Tulemused 10 KM

PositionLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionsort descendingTimeDiploma
1205LaidroLuuleLääne-Virumaa SVKWN65101:06:37Your diploma
184GetmanLjudmillaJK StartWN55100:48:16Your diploma
217LepikultToomasMM55100:49:01Your diploma
760PuuseppMaieWN60100:58:48Your diploma
1274TedrekinReinMM70101:07:52Your diploma
1SokolovAlekseiTsiklonMM100:30:46Your diploma
6HussarKarelSK JooksupartnerMMJ100:34:47Your diploma
11VeilbergMeelisMM50100:36:27Your diploma
15NevolihhinKellyKergejõustiku klubi ViKeWNN100:38:10Your diploma
16SirkKristoOK PõLVA KOBRASMP100:38:11Your diploma
22KaskVilluSK AASPEREMM40100:39:58Your diploma
24FlorenKelliKF SuusaklubiWN100:40:03Your diploma
32Savt?enkoKseniaKJK"Kalev" SillamäeWT100:41:37Your diploma
37ErilaidVäinoMM75100:42:04Your diploma
45KoskinenKristjanÄkke SK/SisekaitseakadeemiaMMN100:43:19Your diploma
328PõldojaHeinoJõgeva SVSMM65100:51:39Your diploma
104NugisTarmoTK-Team ASMM45100:46:13Your diploma
374KoppelLiiaWN50100:52:39Your diploma
120EhrlichImbiWN45100:46:44Your diploma
122RebaneTaivoMM60100:46:45Your diploma
129PuuseppAndraWN40100:46:55Your diploma
161PilvetBirgittiWNJ100:47:39Your diploma
183SatsAnneliPIHLAKAWN40200:48:15Your diploma
1721MesiIngeWN65201:28:34Your diploma
199NemvaltsLiisWNN200:48:34Your diploma
1236VeskiLeeloWN60201:07:03Your diploma
227MüürseppTiiuWN55200:49:22Your diploma
228TuhklaHelleWN45200:49:25Your diploma
232KriksReinEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM60200:49:26Your diploma
2AusPriitMM200:30:48Your diploma
12PiirjõeRagnarKergejõustiku klubi ViKeMMJ200:36:37Your diploma
1555KiisverkToomasMM70201:17:04Your diploma
20KoskinenMarkoMP200:39:49Your diploma
31VallasteKristelSK JooksupartnerWN200:41:27Your diploma
39VahtraMargusMM40200:42:37Your diploma
43RooseAnttiMM50200:43:01Your diploma
51ZadonskiEleryWT200:43:36Your diploma
56LilleväliTormisSK AASPEREMMN200:43:57Your diploma
317ÕmmikKalevPäästeametMM55200:51:29Your diploma
341AulVäinoJõhvikasMM65200:52:00Your diploma
107ZirnaskVilluSTAMINAMM45200:46:21Your diploma
426RehelemErikaRakvere HaiglaWN50200:53:41Your diploma
427ToomseLiis MarianWNJ200:53:41Your diploma
454KülaveeUrmasMM55300:54:08Your diploma
714KäbaAiviWN55300:58:21Your diploma
203EtverkMerikeAS Viru-Nigula SaeveskiWN40300:48:39Your diploma
492ReivartKirkeWNJ300:54:41Your diploma
240KärdiKätlinWNN300:49:32Your diploma
3LaumetsRaunoTartu SS KalevMM300:31:58Your diploma
13PõllusteRistoKergejõustiku klubi ViKeMMJ300:36:37Your diploma
28ToomKarlTallinna Inglise Kolled?¾MP300:40:58Your diploma
542PomerantsRiinaWN50300:55:23Your diploma
33KiviLiinaSK JooksupartnerWN300:41:43Your diploma
41KangurRaulJooksuklubi Sarma/Ober-Hausi Kinnisvara ASMM40300:42:52Your diploma
306IvainenAiriWN45300:51:12Your diploma
1344ReintamLyWN60301:10:01Your diploma
65SillusteToomasMM50300:44:17Your diploma
323AugasmägiKaulMM60300:51:35Your diploma
68VarrandMartinKaitsevägiMMN300:44:19Your diploma
580JammerÜloKoeru SpordiklubiMM65300:56:00Your diploma
78StarkopfElis-HelenWT300:44:41Your diploma
136HeinsooAndrusViljandi SuusaklubiMM45300:47:10Your diploma
1675SaarmannHillarRAKVERE KALEVMM70301:25:08Your diploma
726AitVladimirMM65400:58:30Your diploma
987VirkunenReinMM55401:02:26Your diploma
231KiidjärvReetWN40400:49:26Your diploma
254KiviloKarolaWNN400:49:59Your diploma
4KivikasKennyspordielamused.eeMM400:33:23Your diploma
516ArmJaanikaTartu rulluisuklubiWNJ400:54:59Your diploma
18ReinkubjasMihkelVikeMMJ400:39:29Your diploma
29HimmaMartinTamsalu AO SUKLMP400:41:20Your diploma
44RaidnaRaoulPäüästeametMM40400:43:14Your diploma
50AlnekKarmensportlandWN400:43:33Your diploma
569BelokurovaEveKänguruWN50400:55:47Your diploma
320TammikJaneWN45400:51:30Your diploma
835LeimannHelaWN55400:59:55Your diploma
80AmorRainerMMN400:44:47Your diploma
1375VahterMaieWN60401:11:03Your diploma
114PillartKätlinKuusalu SpordiklubiWT400:46:31Your diploma
138KeärAndresRAKKE SKMM50400:47:11Your diploma
402KolkArneEleringMM60400:53:14Your diploma
153LantcovValeriiMM45400:47:29Your diploma
1466JohansonEhaHäirekeskusWN60501:13:42Your diploma
1221JärvaMattiMM65501:06:51Your diploma
738ÜleHeliAS WENDREWN50500:58:38Your diploma
5ReinartHardoMM500:34:04Your diploma
269AjaotsHeliWN40500:50:28Your diploma
23BurkeLiamWadhurst RunnersMMJ500:40:00Your diploma
34TinnuriSiimMP500:41:52Your diploma
49TreppJanekMM40500:43:31Your diploma
57AavikKarmenTartu Mill ASWN500:44:01Your diploma
324PüssKristelWNN500:51:36Your diploma
1092EensaluLeilaWN55501:04:20Your diploma
82LahiJoosepMMN500:44:50Your diploma
1121MalmbergJaanMM55501:05:01Your diploma
359KriegerMargitWN45500:52:23Your diploma
123KivimetsMerili-MaiTabasalu TriatloniklubiWT500:46:46Your diploma
636PipenbergOlevMM60500:57:00Your diploma
155RoodeSiimMM45500:47:34Your diploma
668NiglasMariethe-PiretJärve SKWNJ500:57:33Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.