Toimumisaeg ja -koht

  • Viking Line Eesti Ööjooks "Full of power" toimub 15. augustil 2020 Rakvere linnas.
  • Stardid kell 21.25 (21,1 km), 21.35 (10 km, lõpuajaga alla 60 min), 21.40 (10 km, lõpuajaga 60-75 min), 21.45 (10 km, lõpuajaga üle 75 min) ja 21.50 (5 km)
  • PANE TÄHELE: Start ja finiš asuvad Rakvere linnastaadionil (võistluskeskuse kõrval). 
  • STARDI/FINIŠI värav asub pealtvaatajate tribüüni keskel. Kõik osalejad peavad väravat läbima stardis ja finišis.
  • Võistluskeskus asub Rakvere Spordikeskuses, aadressil Kastani 12.
  • Mõmmi lastejooksude stardid algavad kell 18.00 Rakvere linnastaadionil.

 

PANE TÄHELE!

Stardikoridori ja Viking Line Eesti Ööjooksul osalema pääsevad ainult Ööjooksu 2020 ametlikus särgis ja numbrit rinnal kandvad osalejad (rinnanumbrit ei väljastata 5 km läbijale). Sündmuse reegleid mittejärgivad osalejad diskvalifitseeritakse finišiprotokollis.

2020. aastal ei ole Ööjooksul lubatud osaleda kepikõndijatel ja lapsevankritega osalejatel. Nõue on sisse viidud osalejate turvalisust silmas pidades. Keelatud on läbida rada ja/või finišeeruda moel, mis takistab kiiremate osalejate möödumist (eeskätt kätest kinni, inimketina finišeerumine). Tungivalt soovitame vältida osalemist kõrvaklappidega - kõrvaklappides osaledes ei pruugi võistleja kuulda suunajate ja rajajulgestajate juhiseid ning võib seetõttu eksida teelt. Kõrvaklappides osalejal puudub võimalus protesti esitamiseks. Vabandame piirangute eest - need on tehtud osalejate turvalisust ja huve silmas pidades.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.