Narva LIIKLUSINFO (18.12.21)

5 km pikkune võistlusrada Narvas.

Rakveres ja Tallinnas toimuv liikumisharrastuse ja rahvasportlaste üks lemmik sündmusi, Eesti Ööjooks, stardib esimest korda 18. detsembril Narvas.

5 km võistlusrajale on oodatud osalema kõik rahvasportlased ja liikumise sõbrad. Kavas on käimine, kepikõnd ja jooksmine. 5 ja 10 km distantsidel. 10 km puhul läbitakse 5 km pikkune linnaring kahel korral. Start ja finiš osaleja jaoks mugavalt Astri keskuse eest, Roheliselt tänavalt. Viimased sada osalemise pääset on kättesaadavad: ööjooks.ee.

 

Start antakse liikumisüritusele 18. detsembril kell 20.30 ning raja ulatuses on üldliiklus peatatud kell 20.20-22.20. Läbisõit tagatakse ühistranspordile ja operatiivsõidukitele. Liikumisteekond: Roheline tänav – Rakvere tänav – Kangelaste prospekt – Hariduse tänav – Rahvavälja tänav – Aleksandr Puškini tänav – Lavretsovi tänav – Rüütli tänav – Suur tänav – Kraavi tänav – Pimeaia tänav – Koidula tänav – Vestervalli tänav – Tuleviku tänav – Fama tänav – Tallinna maantee.

 

Korraldajad vabandavad ette piirangute pärast liikluses ja kutsuvad narvalasi raja äärde osalejatele kaasa elama. Piirangud ja ümberkorraldused liikluses on vajalikud osalejate tervise ja kõikide liiklejate vara kaitseks.

 

Liikluskorralduse eest vastutab Ramudden Eesti ja turvalisuse tagamise eest G4S turvafirma. Sündmuse läbiviimiseks on Narva linn väljastanud korraldusega nr 1010-k avaliku ürituse korraldamise loa. Sündmuse läbiviimist toetavad Integratsiooni Sihtasutus, Eesti Kultuurkapital, Narva linn, Kultuuriministeerium ja erasektori toetajad.

 

 

 

Suurtoetajad
Ülemiste
Nike
Sportland
Tallinna linn
RIMI Eesti Linnajooksud
Toetajad
Würth
Astera
Astri
Polar
Photopoint
Panasonic
Nivea
Fazer
Gardena
Pihlaka
A-Sport
Elke Grupp
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Mainor Ülemiste
Neptunas
Ramudden
Integratsiooni SA
Lammasmäe
Meedia partner
Kanal2
MyHits
DFM
Trükipartner
EVG Print