Stardiprotokoll

Osavõtjaid kokku:259
PerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanussort descendingDistants
PirnpuuKen MarkusM175 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
KeppAndreasM1621,1 km "Võimas Rakvere" ajavõtuga
MeimreMarkusM165 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
SillajõeTanel JaagupM1510 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
PaniEliseN1510 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
RandmaaElisN1510 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
RaumannRemekM1510 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
PärnSimone MarieN1510 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
SimsonGrethel-RosiineN1510 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
KeppRainerM1410 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
ŠUMILOVERIKTEAM YONG M1421,1 km "Võimas Rakvere" ajavõtuga
PaniElinaN135 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
MENŠIKOVMARKTEAM YONG M13Mõmmijooksud
OjametsMark OliverM1310 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
MeimreMattiasTallinna Kuristiku Gümnaasium M1310 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
ArulaKristofer JohannesSpordikomiteeM1210 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
RahnelAlondra-MaritaSauga PõhikoolN12Mõmmijooksud
ÖebiusJürgenM1210 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
NeemeHenryM1210 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
JussTerleN125 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
AasmaOttM1210 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
SelliovJasperM1110 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
RahnelMichelle-KeikoSauga PõhikoolN11Mõmmijooksud
OttGuldarM11Mõmmijooksud
EvertLiisa LisetteN1110 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
SillajõeJaneleenN115 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
SillajõeJaneleenN11Mõmmijooksud
FominMartinM10Mõmmijooksud
PirnpuuEliisN10Mõmmijooksud
KaskTriinN9Mõmmijooksud
PaniJan MarkusM95 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
KeppAlbertM95 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
AllikuKarolinZizino Health clubN95 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
MeimreKarl ErikM95 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
NeemeHeleryN810 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
FominKristianM8Mõmmijooksud
VilsonIrisN85 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta
AasmaaAasaViimsi SportN8Mõmmijooksud
MarjapuuKristin-KendraN8Mõmmijooksud
MarjapuuKristin-KendraN810 km "Raju Rakvere" ajavõtuga
SavitskiLiisiN7Mõmmijooksud
PaavelHelina-VictoriaN6Mõmmijooksud
AasmaaAleksandraViimsi SportN5Mõmmijooksud
SellenbergReelikaN5Mõmmijooksud
MeimreMirjamTallinna Kuristiku Gümnaasium N5Mõmmijooksud
MeimreMirtelTallinna Kuristiku Gümnaasium N5Mõmmijooksud
OttOliverM5Mõmmijooksud
MarjapuuChris-KennethM5Mõmmijooksud
laulikKarl-GüntherM5Mõmmijooksud
ŠUMILOVDANIILTEAM YONG M4Mõmmijooksud
SellenbergHeelikaN4Mõmmijooksud
SavitskiSanderM4Mõmmijooksud
PillesaarOliverM4Mõmmijooksud
EssaulRobinM3Mõmmijooksud
NeemeHeliiseN2Mõmmijooksud
SellenbergSiim-SanderM2Mõmmijooksud
KuldnerHeleneN2Mõmmijooksud
EssaulRobertM1Mõmmijooksud
HarinEmmalyN0Mõmmijooksud

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.