Rimi Eesti Ööjooks - Rakvere virtuaaljooks on alanud!

Liikuma!

Rimi Eesti Ööjooks - Rakvere virtuaaljooks on alanud!


Perioodil 1. mai - 4. juuni 2022 saavad kõik huvilised, kel pole füüsiliselt võimalik 4. juuniks Rakverre tulla, läbida soovitud Ööjooksu rajad virtuaalselt. Ikka endale sobilikus paigas ja vastuvõetaval ajal.


Virtuaaljooksu raames saab osaleda 10 km distantsil ja poolmaratonil. Samuti Cappy lastejooksudel. Rada võib läbida joostes, käies, kepikõndides. Abivahendid on keelatud (ratas, tõuks, rullid vms). Miks mitte teha tempokam jalutusring ka lapsevankriga?!


10 km ja 21 km distantsil osalejale postitatakse tulemuse üleslaadimisel märgitavasse Omniva pakiautomaati Ööjooksu särk ja medal. Lastejooksu puhul saadetakse medal postiaadressile. Kõik tooted ja auhinnad lähevad postitusele peale virtuaaljooksu lõppu. St perioodil 6-10.06.22.
Postituse tasu sisaldub registreerimishinnas.


Soovid Rakveres osaleda 10 km peal, kuid tahaksid rahulikult omas tempos ja lemmikrajal läbida poolmaratoni või vastupidi? Ka see on võimalik. Tee üks jooks virtuaalselt ja läbi teine kohapeal. Mõlemas osavõtutasus sisalduva särgi osas võid ju olla loominguline...vali ühe särgi mõõt kodus kaasa elavale armsamale toredaks kingiks.

 

Täpsemalt virtuaaljooksust SIIT

Suurtoetajad
Ülemiste
Nike
Sportland
Tallinna linn
RIMI Eesti Linnajooksud
Stebby
Toetajad
Würth
Astera
Astri
Polar
Photopoint
Revin Grupp
Panasonic
Palms
Nivea
Fazer
Gardena
Pihlaka
A-Sport
Elke Grupp
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Mainor Ülemiste
Neptunas
Ramudden
Integratsiooni SA
Lammasmäe
Beautiful Me
LVSL
Farmi
Rakvere - Euroopa Spordilinn 2022
IVOL
Rakvere Vallimägi
Technopolis Ülemiste
Meedia partner
MyHits
Trükipartner
EVG Print