Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Eribussid Tallinnast ja Tartust Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere

Toimumisaeg
L 26.09.2020
Toimumise asukoht
Rakvere staadion
Distantsid
20:20 SPORTLAND 5 km
20:10 POWERADE 10 km
20:00 NIKE 21,1 km 21.1 km
17:30 Cappy lastejooksud 0.3 km
Kodulehekülg

Osavõtutasud

PANE TÄHELE!

Tulenevalt COVID-19 tingitud eriolukorrast ja Viking Line Eesti Ööjooks – Rakvere toimumisaja edasilükkumisest ei ole 2020. aastal Ööjooksu ametliku särgi kandmine kohustuslik (kuigi see sisaldub osaluspaketis). Osaleda saab ka virtuaalselt, perioodil 15.08.20-25.09.20.

 

Distants/periood

Kuni 30.04.20

 

Kuni 30.06.20

Kuni 23.09.20

STARDIKOHTADE ARV (jääki näed registreerimisel)

5 km ajavõtuta (Nike jooksusärk, e-diplom, reis Soome)

21€

21€

29€

500

10 km ajavõtuga

(Nike jooksusärk,  e-diplom, reis Soome, juubelimedal)

26€

26€

38€

3000

21,1 km ajavõtuga

(Nike jooksusärk,  e-diplom, reis Soome, juubelimedal)
 

30€

30€

45€

1000

Cappy lastejooksud

(rõõm, magus, Cappy mahl, diplom, kinkekott)

4€

4€

5€

1200

 

  • Kui korraldajast sõltumatult muutuvad reeglid ei võimalda sündmust soovitud kujul korraldada (või kaasneb korraldamisega suurem risk osaleja tervisele), toimub sündmus kõikidele osalejatele virtuaaljooksuna, vabalt valitud ajal ja kohas etteantud ajavahemiku jooksul (virtuaaljooksu läbimise ja tulemuse üleslaadimise võimalus on 15. augustist – 25. septembri südaööni)
  • Ööjooksu saab virtuaaljooksuna läbida ka juhul kui sündmus toimub etteantud kujul ja määratud kuupäeval – 26. septembril Rakveres.
  • Kõikide Ööjooksu stardiprotokollis olevate ööjooksjate nime taha ilmub 15. augustist tulemuse üleslaadimise võimalus.
  • Virtuaalselt osalemise korral langeb osalejal ära võimalus osaleda sündmusel 26. septembril – st virtuaaljooksu tulemuse üleslaadinud osalejale stardimaterjale võistluspäevaks ette ei valmistata.
  • Virtuaaljooksu puhul väljastatakse osalejale samuti medal, toetajate kinkekott, Viking Line kinkekaardid ja Nike dri fit jooksusärk (Cappy lastejooksude puhul tulemust üles ei laeta, kuid väljastatakse nimekirja alusel diplom ja kinkekott).
  • MEDALITE/SÄRKIDE VÄLJASTUS: Sündmuse tervikuna virtuaalselt korraldamisel toimub „Viking Line Eesti Ööjooks – Rakvere“ medalite, särkide, kinkekaartide ja toetajate kinkekottide väljastus Rakvere Spordikeskuses (Kastani 12) 26-27. septembril 2020 ja täiendavalt medalite, särkide ja kinkekaartide väljastus (ilma kinkekotita) Tallinnas, Ülemiste keskuses 16.10-17.10.20.
  • Sündmuse toimumisel etteantud kujul, kuid osaleja virtuaalsel osalemisel on väljastuseks samuti vaid eelmärgitud asukohad ja kuupäevad. Medaleid, särke jms ei postitata!
  • Medaleid, särke jms saab väljastada ka esindajale (lihtkirjas volitus, isikut tõendav dokument või selle koopia/foto).
  • Virtuaaljooksu toimumisel kantakse kõik senised osalejad automaatselt virtuaaljooksu stardiprotokolli ja ümberregistreerimine ei ole vajalik.
  • Muutunud kuupäevade või uuendatud juhendi mittesobivusel on võimalik tasuta oma osalus üle kanda järgmise aasta Ööjooksule. 2021. aastasse osaluse ülekandmine on võimalik digitaalselt allkirjastatud avalduse alusel. Avaldusi aktsepteeritakse kuni 30.06.20 e-aadressile: info@eestimaraton.ee. Hilisemaid avaldusi ja muid pretensioone ei arvestata. Avalduse saab alla laadida: ööjooks.ee.

 

2020. aastal ei ole Ööjooksul lubatud osaleda kepikõndijatel ja lapsevankritega osalejatel. Nõue on sisse viidud osalejate turvalisust silmas pidades. Keelatud on läbida rada ja/või finišeerida moel, mis takistab kiiremate osalejate möödumist (eeskätt kätest kinni ja inimketina finiš). Kõrvaklappides osalejal puudub võimalus protesti esitamiseks. Kõik piirangud on tehtud osalejate turvalisust ja huve silmas pidades.

Suurtoetajad
Viking Line Eesti
Ülemiste
Nike
Sportland
Selver
Toetajad
Rakvere Lihakombinaat
Würth
Powerade
Neptunas
Astera
KSA
Polar
Pihlaka
Photopoint
Smushie
Panasonic
Nivea
Lammasmäe
Fazer
Gardena
A-Sport
A. Le Coq
Cramo
Elke Grupp
Arendus & Haldus
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Meediapartner
Postimees Grupp
Trükipartner
EVG Print