Tulemused 2016 21km

PositionLast nameFirst namesort descendingOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
171MetsisAadoAnu jooksutrennidMM10101:34:19Your diploma
29TiiksaarAaroMM2201:20:23Your diploma
722RussakAdeWN9501:54:43Your diploma
932ArnekAdeeleSportland Eesti ASWN14402:01:56Your diploma
1304KullAetWN501402:23:15Your diploma
1160JakobsonAgeWN21902:11:22Your diploma
1217ReinloAgneWN23902:15:38Your diploma
1411VoisAgnesWNN2102:44:45Your diploma
635LilleorgAgoEKNKMM454901:51:32Your diploma
126KäremaAgoAsics 2016MM45801:31:43Your diploma
219NugaAhtiMM12601:37:10Your diploma
479EesmäeAhtoMM406501:47:06Your diploma
804HinnAhtoMM38301:57:09Your diploma
1158SeliAhtoMMN2002:11:05Your diploma
457TihoAigar1. jalaväebrigaadMM26001:46:27Your diploma
947TarreAigarMM42702:02:28Your diploma
80AssonAilarSidepataljonMM4901:28:00Your diploma
449SihtAiliHagar ASWN55101:46:06Your diploma
1245HiiskuAiliWN25202:17:03Your diploma
244SempelsonAiliSidepataljonWN45201:38:08Your diploma
797LiiverAimarTelia SKMM4010701:57:03Your diploma
992LaidojaAinKülvandu SKMM457502:04:30Your diploma
62PärnaAinMM4001:25:39Your diploma
329KaljurandAinMM501401:41:49Your diploma
1392RääbisAinMM458802:35:38Your diploma
398MüntAinarMM22501:44:32Your diploma
1417SirkelAinoWN70102:47:01Your diploma
1024TaliAino-SilviaWN17602:05:30Your diploma
1262SaarAireSportlandWN26002:18:09Your diploma
1162RosikAireWN22002:11:35Your diploma
1010UiboaidAiriEesti Panga SpordiklubiWN404302:05:01Your diploma
1015PilvAirikaWN17202:05:09Your diploma
188KruupAivarMM10901:35:24Your diploma
738OtsAivarMM36701:55:07Your diploma
794RaudseppAivarAlutaguse malevMM55901:56:58Your diploma
306JakobsonAivarMM17401:40:48Your diploma
570OjaAivarAlutaguse malevMM454401:49:38Your diploma
152ReinapAivarTäppsportlasedMM451101:33:10Your diploma
153JesseAivarValga WalketaMM55101:33:12Your diploma
222SionAivoMM451901:37:13Your diploma
431VäinasteAivoMM24501:45:34Your diploma
993TammsaarAl WilliamMMN1602:04:31Your diploma
700MaasikAlarMM455601:53:55Your diploma
19RidamäeAlarTreeningpartnerMM45201:19:10Your diploma
538PeekAlarViru-Nigula SpordiklubiMM454101:48:52Your diploma
558ErvinAlarMetek OÜMM30501:49:22Your diploma
944SiemannAlarTüritriMM4011902:02:25Your diploma
494LehtmetsAlariMM27501:47:33Your diploma
58LumbergAlariTori SpordiklubiMM3601:25:18Your diploma
706KlugmanAleksandrMM35401:54:05Your diploma
790EmrichAleksandrMEGIDOMM37901:56:52Your diploma
35KuleshovAleksandrSpartaMM2501:21:29Your diploma
894KardakovAleksandrMM551102:00:26Your diploma
1264KilanovaAleksandraWN26102:18:15Your diploma
193HaigonenAlekseiABB SpordiklubiMM11201:35:43Your diploma
272TereštšenkovAlekseiTelia SpordiklubiMM50901:39:25Your diploma
30BelousovAlekseiMM40301:20:46Your diploma
290VorontsovAlekseiMM404401:40:04Your diploma
840BondarenkoAlekseiMM503301:58:12Your diploma
149TruninAlekseiCone CenterMM9201:32:54Your diploma
399SerovAlekseyMM22601:44:36Your diploma
1GoriunovAlexanderMM101:10:41Your diploma
96ChilipenkoAlexeyMM5901:29:18Your diploma
1313LainemäeAllanMM51502:23:59Your diploma
557RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM30401:49:19Your diploma
1396SüllaAllanMM551602:37:10Your diploma
374TerveAllanMM21401:43:41Your diploma
1200TartAllanMM48802:14:35Your diploma
1025ViimsaluAllarMM44102:05:31Your diploma
639KärmoAllarNovabuilders OÜMM33201:51:45Your diploma
1016PaabuskAloEesti Energia SpordiklubiMM4012702:05:12Your diploma
807SuursildAloABB SpordiklubiMM38401:57:12Your diploma
1375LilleAloMM52802:32:03Your diploma
147AllmägiAloSK RadaMM9101:32:47Your diploma
117SuvorovAnatoliMM401901:31:21Your diploma
712MesiAndo1. jalaväebrigaadMM409201:54:18Your diploma
239HermsaluAndoTreeningpartnerMM404001:37:52Your diploma
1263KruustokAndreMM50102:18:13Your diploma
146LabeAndreMM9001:32:41Your diploma
886OrloAndreasPlaytechMM40802:00:07Your diploma
974LopsikAndreiMM60602:03:36Your diploma
516AverkijevAndreiEAK MM28501:48:19Your diploma
523ŠkubelAndreiMM28801:48:24Your diploma
572ZemlianoAndreiMM407701:49:40Your diploma
1365UksovAndreiLõuna Eesti Haigla ASMM52502:30:48Your diploma
127SemenkovAndrei1. jalaväebrigaadMM402101:31:45Your diploma
450JürjenAndresMM25701:46:07Your diploma
454TammAndresMM406101:46:15Your diploma
455TammAndresPPAMM25801:46:20Your diploma
744KaskAndresMM456001:55:15Your diploma
776EllerAndresMM456101:56:30Your diploma
777TinkusAndresKahe Silla KlubiMM37601:56:31Your diploma
789AndemaAndresMM4010501:56:51Your diploma
27BauvaldAndresTelia SpordiklubiMM40101:20:03Your diploma
547UusmaAndresMKM jooksuklubiMM454301:49:08Your diploma
102KuningasAndresMM401501:29:53Your diploma
1413SokkAndresMM551702:44:49Your diploma
587AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55701:50:10Your diploma
295KarmaAndriMM16601:40:19Your diploma
1189PakasteAndriusMM48502:13:59Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.