Diplomid 4 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaeg
RääbusAadeNDiplom
KolkinAdrianMDiplom
VetelaAdrienneNDiplom
SchumannÄdu IgrisNDiplom
KruusimägiAetNDiplom
EametsAgeNDiplom
ÕunapuuAgeNDiplom
KinkAgnesNDiplom
HöövelsonAgnesMrsNDiplom
reimetsAgnesNDiplom
KakkoAgoMDiplom
MäeseppAhtiRKK LaulukoorMDiplom
SivardAidiNDiplom
AlleseAiliMTANDiplom
NurmsooAiliNDiplom
KormAiliNDiplom
KohaAiliNDiplom
MöllerAiliNDiplom
EinalaAiliNDiplom
PÕLDMEAIMARMDiplom
MihkelsonAimeNDiplom
TederAimeNDiplom
MüllaAimiNDiplom
KurveAinMDiplom
TopsAinarLille koduMDiplom
MansbergAinoNDiplom
NeemeAiraRakvere HaiglaNDiplom
OtsmaaAiraDICRONDiplom
MeidlaAireNDiplom
SchultzAireTriinudNDiplom
IvainenAiriNDiplom
VõsaAiriNDiplom
AllikmäeAiriinNDiplom
AllikasAironMDiplom
MägiAivarMDiplom
NiinemägiAivarMDiplom
AlanurmeAiviNDiplom
ÕunAksaNDiplom
TähepõldAkselSaue KJKMDiplom
TRUVEALAREstonian CellMDiplom
TERAALARMDiplom
SeppAlarMDiplom
PaluveerAlariMDiplom
PIISPEAALBERTMDiplom
KudeviitaAleksanderHC VipersMDiplom
ElisteAleksanderMDiplom
VolkovAleksandrMDiplom
IisAleksandraNDiplom
StreljajevaAlevtinaNDiplom
EloAlexandraNDiplom
AAVAALGOMDiplom
VälbaÄlisNDiplom
KolipovaAljonaNDiplom
JõeotsAllaNDiplom
PudovAllanKiviõli NoortekeskusMDiplom
PIISPEAAMANDANDiplom
TimuskAmandaNDiplom
KoppelAmeeliaNDiplom
RudenkoAnastaciaNDiplom
NoginovaAnastasiaNDiplom
VolkovaAnastasiaNDiplom
SokolovaAnastassiaNDiplom
OtsmaaAndraDICRONDiplom
MoorAndraNDiplom
tederandraNDiplom
BeketovAndreasMDiplom
NorkkoAndreiArendus & Haldus OÜMDiplom
KalvikAndresRakvere KK LaulukoorMDiplom
KrispAndresMDiplom
VõrkAndresMDiplom
KaareAndresMDiplom
LuukAndresMDiplom
TederAndresMDiplom
HarjoAndresMDiplom
KotterAndriTriinudMDiplom
ROSINANDRIMDiplom
AalAndrisSpordiseltsMDiplom
LepikultAndrusTTÜMDiplom
AitAndrusMDiplom
MALVAANDRYMDiplom
PedaiAnelyNDiplom
PärnAneteNDiplom
ReedikAneteNDiplom
TammAnettNDiplom
PartsAnett LiisaAmbla SKNDiplom
ValterAnetteNDiplom
KangurAnetteTrikitNDiplom
PõderAnetteNDiplom
VeskeAngelaSonda VallavalitsusNDiplom
KASVOANGELAMTÜ SPORDISELTSNDiplom
AltAngelinaEbavere SKNDiplom
SarapuuAnnaNDiplom
BelonogovaAnnaNDiplom
ŠaškinaAnnaNDiplom
MirotvortsevaAnnaNDiplom
GalaninaAnnaNDiplom
FlorenAnna MaareNDiplom
ArrakAnna-LiisaNDiplom
TasaAnna-LiisaNDiplom
KüttAnna-LottaNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.