OLULINE: Piirangutest ja osalejate piirarvudest Ööjooksudel!

2020. aasta finiš Ülemistel. Foto autor: Martin Piir.

Austatud ööjooksjad.

 
Vabariigi Valitsus on seoses COVID-19 viiruse levikuga kehtestanud uued piirangud väliüritustel osalemiseks.
Hetkel on veel teadmata, kuidas täpsemalt ja millistel tingimustel saab toimuma osalejate kontroll olukorras, kus osaleb üle 1500 inimese ühel sündmusel. Kas kontrollitavate isikute määr rakendub alates 1501. osalejast või peab 3000 osalejaga sündmuse puhul olema kontrollitud iga võistleja (vaktsineerimise ipass, läbipõdemise tõend või värske negatiivse testi tulemus). Oleme suhtluses Kultuuriministeeriumiga ja soovime need tehnilised aspektid selgitada välja esimesel võimalusel. Informeerime Teid sellest infost koheselt.
 
Mõistame täielikult ja toetame Vabariigi Valitsuse korraldusi ning püüet kroonviiruse leviku piiramiseks. Püüame anda omapoolse panuse ja soovime tagada Teile turvalise ja elamusliku osalemisvõimaluse. 2020. aasta Ülemiste Ööjooksu korraldamise väärt kogemus on meil olemas.
 
VÄGA HEA UUDIS: Neptunas Eesti Ööjooks - Tallinn!
* Kohapeal osalemiseks on Tallinnas, Ülemiste Citys, toimuval Ööjooksul veel 900 stardikohta, mille puhul puuduvad igasugused piirangud (arusaadavalt on iga osaleja enda kohustus tagada kehva enesetundega koju jäämine).
 
OLULINE: Neptunas Eesti Ööjooks - Rakvere!
* Oleme hetkel sulgenud registreerimise võimaluse Rakveres toimuvale Ööjooksule, kuna oleme sündmusel saavutanud 1500 kohapeal osaleja piiri.
Kõik uudised seoses Rakvere sündmuse korraldamisega toome Teieni esimesena. Virtuaaljooksule registreerimine on jätkuvalt avatud ja võimsad medalid ootavad omanikke: ööjooks.ee.
 
 
Suurtoetajad
Ülemiste
Nike
Sportland
Selver
Tallinna linn
Toetajad
Würth
Astera
Astri
Polar
Photopoint
Panasonic
Nivea
Fazer
Gardena
Pihlaka
A-Sport
Elke Grupp
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Mainor Ülemiste
Neptunas
Ramudden
Integratsiooni SA
Lammasmäe
Meedia partner
Kanal2
MyHits
Trükipartner
EVG Print