Juubelipakkumine! Ööjooks: Rakvere + Tallinn

Traditsiooniliselt Rakveres toimunud Viking Line Eesti Ööjooks toimub 10. juubeli puhul esmakordselt ka Tallinnas, COVID-19 pandeemia tõttu edasi lükatud toimumisajal. Kõikidel jooksusõpradel on võimalus Ülemiste keskuse eest algaval Tallinna ööjooksul kaasa lüüa 17. oktoobril (UUS AEG!).

Üheksa aastat Rakveres korraldatud Eesti üks suurimaid ja Baltikumi kõige erilisem rahvaspordi sündmus on valinud juubeliaasta tähistamiseks pealinna, luues korraldajate sõnul kõigile senistele ja tulevastele ööjooksjatele täiesti uue ja erakordse elamuse. "Kaunis Ülemiste City, tulesõu, ooperi, hip-hopi, disko ja raskeroki elamustänavad ning ülivõimas start Ülemiste keskuse eest – need on 2020. aasta jooksu märksõnad. Lisades siia toetajate auhinnad, erikujundusega juubelimedali ja jooksuajaloo tegemise võimaluse, saamegi elamuse, mida naljalt ei unusta," märkis ööjooksu eestvedaja Marko Torm.
 

Ülemistes läbiviidavale erilisele liikumisfestivalile oodatakse SPORTLANDi 5 km ja POWERADE’i 10 km distantsidele kümnete välisriikide liikumisharrastajaid ja tuhandeid eestimaalasi. Liikumisrõõmu pakutakse ka lastele. Tulenevalt COVID-19 tingitud eriolukorrast ja Viking Line Eesti Ööjooks – Ülemiste eri toimumisaja edasilükkumisest ei ole 2020. aastal Ööjooksu ametliku särgi kandmine kohustuslik (särgi soetamine Tallinna sündmusele on võimalik). "Kaks sündmust – kaks eripalgelist elamust, kaks medalit, üks võistlussärk ja esimest korda kümne aasta jooksul Tallinnas," lisas Torm.

 

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on Ülemiste piirkond suurepärane asukoht ööjooksu korraldamiseks ja distantside läbimiseks. "Baltikumi üks erilisemaid jooksuüritusi annab 2020. aastal kõikidele aktiivsetele tallinlastele ja kaugematele külalistele võimaluse saada osa rahvaspordi üritusest, mis oma pikaaegse traditsiooniga on äratanud spordisõprade huvi juba viimased üheksa aastat," lausus ta. „Ülemiste keskus toetab aktiivse eluviisiga ning oma tervisest hoolivaid inimesi ning meil on väga hea meel olla Eesti ööjooksu Ülemiste eri stardi- ning finiši paigaks.“
 

Juubeliaasta puhul kehtib eripakkumine: Registreerides nii Rakveresse kui Tallinnasse korraga, saab Tallinna jooksu pääsme vaid 15 € eest. Registreerimine toimub korraldaja registreerimiskeskkonnas: reg.ööjooks.ee. Vali juubelipakkumine, et rakenduks soodushind.

 

Marathon100 portaali intervjuu peakorraldajaga SIIN

Suurtoetajad
Viking Line Eesti
Ülemiste
Nike
Sportland
Selver
Tallinna linn
Toetajad
Rakvere Lihakombinaat
Würth
Powerade
Neptunas
Astera
KSA
Polar
A. Le Coq
Photopoint
Smushie
Panasonic
Nivea
Lammasmäe
Fazer
Gardena
Pihlaka
A-Sport
Cramo
Elke Grupp
Arendus & Haldus
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Mainor Ülemiste
Meediapartner
Postimees Grupp
Trükipartner
EVG Print