Diplomid 4 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguNetoaeg
DziubaDmytroVirudent hambaraviMDiplom
RosmanRihoVirudent hambaraviMDiplom
PõldmaHeleenVirudent hambaraviNDiplom
FedynaViktoriyaVirudent hambaraviNDiplom
FedynaViktorVirudent hambaraviMDiplom
ArgeKristaViru Õlu NDiplom
PikkamäeTaimiViru Õlu NDiplom
ArgeKatrinViru Õlu NDiplom
ArderJoonasViru Õlu MDiplom
ArderMaarikaViru Õlu NDiplom
ArderOliverViru Õlu MDiplom
VõrnoRaunoVinni vallavalitsusMDiplom
MittauEdeViking LineNDiplom
ElmiJussViking LineMDiplom
ElmiLiisViking LineNDiplom
JaansonRitaViking LineNDiplom
JaansonRasmusViking LineMDiplom
ZirnaskTiinaValio Eesti ASNDiplom
RaudseppGetrinVäike-Maarja GümnaasiumNDiplom
TammLiinavägilasedNDiplom
BelisaarSiimvägilasedMDiplom
ObertunHelerinVabaNDiplom
JaagantHelenUjumisklubi BriisNDiplom
LepikultRenaTTÜNDiplom
LepikultAndrusTTÜMDiplom
AndersonRolandTTÜMDiplom
AntoniakRicoTrikitMDiplom
SügisCarolineTrikitNDiplom
UstavSigritTrikitNDiplom
KangurAnetteTrikitNDiplom
RamulEthelTriinudNDiplom
KruusRicoTriinudMDiplom
SchultzAireTriinudNDiplom
KotterAndriTriinudMDiplom
HindrekusÜlleTriinudNDiplom
MarkHelleTriinudNDiplom
RoostarViivikaTriinudNDiplom
SaluEgleTriinudNDiplom
AdratKristaTriatloniklubi 21.CCNDiplom
PavlovaDianaToredad NDiplom
LihtfeldtKadiToredad NDiplom
VaskSiljaToila VallavalitsusNDiplom
SaksLauraTelia SKNDiplom
SaksHelenaTelia SKNDiplom
KruustokHelleTapa Põllu KoduNDiplom
MilvasteTiinaTapa Põllu KoduNDiplom
RoosmetsGerlyTapa Põllu KoduNDiplom
LaderlichKetlinTapa Põllu KoduNDiplom
TammemägiHeiliTapa Põllu KoduNDiplom
VõrkMargarethTamme koolNDiplom
LobachevaElenaSylvia.gatchina.ruNDiplom
LeemetPiretStockmann ASNDiplom
NeiKristelSPORTLANDNDiplom
TõštšukLiisaSPORTLANDNDiplom
KubiSandraSPORTLANDNDiplom
NigolMaarjaSPORTLANDNDiplom
TammMaieSpordiveteranidNDiplom
PõldmäeTheaspordiseltsNDiplom
HAAMERHENDRIKSpordiseltsMDiplom
HAAMERHERMANSpordiseltsMDiplom
KivirandMattiasSpordiseltsMDiplom
KivirandMarietteSpordiseltsNDiplom
KivirandAnneliSpordiseltsNDiplom
JürgenthalGermanSpordiseltsMDiplom
JürgenthalIrinaSpordiseltsNDiplom
NahkKerstiSpordiseltsNDiplom
SamberkSiimSpordiseltsMDiplom
VäravasMarietteSpordiseltsNDiplom
KohtringEsterSpordiseltsNDiplom
PärtelKristiinaSpordiseltsNDiplom
PärtelSvetlanaSpordiseltsNDiplom
ZnamenskajaMarikaSpordiseltsNDiplom
AalAndrisSpordiseltsMDiplom
KikkasVilleSpordiklubi IKS MDiplom
KikkasMairoldSpordiklubi IKS MDiplom
KärsnaKätrinSpordiklubi BiathlonNDiplom
RüütelSandraSpartaNDiplom
ÕunasEikeSonda VallavalitsusNDiplom
MäitseStellaSonda VallavalitsusNDiplom
KasesalkIngeSonda VallavalitsusNDiplom
LappertTiiaSonda VallavalitsusNDiplom
PõldSilvaSonda VallavalitsusNDiplom
TõemetsJuuneSonda VallavalitsusNDiplom
KullLidiaSonda VallavalitsusNDiplom
MittMaireSonda VallavalitsusNDiplom
EskelErikaSonda VallavalitsusNDiplom
PõdraEneSonda VallavalitsusNDiplom
AlleseLiidaSonda VallavalitsusNDiplom
KihleveltReneSonda VallavalitsusNDiplom
RungaIrinaSonda VallavalitsusNDiplom
PetrovaKristelSonda VallavalitsusNDiplom
VeskeAngelaSonda VallavalitsusNDiplom
MetsaruMaileeSõmeru PõhikoolNDiplom
AbramIrisSK Saue TammedNDiplom
KallasPeeterSK NõvaMDiplom
TalalajevaViolettaSillamae GümnasiumNDiplom
TalalajevaVeronikaSillamae GümnasiumNDiplom
KaareTriinSelverNDiplom
KakkoJoonasSelverMDiplom
ProninaTatianaSecond WindNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.