Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Rada Virtuaalujumine Registreerunud Tulemused

Rada

Virtuaalujumise tulemused leiad SIIT.

 


 

VIRTUAALUJUMISE JUHEND:

 

 • Tallinn Open Water virtuaalujumine toimub 15.06 – 25.07.23.
 • Virtuaalujumise raames saab osaleda 500 m; 1 km; 1,9 km ja 3,8 km pikkusel distantsil.
 • Ujumine peab olema teostatud avaveekogus (meri, järv, jõgi vms) ja edasi liikumist hõlbustavad abivahendid (lestad vms) on keelatud. Lubatud on kalipso kasutamine (sh sokid, müts) ja korraldaja soovitab tungivalt väljakutse läbimiseks kasutada keha külge seotavat poid, mis lisab distantsi läbimisel ohutust. Ujumise stiil on vaba. Ajalimiiti ei ole - ujumine peab olema teostatud ühe, katkematu, võistlusena.
 • Virtuaalujumise läbimine on võimalik etteantud ajavahemikul 24/7 osalejale sobilikus kohas ja trajektooril (ei pea läbima Tallinnas).
 • Osavõtuks saab registreerida ööjooks.ee registreerimiskeskkonnas ja osavõtutasu on 25€ (sisaldab 20% käibemaksu ja medali Smartposti pakiautomaati saatmise tasu).
 • Tulemuse sisestamiseks tuleb registreerunute nimekirjast leida oma nimi (vajadusel kasuta lehe ülaosas otsingut) ning lisada tulemus/kinnitada tulemus nime taga oleval lingil (avaneb alates 15.06.23).
 • Tulemust saab sisestada 15.06 – 25.07.23 kell 23.59. Tulemuse sisestamisega hilinenuid distantsi läbinuna ei käsitleta ja medalit ei väljastata.
 • Kõik virtuaalujumise läbinud ja õigeaegselt tulemuse sisestanud osalejad saavad medali endale sobilikku Eestis asuvasse Smartposti pakiautomaati, mille saab sisestada tulemuse lisamisel. NB! Palume olla tähelepanelikud ja korrektsed pakiautomaadi ja kontaktandmete märkimisel. Saatmiskulu sisaldub registreerimise hinnas. Pakkide postitamine toimub ainult Eesti piires.
 • Medalite saatmine toimub 17.07-30.07.23. Smartpost Itella toimetab paki teieni kuni 2 päeva jooksul. Juhul kui medal ei ole teieni jõudnud õigeaegselt, palume meiega ühendust võtta: info@eestimaraton.ee.
 • Virtuaalujumisel osalejatele ei postitata tavavõistlusel väljastatavat Tallinna lahe läbimise sertifikaati, särki ja lõpetaja kotti, milles sisalduvad partnerite tooted, valdavalt joogid. E-diplomi saab virtuaalujumisel osaleja alla laadida tulemuste lehel.
 • Virtuaalujumisel osalejad ei osale tavavõistlusel selgitatavas paremusjärjestuses, auhindade loosis ja muudes, juhendis märkimata, tunnustamistes (sh meistrivõistluste arvestus, raja rekordite tunnustamised jms).
 • Registreerunu vastutab virtuaalujumisel osalemisega täielikult ise oma turvalisuse, ujumiskoha valiku ja piisava füüsilise võimekuse ning ujumisoskuse eest. Sündmuse korraldajal puudub virtuaalujumisel osaleja valikute üle vastutus.

 

Suurtoetajad
Ülemiste
Nike
Sportland
Tallinna linn
Stebby
KFC
Toetajad
Würth
Astera
Astri
Polar
Photopoint
Revin Grupp
Panasonic
Palms
Nivea
Fazer
Metallituba
A-Sport
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Mainor Ülemiste
Neptunas
Ramudden
Integratsiooni SA
Lammasmäe
Noblessner
RIMI Eesti Linnajooksud
Beautiful Me
LVSL
Farmi
Technopolis Ülemiste
Viking Line
Maardu linn
Cramo
Haljala vald
Narva linn
Jalla Casino
Speedo
Logistikapartner
Itella Smartpost
Autopartner
Elke Grupp