Tulemused ööjooks 2014 21KM

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
1WachiraIbrahim MukungaMM101:06:01Your diploma
2KancysRemigijusKauno maratono klubasMM201:07:43Your diploma
3SasminKaupoMM301:08:07Your diploma
4VinogradovYurysylvia.gatchina.ruMM401:09:19Your diploma
5TserepannikovSergeiStamina ArcoTransport jooksutiimMM501:10:36Your diploma
6VaineHeinarVAK STAIERMMN101:10:35Your diploma
7LehismetsPriitMM601:10:36Your diploma
8LillelaidTõnuSpartaMM701:11:36Your diploma
9PuustusAntiKJS SakalaMM801:11:37Your diploma
10JõesooArgosportkeskus.eeMM901:12:05Your diploma
11KallasteJaanusMM1001:12:09Your diploma
12PeltoniemiOssiYlikiimingin NuijamiehetMM1101:12:25Your diploma
13MarkovAlexeyTÜaskMM1201:14:30Your diploma
14PaapHassoADIDASMM1301:14:37Your diploma
15LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40101:15:26Your diploma
16NõmmMarekJooksupartnerMM1401:15:27Your diploma
17IlumäeIndrekMM1501:15:40Your diploma
18SokolovaNataliaTsiklonWN101:16:18Your diploma
19LeemetMaitTreeningpartnerMM1601:16:34Your diploma
20TippiBerttreeningplaan.eeMM1701:16:34Your diploma
21VeilbergAgoTAMSALUMM50101:17:25Your diploma
22RidalaanReioMM1801:18:45Your diploma
23OtsIndrekFuguMM1901:18:55Your diploma
24MummIndrekSpartaMM45101:19:11Your diploma
25LuikLauriLäänemaa KJKMM2001:19:22Your diploma
26MaisteTarmoMM2101:19:35Your diploma
27ReitsnikTarmoSTAMINAMM40201:19:45Your diploma
28AbramAlarSK Saue TammedMM40301:19:49Your diploma
29GrinvaldsGuntisMaratona klubsMM2201:20:00Your diploma
30KaasikRagnarMM2301:20:16Your diploma
31MendelMarkMMJ101:20:17Your diploma
32RidamäeAlarSpartaMM40401:20:21Your diploma
33SimsonPriitMTÜ Elva JooksusariMM2401:20:30Your diploma
34PiirimäePärtelSUUSAHULLUDMM40501:20:36Your diploma
35KukkKasparSk KeremeisterMM2501:20:19Your diploma
36GromovViktorSK CHAMPIONMM55101:20:49Your diploma
37AndrejevaOlgaWN201:20:50Your diploma
38VahkalKaidoMM2601:20:55Your diploma
39AntonArviOK ILVESMMN201:20:57Your diploma
40EnnoKristjanMM40601:21:05Your diploma
41KukkKaisaSpartaWN301:21:11Your diploma
42BelousovAlekseisylvia.gatchina.ruMM40701:21:16Your diploma
43JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40801:22:10Your diploma
44ZubursDainisKrastmali SeklasMM40901:22:10Your diploma
45MetsMadisMM2701:22:15Your diploma
46TavitsGaabrielWeekend Warriors IIMM401001:22:18Your diploma
47LäänChristjanTäppsportlasedMM401101:22:19Your diploma
48MäeotsJannesMM2801:21:54Your diploma
49KindelHannoTäppsportlasedMM45201:22:37Your diploma
50PalmMartMM2901:22:38Your diploma
51SavitsAntonKühne + NagelMMN301:22:56Your diploma
52PollCrisLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM3001:22:36Your diploma
53AaveMariusRTA TarbatuMM3101:23:02Your diploma
54OrasmaaMikkNortalMM3201:23:05Your diploma
55SteptsenkoDaniilMM3301:22:38Your diploma
56LangTanelJK Viljandi TulevikMMJ201:23:20Your diploma
57SaluveerJoonaOmniva SpordiklubiMM3401:23:46Your diploma
58MüürseppIvokorp! SakalaMM3501:23:50Your diploma
59HangTaunoMM3601:24:06Your diploma
60HermanSamoMM3701:24:10Your diploma
61PiiskoppelKauriAo suusaklubiMMJ301:24:39Your diploma
62TeppoAnuSpartaWN401:24:41Your diploma
63HellermaAndresLiina Tšernovi klubi/ PZUMM3801:24:42Your diploma
64SnitsarenkoTarassMM3901:24:45Your diploma
65SaarMaiduMM4001:24:56Your diploma
66MardlaTõnuPäästeMM4101:25:02Your diploma
67RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM4201:25:08Your diploma
68EnnLauriMM4301:25:18Your diploma
69TinteraJiriMM4401:25:18Your diploma
70VainerMiikoMTA SKMM4501:25:29Your diploma
71PallingKalleRiigikoguMM4601:25:32Your diploma
72LihtSulevMM50201:25:26Your diploma
73RaspelRaidoSPARTA/DECTONAMM45301:25:45Your diploma
74VafinRenatSkypeMM401201:25:50Your diploma
75EllerVilluKaitsevägiMMN401:25:54Your diploma
76KuleshovAleksandrDresseur MTüMM4701:26:01Your diploma
77RaudsaarTaaviEESTI PANGA SPORDIKLUBIMM4801:26:03Your diploma
78MedarMartiStamina ArcoTransport jooksutiimMMJ401:26:10Your diploma
79SõberElionMM4901:26:20Your diploma
80VerevmägiKristiinaTäppsportlasedWN501:26:27Your diploma
81ValdmaaLauriMM5001:26:28Your diploma
82RuusUrmasMM401301:26:26Your diploma
83JoonasPeepMM45401:26:45Your diploma
84KlampeIndrekMM401401:26:11Your diploma
85KingoGunnarMM5101:26:51Your diploma
86VennikasPeeterEstonian Ultrarunners TeamMM55201:26:51Your diploma
87ValterMarkoSK JooksupartnerMM5201:27:07Your diploma
88PajusteJüriTAMSALU AO SUKLMM5301:27:32Your diploma
89SaaverHeikiMM5401:27:21Your diploma
90PõlgastPriitMM5501:27:40Your diploma
91NisloniRainerMM5601:27:43Your diploma
92VeeroosErkiMM5701:27:38Your diploma
93StandzenieksMärcisMaratona klubsMM401501:27:53Your diploma
94LükkMerlynWN601:27:54Your diploma
95KrautmanAlarTerviseakadeemiaMM45501:28:00Your diploma
96EsklaAlgoOriflame EestiMM5801:28:03Your diploma
97KimaskEduardJooksupartnerMM401601:27:50Your diploma
98LemberJüriMM45601:27:50Your diploma
99RoosnuppPriitMM401701:28:15Your diploma
100LiinUrmasTüASK FitnessklubiMM5901:28:14Your diploma

Pages

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA