Diplomid 4 KM

Perekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaegDiplom
beilmannmarianaNDiplom
BergströmAnderoMDiplom
bõkovmarleenNDiplom
BondarenkoAdelijaNDiplom
BondarenkoArturMDiplom
BOOMSIRJENDiplom
BormanReelikaNDiplom
BorzovaIrinaNDiplom
BrandtKaren-KellyNDiplom
BrandtTiinaNDiplom
bremensyrleNDiplom
BremenJaanusMDiplom
BremenJohanna AngelaNDiplom
BremenEmilMDiplom
BrõtkiMariliNDiplom
BrõtkiMariiNDiplom
ButakovVassiliMDiplom
ButorinaAnastassiaNDiplom
CalabresiMarcoMDiplom
CalabresiChiara TeeleNDiplom
ChavezJuuliNDiplom
De GuzmanSoniaNDiplom
DemtsenkoIrinaNDiplom
DõbaSandraNDiplom
DõbaRoometMDiplom
DonaldGrethelNDiplom
DonaldSirjeNDiplom
DorbekKeiuNDiplom
DuhaylungsodRiezelNDiplom
DziubaDmytroMDiplom
EclarEvaNDiplom
EesmaaÜlleNDiplom
EesmaaRihoMDiplom
eessaaraiviMDiplom
EgorsKätlinNDiplom
EhalaRiinaNDiplom
EhinaKristinaNDiplom
EhinaKseniaNDiplom
EicheReeliNDiplom
EicheAndreaMDiplom
EiertEneliNDiplom
EimpaluAnniNDiplom
EimpaluHeliNDiplom
EinalaAiliNDiplom
EiskopStivenMDiplom
EistreBrendaNDiplom
EliasJanelyNDiplom
ElisteAleksanderMDiplom
ElisteRitaNDiplom
EllamaaDianaNDiplom
EllermaaKarlisMDiplom
EllermaaEgleNDiplom
EllikLeaNDiplom
ElmanovitsEva-LottaNDiplom
ElvaKarmenNDiplom
ElvaJaanikaNDiplom
EnnukVarjeNDiplom
ErapartAveNDiplom
ErapartElnaNDiplom
ErmMatiMDiplom
ErmAndi-MartenMDiplom
EskelErikaNDiplom
evardikatriNDiplom
EvardiRaitMDiplom
FedynaIvanMDiplom
FeofanovaMonikaNDiplom
FilippovKerttuNDiplom
FischerSabineNDiplom
FlorenAnna MaareNDiplom
FominaNataljaNDiplom
FreibergTaimiNDiplom
GaverElisNDiplom
GävgänenHardoMDiplom
GeimonenMaieNDiplom
GeineKristjanMDiplom
GlavinaErikaNDiplom
GolubevaElviraNDiplom
GorbatsjovGlebMDiplom
GorjatsovVladimirMDiplom
GorjatsovaVeeraNDiplom
GraubergImroMDiplom
GrigorKirillMDiplom
GrikoSvetlanaNDiplom
GrünthalMirellNDiplom
GuldereEfe MarkoMDiplom
GuldereEnginMDiplom
GuldereEge MarekMDiplom
GuljavinaNataliaNDiplom
GusevaAllaNDiplom
GutmannEdithNDiplom
HäälGerda TriinNDiplom
HäälSandra LiisNDiplom
HaavajõeJaanusMDiplom
HallikAnetteNDiplom
hansenmark alexanderMDiplom
HansenIndrekMDiplom
HanssonHardoMDiplom
HanssonMarinaNDiplom
HapponenKlenMDiplom
HarjoAnuNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.