Tulemused 10 KM

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
401KipperViigiWN5100:53:12Your diploma
402KolkArneEleringMM60400:53:14Your diploma
403NigolMargusTLÜ Haapsalu kolled?MM452000:53:15Your diploma
404KullikTuuliWN5200:53:16Your diploma
405PillerBrigitaRakvere GümnaasiumWT1500:53:18Your diploma
406PeetmaaAllarMM14600:53:19Your diploma
407TiinasKadyWN5300:53:21Your diploma
408TrässTiitMP6000:53:21Your diploma
409SildTambetJäneda-LehtseMP6100:53:24Your diploma
410MaamägiRitaRakvere Lihakombinaat ASWN45700:53:25Your diploma
411ErapartTiitMM14700:53:26Your diploma
412IstsenkoSergeiOmniva SpordiklubiMM501200:53:27Your diploma
413HolmHeleriADIDASWN5400:53:28Your diploma
414LooperToomasMM14800:53:30Your diploma
415VirksKirstenWN5500:53:30Your diploma
416LeosteDianaWN5600:53:31Your diploma
417ZadonskiGennadiSk KntMM404100:53:31Your diploma
418VooremäeLindaWN45800:53:31Your diploma
419PaidreRahelEnsto VälejaladWN5700:53:33Your diploma
420TinkusAndres2 Silla KlubiMM14900:53:33Your diploma
421AbramLiinaWN5800:53:36Your diploma
422KasoGeetheVirumaa Koerteklubi VIKOWNN700:53:37Your diploma
423LaurimaaMärtenMP6200:53:37Your diploma
424KuhiErkiMP6300:53:38Your diploma
425LilleojaKristoMM15000:53:38Your diploma
426RehelemErikaRakvere HaiglaWN50200:53:41Your diploma
427ToomseLiis MarianWNJ200:53:41Your diploma
428HiiemaaMaritWN5900:53:43Your diploma
429MõttusLiisaNõmme KJKWT1600:53:43Your diploma
430PaeKunoMM501300:53:43Your diploma
431BergantBorisMM452100:53:44Your diploma
432PuuseppRavoUCA ujumisklubiMP6400:53:44Your diploma
433MägiMarkoPIHLAKAMM15100:53:45Your diploma
434KuberStenMP6500:53:46Your diploma
435ViibusHannaliisWN6000:53:46Your diploma
436SulgKristiin-MarleenWNN800:53:47Your diploma
437TammerikSylviaWN6100:53:53Your diploma
438RennelMaddiMM15200:53:54Your diploma
439MuldmaGertMM15300:53:55Your diploma
440HärmitsKatrinAnts Piibu BridŠ¾iklubiWN401400:53:57Your diploma
441SildAnvarMP6600:53:58Your diploma
442VaikloEppWN401500:53:59Your diploma
443LaarmanKärtTartu Mill ASWN6200:54:00Your diploma
444BeetPriitMM15400:54:02Your diploma
445LehtmetsMaritWT1700:54:02Your diploma
446VainumaaHerkiMM452200:54:03Your diploma
447KülanurmKarroMM15500:54:03Your diploma
448LiikPaavelMM15600:54:04Your diploma
449ValkArviMM15700:54:04Your diploma
450LillepeaKertMMN1400:54:05Your diploma
451TinnoTriinMEDIACOM DREAM TEAMWN6300:54:05Your diploma
452LehmannEdaIHDG!WN45900:54:06Your diploma
453MalvaMartinMM15800:54:07Your diploma
454KülaveeUrmasMM55300:54:08Your diploma
455TederPeeterA-SportMM404200:54:08Your diploma
456NeeringRiivoViljandi SVKMM404300:54:11Your diploma
457PalmJanekMM15900:54:11Your diploma
458VeskimäeAireSpartaWN6400:54:11Your diploma
459SemenasAnnaWN6500:54:14Your diploma
460KaldmaTaimoMM16000:54:15Your diploma
461KindlamKaiaWN6600:54:16Your diploma
462SuurkiviMaireWN451000:54:17Your diploma
463AndressonAiretFitlife EedenMM16100:54:20Your diploma
464GrahvViktoriaWN6700:54:20Your diploma
465SchneiderMerleWN401600:54:20Your diploma
466IntArgenKF SuusaklubiMP6700:54:22Your diploma
467OttRemiMP6800:54:22Your diploma
468ValdreKadriWN6800:54:22Your diploma
469KiigemägiKristoMM16200:54:24Your diploma
470KõivKristiinaWNN900:54:26Your diploma
471LainevoolKaariMTA SKWN6900:54:27Your diploma
472ÖöpikMargusMM16300:54:27Your diploma
473AaslaidKennoPärnuMMJ1300:54:28Your diploma
474NeemeSvenMM16400:54:28Your diploma
475PereKalmerMM16500:54:28Your diploma
476KüttisGüntherOjassaarMP6900:54:29Your diploma
477ÕunapuuErkiMM16600:54:30Your diploma
478HahndorfRaigoMP7000:54:32Your diploma
479HolsmerSiljaWN7000:54:33Your diploma
480PreiEnelyWN7100:54:33Your diploma
481LaksAlvisMM16700:54:35Your diploma
482MetslaKerstinWN7200:54:35Your diploma
483VeskimägiKatiOlympic/OlyBetWN7300:54:35Your diploma
484KülaseppSiimMM16800:54:36Your diploma
485LeinbockJussHANSA SPORDIKLUBIMMJ1400:54:36Your diploma
486LooritsJanekKaitsevägiMM404400:54:38Your diploma
487MesjatsevKevinMP7100:54:38Your diploma
488SaksMargusMMN1500:54:38Your diploma
489SmoljarKardoMM16900:54:38Your diploma
490GorlatsKirillMM17000:54:39Your diploma
491KuurmaaTarmoTechnobalt Eesti OC?MM17100:54:40Your diploma
492ReivartKirkeWNJ300:54:41Your diploma
493AgurAngelaWN7400:54:42Your diploma
494LepikultSimoMM17200:54:42Your diploma
495EhandiRuthEesti Raudtee SkWN401700:54:44Your diploma
496KalameesPiiaDSV spordiklubiWN7500:54:44Your diploma
497TammMarikaWN451100:54:44Your diploma
498ArmKristinMEDIACOM DREAM TEAMWN401800:54:47Your diploma
499KootAlarAK81 DISAINMM17300:54:47Your diploma
500KuhiKatriWT1800:54:48Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.