Parkimine ja liikluskorraldus

  • Soovituslik parkimine on Vallikraavi-, Kunderi-, Vabaduse-, Karja-, Tartu- ja Seminari tänavatel, mis tagab jooksu lõppedes operatiivsema väljumise linnast (Tallinna, Narva, Pärnu või Tartu suunal).
  • Parkimisega mujale linnaruumi ja kesklinna alassse kaasnevad liikluspiirangud, mis tähendavad takistusi hilisemal linnast väljumisel.
  • Korraldajad paluvad tungivalt vältida parkimist stardi- ja finišikoridori äärde (Lai ja Posti tänavad), Pikale tänavale, Laada tänavale ja Kastani puiestee äärde. Pikalt tänavalt ja muudelt võistlustrassi äärde jäävatelt parkimisaladelt on keelatud sõidukitega lahkuda võistluse toimumise ajal!
  • Liiklus on kesklinnas osaliselt suletud alates 08.00st ja ulatuslikult on liiklus linnas piiratud alates 16.30.

 

PANE TÄHELE:

Kõik Viking Line Eesti Ööjooksu rajad on suletud üldliiklusele 18.08.2018 kell 20.30-00.30. Tutvu täpsemalt rajakaartidega avalehelt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.