Tulemused 2016 21km

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
301TammesaluRaulMM17101:40:31Your diploma
302MürkMerlinWN2301:40:33Your diploma
303EglitOliverLival SportMM17201:40:35Your diploma
304StarkopfElis-HelenWNJ101:40:38Your diploma
305AdariRaulMM17301:40:40Your diploma
306JakobsonAivarMM17401:40:48Your diploma
307MalmreOlariMM17501:40:58Your diploma
308VarblaneMarekMM452701:40:58Your diploma
309GussevRainMM17601:41:03Your diploma
310LättEvelinTartu RulluisuklubiWN2401:41:03Your diploma
311AhtijainenRistoMM17701:41:05Your diploma
312SuursaarÜloUniversity of TartuMM501101:41:05Your diploma
313KuznetsovPeeterMM404501:41:15Your diploma
314SafonovDmitryMM17801:41:17Your diploma
315TellingUrmasvaba meesMM501201:41:18Your diploma
316LappErkkiMM17901:41:19Your diploma
317TederKasparMM18001:41:22Your diploma
318LuikMihkelMM18101:41:22Your diploma
319OrasKaarelMM18201:41:25Your diploma
320NaukaRagnarMM18301:41:30Your diploma
321IvanovVeigoMM18401:41:35Your diploma
322OrgusaarMärtMM452801:41:36Your diploma
323MärssLyWN40701:41:37Your diploma
324MaisteAndrusTreeningpartner/DiadoraMM501301:41:37Your diploma
325LesihhinRomanMotusMM404601:41:41Your diploma
326SeppKevinMM18501:41:42Your diploma
327HärmaEliisAmblaWNN101:41:43Your diploma
328ValkMaretWN2501:41:44Your diploma
329KaljurandAinMM501401:41:49Your diploma
330MäeMaieWN2601:41:51Your diploma
331KösterRaulMyfitness ViruMM452901:41:52Your diploma
332TähepõldMargusMKM jooksuklubiMM18601:41:53Your diploma
333MikliMax-SanderMM18701:41:53Your diploma
334AlonovPavelTallinna Pae GümnaasiumMM18801:41:57Your diploma
335VolensMaretTreeningpartnerWN45301:41:58Your diploma
336DmitrijevRomanMM18901:41:58Your diploma
337VoltIvoMM453001:41:59Your diploma
338LambingMargusMM404701:41:59Your diploma
339JõeäärGerliWN2701:42:03Your diploma
340TerroEvelinWN2801:42:04Your diploma
341TähesteTanelSK MetsasõbradMM19001:42:08Your diploma
342KaskArminMM19101:42:09Your diploma
343LüüsSigmarHeiko ja Madise jooksuklubiMM19201:42:12Your diploma
344DmitrijevOlegMM19301:42:18Your diploma
345LiebenauRaulMooste ViinavabrikMM19401:42:20Your diploma
346GarankinaNatalijaWN2901:42:23Your diploma
347LatinVladimirMM19501:42:23Your diploma
348ValdmannVahurMM19601:42:23Your diploma
349ÜlenõmmMaretWN3001:42:27Your diploma
350PrantsHeikiVõru SuusaklubiMM501501:42:30Your diploma
351JõgisteIvoMM404801:42:35Your diploma
352KaaverSiiriSHMWN50301:42:37Your diploma
353KiisTõnisKiisid/LekkodMM19701:42:37Your diploma
354LehtmetsSvenMM404901:42:38Your diploma
355TohverTarmoKaevanduste SpordiklubiMM405001:42:40Your diploma
356TilkSilverMM19801:42:40Your diploma
357RoometHeikiMM19901:42:42Your diploma
358LehismetsJaanMM20001:42:44Your diploma
359SimmonsMitchell500th EngineersMM20101:42:44Your diploma
360PriisaarEvertTelia SKMMJ601:42:46Your diploma
361KlymanovOleksandrTransferwiseMM20201:42:54Your diploma
362OrrMarttiMM20301:42:54Your diploma
363TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM20401:42:54Your diploma
364SteinkrausShawn500th EngineersMM20501:42:57Your diploma
365HirsJanekRR SiplasedMM20601:42:58Your diploma
366VorobjovJaanMM20701:43:07Your diploma
367PihoVeikoMM20801:43:10Your diploma
368VirunurmVeikoMM20901:43:21Your diploma
369LaanemetsMeelis2. JALAVäEBRIGAADMM21001:43:24Your diploma
370HarjuÜlleKärgula jooksusõbradWN40801:43:26Your diploma
371KübarRemiMM21101:43:29Your diploma
372SulendHerkiMM21201:43:35Your diploma
373LaineveerIndrekMKM jooksuklubiMM21301:43:36Your diploma
374TerveAllanMM21401:43:41Your diploma
375PuksKristaSportland Eesti ASWN3101:43:42Your diploma
376KitvelEveEesti Energia SKWN40901:43:43Your diploma
377PaavelArgoAnu jooksutrennidMM21501:43:46Your diploma
378KohaPriitJELD-WEN EestiMM405101:43:46Your diploma
379KamdronKarinWN3201:43:51Your diploma
380LuiDagmar SK ProrunnerWTA201:43:52Your diploma
381MüürMaretWN3301:43:53Your diploma
382RaudÜllarSwedbank SKMM21601:43:53Your diploma
383SuikIngaTäppsportlasedWN401001:43:56Your diploma
384KelderOliver1. jalaväebrigaadMM21701:44:00Your diploma
385KirpuPeeterTrismileMM60101:44:04Your diploma
386PilleRomanSidepataljonMM21801:44:05Your diploma
387KurikKristjanMM21901:44:16Your diploma
388ReitavKristoe-treening.eeMM22001:44:17Your diploma
389VolkeHarryTamrexMM22101:44:18Your diploma
390MännasooToomasMM405201:44:18Your diploma
391TruveElizabethTreeningpartnerWNJ201:44:20Your diploma
392EhalaEeroMM22201:44:23Your diploma
393LiebertKalleMM453101:44:23Your diploma
394JõesaarRainerMM22301:44:24Your diploma
395VahtraJanekMM405301:44:24Your diploma
396NummertTaaviMM22401:44:29Your diploma
397PajupuuAnnikaLääne-Viru RakenduskõrgkoolWN3401:44:32Your diploma
398MüntAinarMM22501:44:32Your diploma
399SerovAlekseyMM22601:44:36Your diploma
400VolkeRaulTamrexMM22701:44:43Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.