Võsu Südasuve Challenge pakub ka virtuaalselt osalemise võimalust.

Foto: Gertrud Alatare

Erilise aasta üks esimesi tavapärasel moel toimuvaid jooksuvõistlusi "Võsu Südasuve Challenge" pakub nüüd lisaks ka virtuaalselt osalemise võimalust.

19. juuliks Võsule koguneva 500 võistleja seas saavad sel aastal end üles anda ka virtuaalselt osalejad. Olgu siis põhjuseks transport, mittesobilikud kellaajad, juba seatud puhkuseplaanid või muu. Kohapeale on lubanud tulla mitmed tipptegijad - viimaseks liitujaks Eestit paljudel tiitlivõistlustel esindanud Lily Luik.

 

Virtuaaljooksul osaleja saab 10 km distantsi läbida talle sobilikus kohas ja ajal, etteantud perioodil: 1-14.07.20. Oma tulemus laetakse Võsu Südasuve Challenge veebilehel (ööjooks.ee), registreerunute nimekirjas, üles enne 14.07.20 südaööd. Osaleja lunastab sündmuse lõpetaja medali, mis postitatakse registreerimisel antud postiaadressile hiljemalt kahe nädala jooksul sündmuse toimumisest 19.07.20.

 

Virtuaaljooksu valiku saavad teha ka kõik juba registreerunud osalejad - lihtsalt jookse etteantud distants 1-14.07.20 ja lae aja sees üles ka oma tulemus. Virtuaaljooksu võimalust kasutavatele osalejatele Võsul toimuvaks sündmuseks stardimaterjale ette ei valmistata.

 

Kõikidele kohapeal ja ühiselt osaleda soovijatele - viimased 200 pääset ootavad omanikke. 

Võsu Südasuve Challenge: 19. juulil. Stardid algusega kell 11.00. Võistluskeskus avatakse rannajoonel kell 9.00 (Vabaduse tn rannapoolne ots).

 

Videomeenutus 2019. aastast:

 

 

Suurtoetajad
Viking Line Eesti
Ülemiste
Nike
Sportland
Selver
Tallinna linn
Toetajad
Rakvere Lihakombinaat
Würth
Powerade
Neptunas
Astera
KSA
Polar
A. Le Coq
Photopoint
Smushie
Panasonic
Nivea
Lammasmäe
Fazer
Gardena
Pihlaka
A-Sport
Cramo
Elke Grupp
Arendus & Haldus
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Mainor Ülemiste
Meediapartner
Postimees Grupp
Trükipartner
EVG Print