Ava võistluse menüü
Информация Virtuaalujumine Зарегистрированные Стартовые протоколы Результаты

Virtuaalujumine

 • WÜRTH Open Water Estonia virtuaalujumine toimub 20.06 – 16.07.22.
 • Virtuaalujumise raames saab osaleda 3,5 km pikkusel distantsil.
 • Ujumine peab olema teostatud avaveekogus (meri, järv, jõgi vms) ja edasi liikumist hõlbustavad abivahendid (lestad vms) on keelatud. Lubatud on kalipso kasutamine (sh sokid, müts) ja korraldaja soovitab tungivalt väljakutse läbimiseks kasutada keha külge seotavat poid, mis lisab distantsi läbimisel ohutust. Ujumise stiil on vaba. Ajalimiiti ei ole - ujumine peab olema teostatud ühe, katkematu, võistlusena.
 • Virtuaalujumise läbimine on võimalik etteantud ajavahemikul 24/7 osalejale sobilikus kohas ja trajektooril (ei pea läbima Võsul).
 • Osavõtuks saab registreerida ööjooks.ee registreerimiskeskkonnas ja osavõtutasu on 49€ (sisaldab 20% käibemaksu ja medali ning särgi pakiautomaati saatmise tasu).
 • Tulemuse sisestamiseks tuleb registreerunute nimekirjast leida oma nimi (vajadusel kasuta lehe ülaosas otsingut) ning lisada tulemus nime taga oleval lingil (avaneb alates 20.06.22).
 • Tulemust saab sisestada 20.06 – 16.07.22 kell 23.59. Tulemuse sisestamisega hilinenuid distantsi läbinuna ei käsitleta ja medalit/särki ei väljastata.
 • Kõik virtuaalujumise läbinud ja õigeaegselt tulemuse sisestanud osalejad saavad medali/särgi endale sobilikku Eestis asuvasse pakiautomaati, mille saab sisestada tulemuse lisamisel. NB! Palume olla tähelepanelikud ja korrektsed pakiautomaadi ja kontaktandmete märkimisel. Saatmiskulu sisaldub registreerimise hinnas.
 • Medalite/särkide saatmine toimub 18-22.07.22, mille kohaselt võib eeldada medalite/särkide osalejani jõudmist hiljemalt juuli 2022 lõpuks. Juhul kui medal/särk ei ole teieni jõudnud 1.08.22, palume meiega ühendust võtta: info@eestimaraton.ee.
 • Virtuaalujumisel osalejatele ei postitata tavavõistlusel väljastatavat Käsmu lahe ületamise sertifikaati ja lõpetaja kotti, milles sisalduvad partnerite tooted, valdavalt joogid. E-diplomi saab virtuaalujumisel osaleja alla laadida tulemuste lehel.
 • Virtuaalujumisel osalejad ei osale tavavõistlusel selgitatavas paremusjärjestuses, auhindade loosis ja muudes, juhendis märkimata, tunnustamistes (sh meistrivõistluste arvestus, raja rekordite tunnustamised jms).
 • Registreerunu vastutab virtuaalujumisel osalemisega täielikult ise oma turvalisuse, ujumiskoha valiku ja piisava füüsilise võimekuse ning ujumisoskuse eest. Sündmuse korraldajal puudub virtuaalujumisel osaleja valikute üle vastutus.
Suurtoetajad
Ülemiste
Nike
Sportland
Tallinna linn
Stebby
KFC
Toetajad
Würth
Astera
Astri
Polar
Photopoint
Revin Grupp
Panasonic
Palms
Nivea
Fazer
Gardena
Metallituba
Pihlaka
A-Sport
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Mainor Ülemiste
Neptunas
Ramudden
Integratsiooni SA
Lammasmäe
RIMI Eesti Linnajooksud
Beautiful Me
LVSL
Farmi
Rakvere Vallimägi
Technopolis Ülemiste
Viking Line
Maardu linn
Cramo
Logistikapartner
Itella Smartpost
Autopartner
Elke Grupp