Tulemused 10 KM

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
1SokolovAlekseiTsiklonMM100:30:46Your diploma
2AusPriitMM200:30:48Your diploma
3LaumetsRaunoTartu SS KalevMM300:31:58Your diploma
4KivikasKennyspordielamused.eeMM400:33:23Your diploma
5ReinartHardoMM500:34:04Your diploma
6HussarKarelSK JooksupartnerMMJ100:34:47Your diploma
7LaurMikkKJK LõunalõviMM600:35:19Your diploma
8Kosä›levDenissSK JooksupartnerMM700:35:44Your diploma
9MasikTambetToggl/SK KolepahaMM800:35:53Your diploma
10VaisvilaArunasKauno maratono klubasMM900:36:10Your diploma
11VeilbergMeelisMM50100:36:27Your diploma
12PiirjõeRagnarKergejõustiku klubi ViKeMMJ200:36:37Your diploma
13PõllusteRistoKergejõustiku klubi ViKeMMJ300:36:37Your diploma
14BõmbergRainElioni SpordiklubiMM1000:37:12Your diploma
15NevolihhinKellyKergejõustiku klubi ViKeWNN100:38:10Your diploma
16SirkKristoOK PõLVA KOBRASMP100:38:11Your diploma
17PihlakLauriLD Sound OÜMM1100:38:48Your diploma
18ReinkubjasMihkelVikeMMJ400:39:29Your diploma
19TiiksaarAaro5XAMM1200:39:35Your diploma
20KoskinenMarkoMP200:39:49Your diploma
21OranenPeeterLaaneproff teamMM1300:39:52Your diploma
22KaskVilluSK AASPEREMM40100:39:58Your diploma
23BurkeLiamWadhurst RunnersMMJ500:40:00Your diploma
24FlorenKelliKF SuusaklubiWN100:40:03Your diploma
25KeskülaUrmoSimuna SkMM1400:40:21Your diploma
26RemmelgAlariItella Logistics OÜMM1500:40:25Your diploma
27SaarepuuAskoVõRU SUUSAKLUBIMM1600:40:28Your diploma
28ToomKarlTallinna Inglise Kolled?¾MP300:40:58Your diploma
29HimmaMartinTamsalu AO SUKLMP400:41:20Your diploma
30HeinolaIvarMM1700:41:23Your diploma
31VallasteKristelSK JooksupartnerWN200:41:27Your diploma
32Savt?enkoKseniaKJK"Kalev" SillamäeWT100:41:37Your diploma
33KiviLiinaSK JooksupartnerWN300:41:43Your diploma
34TinnuriSiimMP500:41:52Your diploma
35RõukMargusMM1800:41:53Your diploma
36KiigemägiMaitRistart ASMM1900:41:56Your diploma
37ErilaidVäinoMM75100:42:04Your diploma
38KuberKenMP600:42:33Your diploma
39VahtraMargusMM40200:42:37Your diploma
40DeketSergeiMM2000:42:43Your diploma
41KangurRaulJooksuklubi Sarma/Ober-Hausi Kinnisvara ASMM40300:42:52Your diploma
42LaanemaaLaurMM2100:42:55Your diploma
43RooseAnttiMM50200:43:01Your diploma
44RaidnaRaoulPäüästeametMM40400:43:14Your diploma
45KoskinenKristjanÄkke SK/SisekaitseakadeemiaMMN100:43:19Your diploma
46TreppKaarelMP700:43:20Your diploma
47TruumaaMarekMM2200:43:22Your diploma
48AmbusKristoMP800:43:29Your diploma
49TreppJanekMM40500:43:31Your diploma
50AlnekKarmensportlandWN400:43:33Your diploma
51ZadonskiEleryWT200:43:36Your diploma
52ElenurmSvenFC TiigridMM2300:43:44Your diploma
53KäigeRaunoMM40600:43:52Your diploma
54PehkKarlMM2400:43:55Your diploma
55StartsevRomanEdisoftMM2500:43:56Your diploma
56LilleväliTormisSK AASPEREMMN200:43:57Your diploma
57AavikKarmenTartu Mill ASWN500:44:01Your diploma
58VaresRandoBigbankMM2600:44:01Your diploma
59SipriaIvarMM2700:44:02Your diploma
60ÕunHelgerSK LEKSI 44MP900:44:04Your diploma
61LuikMarkoMM2800:44:05Your diploma
62LaasmägiHandoMM2900:44:09Your diploma
63PajuMaitMM3000:44:10Your diploma
64ÖöpikKairinKSK AlemWN600:44:16Your diploma
65SillusteToomasMM50300:44:17Your diploma
66LahiAtsMM3100:44:19Your diploma
67MüürJanMP1000:44:19Your diploma
68VarrandMartinKaitsevägiMMN300:44:19Your diploma
69KermHendrik JohannRakvere GümnaasiumMP1100:44:20Your diploma
70KuuskJannoMM3200:44:21Your diploma
71KabunKaitMM3300:44:22Your diploma
72PappelJaanusMM40700:44:27Your diploma
73UibukantAndreiMM3400:44:27Your diploma
74JoonasJürgenMP1200:44:33Your diploma
75BensonJuliaWednesday Night Laundry RunnersWN700:44:36Your diploma
76TammojaAntsMM3500:44:40Your diploma
77MarcinkeviczRobinMP1300:44:41Your diploma
78StarkopfElis-HelenWT300:44:41Your diploma
79NeemeÜllarMM3600:44:42Your diploma
80AmorRainerMMN400:44:47Your diploma
81TaliMeelisMM3700:44:49Your diploma
82LahiJoosepMMN500:44:50Your diploma
83KuhiTõnuMM40800:44:52Your diploma
84HimuškinAndreMM40900:45:01Your diploma
85KaljuveeReigoMM3800:45:14Your diploma
86SiimerKristoNÕMME SPORDIKLUBIMP1400:45:23Your diploma
87OleskTaivoMM3900:45:25Your diploma
88SuurKauriMP1500:45:26Your diploma
89RaamMärtRakvere SKMM4000:45:27Your diploma
90KaasikuJarmoAMBLA SKMP1600:45:30Your diploma
91AnnimäeAlbertRakvere GümnaasiumMP1700:45:40Your diploma
92BõkovRainerRRGMP1800:45:40Your diploma
93KuznetsovPeeterMM4100:45:41Your diploma
94LiebenauRaunoMM4200:45:42Your diploma
95SoidlaJanarMM401000:45:42Your diploma
96KaskaMarkoMM401100:45:55Your diploma
97PungIndrekMM4300:45:59Your diploma
98RebaneCarloOlympic/OlyBetMM4400:46:00Your diploma
99ErikAllarMMJ600:46:01Your diploma
100PilleRomanMM4500:46:05Your diploma

Pages

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA