Tulemused 2016 21km

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
201MeriväljaMargusSK JooksupartnerMM11401:36:05Your diploma
202VooglaineJarmoMaanteeameti SpordiklubiMM11501:36:18Your diploma
203AasalehtPriidikMM11601:36:21Your diploma
204KaegasMargusMM451601:36:26Your diploma
205NemethRolandMM11701:36:29Your diploma
206KäärdJanekElujooksMM11801:36:31Your diploma
207KiisToomasKiisid/LekkodMM11901:36:32Your diploma
208HerrMargusMM12001:36:36Your diploma
209NagelGeorg-HaraldPioneeripataljonMMJ501:36:38Your diploma
210KotovSergeiMM12101:36:41Your diploma
211KadakUrmasMM451701:36:46Your diploma
212LiebenauRaunoSelverMM12201:36:49Your diploma
213RaudseppRaivoMM50401:36:51Your diploma
214LagerestIngvar1. jalaväebrigaadMM403601:36:52Your diploma
215KaegasRaivoPK KGSMM451801:36:53Your diploma
216KaburSanderScoutspataljonMM12301:36:56Your diploma
217RandleppRainKaitseliidu Allohvitseride KoguMM12401:37:00Your diploma
218AlekaskPriitMM12501:37:09Your diploma
219NugaAhtiMM12601:37:10Your diploma
220SelliovOlleMM403701:37:10Your diploma
221VürmerSilverSK ProRunnerMM12701:37:12Your diploma
222SionAivoMM451901:37:13Your diploma
223SeppSimoTartu ÜlikoolMM12801:37:14Your diploma
224HillepEinarMM452001:37:18Your diploma
225PaluSilverPeetri KoolMM12901:37:19Your diploma
226EisanJaanikaWN1701:37:20Your diploma
227DemenkovDenisMM13001:37:28Your diploma
228NadorichevOlegMM403801:37:28Your diploma
229TopsRainerSK Los TorosMM403901:37:35Your diploma
230AllikuUnoMM50501:37:36Your diploma
231LillmetsÜllarMM452101:37:37Your diploma
232PaaneRistoMM13101:37:39Your diploma
233KukkIllarMM50601:37:42Your diploma
234KuboKittyMaria jooksuklubiWN40401:37:43Your diploma
235TulpKristjanTreeningpartnerMM13201:37:44Your diploma
236KuusaluIvoEUKMM13301:37:47Your diploma
237GostevDmitriABB SpordiklubiMM13401:37:50Your diploma
238KalaKasparVõru SuusaklubiMM13501:37:51Your diploma
239HermsaluAndoTreeningpartnerMM404001:37:52Your diploma
240VäliTanelMM13601:37:59Your diploma
241TiidemannMikkMM13701:37:59Your diploma
242KusmaRomanAQVA SPAMM50701:38:01Your diploma
243TukkPatrickMMN501:38:07Your diploma
244SempelsonAiliSidepataljonWN45201:38:08Your diploma
245LiimHannesPioneeripataljonMM13801:38:11Your diploma
246JoasooJaanusTallinnStrongMM13901:38:13Your diploma
247KingseppAnniWN1801:38:14Your diploma
248UngaRainMM14001:38:21Your diploma
249IbisMargusMM452201:38:22Your diploma
250KruusmägiMikkMM14101:38:22Your diploma
251AssmannAnts ErikRakvere Karmeli KogudusMM14201:38:26Your diploma
252KambekSiimEKSLMM14301:38:26Your diploma
253ToomingMarkoMM14401:38:32Your diploma
254VahtraMärtMM14501:38:32Your diploma
255SiyalskyVladislavMM50801:38:34Your diploma
256BaklerHenryMM14601:38:35Your diploma
257IngoldJohn500th EngineersMM14701:38:45Your diploma
258GajekGrzegorzMM14801:38:46Your diploma
259ÕismaaRaunoMTA SKMM14901:38:46Your diploma
260GritskevichGalinaWTA101:38:56Your diploma
261IlpTaaviPlaytechMM15001:39:00Your diploma
262GajekMagdalenaWN40501:39:07Your diploma
263TugedamRaidoMM15101:39:07Your diploma
264JürsSiljaWN1901:39:08Your diploma
265LopsikPriitSwedbank SKMM15201:39:10Your diploma
266LeesmäeJüriOK WestMM70101:39:15Your diploma
267LeibenauMarko1. jalaväebrigaadMM404101:39:20Your diploma
268VaiklaMaigiRimi EestiWN40601:39:21Your diploma
269KaldmaUrmasSK JooksupartnerMM452301:39:21Your diploma
270JõgisteReigoMM15301:39:23Your diploma
271RoosIngmarT grupp ASMM15401:39:24Your diploma
272TereštšenkovAlekseiTelia SpordiklubiMM50901:39:25Your diploma
273OjasaarEvarMM15501:39:28Your diploma
274RäliTuuliWN2001:39:31Your diploma
275LeerJanekCC Rota MobilisMM15601:39:31Your diploma
276TõnismäeMarekMM404201:39:32Your diploma
277KreekEvertMM452401:39:34Your diploma
278TuuletareArgokorvpalliklubi meeste varjupaikMM15701:39:38Your diploma
279SarematTarmoJCI RAKVEREMM15801:39:41Your diploma
280TimofejevDmitriMM404301:39:43Your diploma
281KukkMeelisSUKL JõuluMM55301:39:45Your diploma
282NärepPiretWN2101:39:46Your diploma
283KallasUiboMM15901:39:48Your diploma
284LepikRainerMM16001:39:49Your diploma
285ToomToomasSK StaminaMM55401:39:52Your diploma
286MuuliEerikMM16101:39:54Your diploma
287KivipõldKaidoMM16201:39:55Your diploma
288KornõševMihhailSpordiseltsMM16301:39:56Your diploma
289NormakMargusMM452501:39:57Your diploma
290VorontsovAlekseiMM404401:40:04Your diploma
291SoometsVeikoKiisid/LekkodMM16401:40:08Your diploma
292RebaneRaitEesti Energia SKMM16501:40:10Your diploma
293SaarLaurMyFitnessMM501001:40:14Your diploma
294KangurRaulJooksuklubi SarmaMM452601:40:16Your diploma
295KarmaAndriMM16601:40:19Your diploma
296TarvisAnnoA2K SpordiklubiMM16701:40:19Your diploma
297LiisterJörgenMM16801:40:22Your diploma
298VillikEgleProRunnerWN2201:40:22Your diploma
299KangroDanelMM16901:40:24Your diploma
300ValterMarkoSK JooksupartnerMM17001:40:29Your diploma

Pages

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA