301:50:10Diplom
1209KellAarneMM65702:23:22Diplom
1115KullAetNN501202:13:19Diplom
21VeilbergAgoTAMSALUMM50101:17:25Diplom
833LilleorgAgoMM456101:57:42Diplom
169NugaAhtiMM10101:33:00Diplom
985HietAhtiMM43302:04:48Diplom
218MännikAhtiMM12401:35:12Diplom
225MardoAhtiMM12901:35:52Diplom
1090RandmereAhtiVargamäeMM457802:11:31Diplom
1245AltmetsAhtoMP1102:33:28Diplom
224EesmäeAhtoU.R õpilaneMM403201:35:54Diplom
551HinnAhtoShakespeare kohvikMM27901:47:57Diplom
452SihtAiliTAMSALUNN55101:44:20Diplom
682KreevaldAimarMM33301:51:38Diplom
477LiiverAimarELIONI SKMM406601:45:20Diplom
350KivisildAinMM55401:40:55Diplom
1125KivilaanAinÜhinenud Ajalehed ASMM458002:13:52Diplom
706PajulaAinMM455501:52:58Diplom
1028ToomingAiriNaiskodukaitseNN19602:07:07Diplom
1186TammarAirikaNN25702:20:09Diplom
1084TroostAirikaNaiskodukaitseNN21902:10:41Diplom
427KuusmikAivarMM453101:43:21Diplom
182VäärtnõuAivarMM10701:33:13Diplom
959RaeAivarViru õluMM42702:02:54Diplom
704KruupAivarMM34201:52:53Diplom
718JuroAivarMM34601:53:23Diplom
749JaeskiAivarEKVMM455801:54:27Diplom
783OjaAivarAlutaguse MalevMM409601:55:36Diplom
600RaudseppAivarAlutaguse MalevMM551101:49:30Diplom
530JõemetsAivoTeam30+MM407001:47:14Diplom
781TederAlanMassaažiekspert OüMM37001:56:02Diplom
95KrautmanAlarTerviseakadeemiaMM45501:28:00Diplom
495UlkAlarMM60101:45:59Diplom
28AbramAlarSK Saue TammedMM40301:19:49Diplom
32RidamäeAlarSpartaMM40401:20:21Diplom
849SiemannAlarMM4010301:58:08Diplom
76KuleshovAleksandrDresseur MTüMM4701:26:01Diplom
592KardakovAleksandrMM551001:48:57Diplom
338BeljantsevAleksandrMM19401:40:27Diplom
598LupanovAleksandrKaitsevägiMM29801:49:16Diplom
913BondarenkovAlekseiMM456802:00:35Diplom
210TereštšenkovAlekseiU-ClubMM50601:34:39Diplom
42BelousovAlekseisylvia.gatchina.ruMM40701:21:16Diplom
13MarkovAlexeyTÜaskMM1201:14:30Diplom
96EsklaAlgoOriflame EestiMM5801:28:03Diplom
636KiviselgAllanSpartaMM31301:50:43Diplom
205TerveAllanMM11901:34:48Diplom
1089LuhseAllanMM45602:11:13Diplom
43JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40801:22:10Diplom
1017ViimsaluAllarMM44102:06:24Diplom
953AvilaAnderMM42402:02:28Diplom
462KangurAndoEM-ServMM406201:44:37Diplom
306HermsaluAndoMM17601:39:11Diplom
130AbnerAndreMM402001:30:33Diplom
453TammikAndreMMN1501:44:25Diplom
752NaelAndreMMJ1801:54:44Diplom
768RozenthalAndreMP501:55:44Diplom
813SoomereAndreMM37901:56:35Diplom
947KirssAndreasMTü SpordiseltsMM42002:01:59Diplom
1117UksovAndreiLõuna-Eesti HaiglaMM46502:13:06Diplom
1133VasiutinAndreiMM46902:14:49Diplom
165SemenkovAndreiKIRDE KRKMM10001:32:41Diplom
726LopsikAndreiEesti Energia SpordiklubiMM551401:54:02Diplom
533LoginovAndreiMM454301:47:17Diplom
111AunapAndresMM7001:28:54Diplom
1145SoosaarAndresMM65502:16:05Diplom
380TreilmannAndresMM21401:42:30Diplom
126LaastAndressportkeskus.eeMM50301:30:26Diplom
154BauvaldAndresElioni SpordiklubiMM9301:31:41Diplom
486LillesteAndresMM25801:45:27Diplom
494MeeAndresEesti Energia SpordiseltsMM453701:45:45Diplom
1012NammAndresMMN3002:05:42Diplom
508UusmaAndresMKMMM453901:46:29Diplom
257KlettenbergAndresHIGH5 ESTONIAMM15101:37:22Diplom
294KaarAndresEstlander GruppMM16901:38:55Diplom
63HellermaAndresLiina Tšernovi klubi/ PZUMM3801:24:42Diplom
848KivisildAndresMMN2701:58:04Diplom
490AvanesovAndreyKaevanduste SpordiklubiMM55701:45:44Diplom
622NurmikAndrusMaskidMM455101:50:01Diplom
1137OstrovAndrusPäästeametMM503602:15:05Diplom
711RüütelmaaAndrusMM408901:52:33Diplom
770ViltAndrusMM36601:55:03Diplom
524RämmannAndrusMM501801:46:51Diplom
15LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40101:15:26Diplom
562KarjusAndyMM454601:48:16Diplom
310KasemetsAnetteNT101:39:32Diplom
1079JämeAnnaliisaNNN702:10:29Diplom
909JaaniAnneNN50602:00:32Diplom
921PirnAnneMandatum LifeNN403102:01:10Diplom
1195SeppingAnneKahe Silla Klubi jooksusõbradNN453302:21:11Diplom
1215KrullAnneNN404802:25:19Diplom
1008PinkAnneNN18602:05:32Diplom
1027LõhmusAnneNN452102:06:52Diplom
1070TammAnne-LiisNN21502:10:01Diplom
356PalmAnne-LySK JooksupartnerNN2701:41:21Diplom
648AasAnneliNN401801:50:57Diplom
1210GillAnneliNNN1202:23:04Diplom
498MetsamaaAnneliEesti AGA Spordiklubi/ FB JooksmineNN5001:45:54Diplom
894LinkmannAnnelySKY PLUSNN14701:59:45Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.