Elamuspunktide konkurss

Elamuspunktide konkurss
 
2018. aastal korraldab Viking Line Eesti Ööjooksu korraldustoimkond oma vabatahtlike esinejate, taidlejate ja meelelahutajate tunnustamiseks konkursi, mille eesmärgiks on selgitada välja ja tunnustada kuni kolme parimat elamuspunkti ja seda korraldavat kollektiivi rahalise preemia - auhinnaga.
 
I koht - 500 €
II koht - 300 €
III koht - 200 €
 
Konkursist võivad osa võtta kõik oma esinemissoovist teada andnud kultuurikollektiivid, kes ei saa honorari oma etteaste eest Ööjooksu raames.
Konkursil osalev kultuurikollektiiv peab andma juuli lõpuni teada oma soovist konkursist osaleda e-maili teel: info@eestimaraton.ee, märkides tahteavalduses ära kollektiivi nime, esinemisiseloomu (rahvatants, koorilaul, noortebänd, harrastusteater vms) ja esindaja kontaktisiku. Samuti esinemispaiga.
 
Hindamise aluseks on kollektiivi poolt tehtav kuni 2 minutit kestev videoülesvõte, mis on tehtud Eesti Ööjooks 2018 toimumise ajal, raja ääres või stardis/finišis. Videolõik tuleb saata: info@eestimaraton.ee hiljemalt 19.08.2018 kell 16.00. Otsus langetatakse auhinnafondi jagamise kohta hiljemalt 24.08.18 ning võitjad teavitatakse tulemustest. Hinnatakse artistlikkust, esinejate väljanägemist, elamuspunkti valgustust - silmapaistvust ja esinemiskire olemasolu.
 
Auhinna väljastamise aluseks on juriidilise isiku (MTÜ, OÜ, AS, SA, TÜ, FIE vms) arve Viking Line Eesti Ööjooksu korraldavale Rakvere Maraton MTÜ´le. Auhinna summas sisaldub ka käibemaks, kui preemia pälvinu on käibemaksukohuslane.
Korraldaja jätab endale õiguse auhinnalisi kohti mitte määrata ja auhinnatavaid kollektiive mitte välja kuulutada (eeskätt vähese konkurentsi või mitteeristuva esinemistaseme tõttu).

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA