Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
201VassiljevRiinuEratreening.eeNN1101:34:34Diplom
198PärnassaluToomasTäppsportlasedMM451701:34:35Diplom
197KaseorgTanelMMN701:34:37Diplom
202JõelehtJaagoMM403001:34:37Diplom
210TereštšenkovAlekseiU-ClubMM50601:34:39Diplom
206KalausHargoMM403101:34:42Diplom
205TerveAllanMM11901:34:48Diplom
209SaarLaurTC2000MM451901:34:51Diplom
207LeibenauMarkoMM12001:34:58Diplom
220NurkTalisTalis Nurk EhitusMM12601:35:00Diplom
212KrimmRaidoJalgpallihaigla JKMM12201:35:01Diplom
223RistlaGertMMN801:35:04Diplom
222MetsaotsTõnisMM12801:35:05Diplom
219LeppErkkiMM12501:35:07Diplom
208TürksonArneSUUSAHULLUDMM451801:35:08Diplom
214SuursaarÜloMM50701:35:08Diplom
211LappErkkiMM12101:35:11Diplom
213LuiksÜlleJõelähtme SingelNN1201:35:11Diplom
218MännikAhtiMM12401:35:12Diplom
216KoppelErkkiSpartaMM12301:35:13Diplom
215MerenäkkMargareteEratreening.eeNN1301:35:16Diplom
217LaasmaMeelikaNN40301:35:22Diplom
221HaavreReneSkypeMM12701:35:24Diplom
227SiimTarvoJussikese 7 SõpraMM13101:35:36Diplom
230PajupuuJannoMM13401:35:39Diplom
235VirkebauArdoKiviõli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜMM13701:35:50Diplom
225MardoAhtiMM12901:35:52Diplom
236AllmäeArminMM13801:35:52Diplom
228LusikasKristjanMobi Solutions OÜMM13201:35:53Diplom
224EesmäeAhtoU.R õpilaneMM403201:35:54Diplom
226ReiljanRaulKIRDE KRKMM13001:35:55Diplom
229LellepKalleMM13301:36:03Diplom
232NaurHannesMM403301:36:05Diplom
231AlverOliverMM13501:36:09Diplom
240SaarRaigoMM14201:36:10Diplom
234PaaneRistoGerrante OüMM13601:36:12Diplom
237LopsikPriitHANSA SKMM13901:36:13Diplom
233KukkKatrinNN1401:36:18Diplom
239KohaPriitMM14101:36:24Diplom
238LaanemetsMeelisMM14001:36:26Diplom
241RoometHeikiMM14301:36:31Diplom
249TreierTarvoMM14701:36:32Diplom
250ViltHardiEAÜSMM14801:36:34Diplom
242KuuskJaanusSpartaMM14401:36:39Diplom
245RaudseppRaivoMM50801:36:41Diplom
243ÕunapGen-SilverSK Vanad OlümpiaaladMP101:36:42Diplom
244PakkanenEilaKJK ViKe/ TapaNN1501:36:54Diplom
246KaselaTaaviMM14501:36:55Diplom
248TalvikMikkBaltic Cruisers OüMM14601:36:56Diplom
247LajaLehoSK JooksupartnerMM403401:36:57Diplom
251NeemMikkMMJ901:37:04Diplom
252MärssLySädeNN1601:37:08Diplom
253ValkMaretSädeNN1701:37:08Diplom
256KuuskmäeGertMM15001:37:09Diplom
254SelliovOlleMM403501:37:13Diplom
255KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM14901:37:13Diplom
263LehtmetsSvenMM15301:37:17Diplom
266SalusMadisMM15401:37:21Diplom
257KlettenbergAndresHIGH5 ESTONIAMM15101:37:22Diplom
258PetersonKristjanMM15201:37:27Diplom
262KuboKittyNN40501:37:29Diplom
265JaaskaBrittSK SERVITINN1801:37:31Diplom
259PuuseppAvoPPAMM403601:37:35Diplom
260OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM452001:37:36Diplom
264NurkKristiinaSpartaNN40601:37:40Diplom
261SillanurmLyTäppsportlasedNN40401:37:41Diplom
270JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM15701:37:42Diplom
267VoipRaivoMM452101:37:43Diplom
268AunpuRivoBriketipoisidMM15501:37:43Diplom
271KaljuveeDianaNN1901:37:44Diplom
273PertelTarmoMM15901:37:48Diplom
276SikkMerilinNN2001:37:55Diplom
272TammikTaavetMM15801:37:59Diplom
269KrilovsRingoVokaMM15601:38:01Diplom
275HydeMatthewInglane Eestis OüMM403701:38:06Diplom
283TõniseLauriMM16201:38:07Diplom
277PaapKimmoSõTMM16001:38:08Diplom
278PartsRaunoFB jooksmineMM403801:38:10Diplom
274RooksPilleTele2NN40701:38:12Diplom
285KuusaluIvoMM16401:38:15Diplom
280HärmitsRihoAnts Piibu BridžiklubiMM403901:38:19Diplom
289RammulBritNN2101:38:21Diplom
279RikolasSiimMM16101:38:24Diplom
281LutsVahurMM50901:38:24Diplom
282HallimäeRainMM55301:38:27Diplom
286TomsonTauriMP201:38:37Diplom
284RegoMarioMM16301:38:38Diplom
296KlaasKunnarEukMM17101:38:40Diplom
287MaasingKaupoHANSA SKMM16501:38:42Diplom
288ErmannRaitRADEMARMM16601:38:45Diplom
293DamrozeMarisMM16801:38:47Diplom
292KuslapMinnaNN2201:38:48Diplom
291MeltsaMehisMP301:38:49Diplom
290AaslaidKauriMM16701:38:54Diplom
295KuuskmäeKaurMM17001:38:54Diplom
294KaarAndresEstlander GruppMM16901:38:55Diplom
300RooRivoMM17401:38:55Diplom
297NikolajevDmitriKiviõli Keemiatööstuse OüMM452201:39:00Diplom
308PohlakTarmoSK JooksupartnerMM404201:39:03Diplom
301HillepEinarJustiitsministeeriumMM404001:39:04Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.