Diplomid 4 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguNetoaeg
BažuraVadimMDiplom
BeilmannMarianaNDiplom
BeketovAndreasMDiplom
BelisaarSiimvägilasedMDiplom
BelonogovMaksimMDiplom
BelonogovaAnnaNDiplom
BerezinaIlonaNDiplom
BettlerMerlinMTÜ SpordiseltsNDiplom
birkmerleNDiplom
BlohhinaBerlitaNDiplom
BondarenkoArturMDiplom
BoomSirjeNDiplom
BrõtkiMariliNDiplom
BrõtkiMariiNDiplom
ButakovVassiliMDiplom
ChantziKaterinaNDiplom
ClementsTalan JosephMDiplom
DanilovLiidiaNDiplom
Di StanislaoStefanoMDiplom
DmitrijevMarkusMDiplom
DõbaRoometMDiplom
DonaldSirjeNDiplom
DonaldGrethelNDiplom
DreyersdorffSveaNDiplom
DziubaDmytroVirudent hambaraviMDiplom
EametsAgeNDiplom
EfertSvetaNDiplom
EhandEricMDiplom
EhinaKristinaNDiplom
Ehina-PopovaKseniaNDiplom
Ehte-SuveMeelikaNDiplom
EimlaMonikaRakvere HaiglaNDiplom
EimpaluHeliNDiplom
EinalaAiliNDiplom
ElisteAleksanderMDiplom
ElisteRitaNDiplom
EllamaaMeriliNDiplom
EllamaaDianaNDiplom
ElmiJussViking LineMDiplom
ElmiLiisViking LineNDiplom
EloAlexandraNDiplom
ENDENKÜLLISalutaguse Pärmitehas ASNDiplom
ENNUKVARJENDiplom
EnokJasper JonelMDiplom
ErapartToomasEesti MeediaMDiplom
ErapartAveNDiplom
ErteImbiNDiplom
ESINURMILMENDiplom
EskelErikaSonda VallavalitsusNDiplom
FedynaViktoriyaVirudent hambaraviNDiplom
FedynaViktorVirudent hambaraviMDiplom
FetherstonFreyaNDiplom
FilippovKerttuKiviõli NoortekeskusNDiplom
FlorenAnna MaareNDiplom
FlorenMarisNDiplom
FlotskajaUljanaNDiplom
FominaNataljaNDiplom
FreibergTaimiRakvere HaiglaNDiplom
GalaninaAnnaNDiplom
GaverElisMTÜ SpordiseltsNDiplom
GaverGreteliisKarmelNDiplom
GävgänenLeaNDiplom
GeineKristelNDiplom
GinžulSvetlanaNDiplom
GlavinaErikaDICRONDiplom
GolubevaUlyanaNDiplom
GolubevaElviraNDiplom
GraubergImroLille koduMDiplom
GrinvaldArturLille koduMDiplom
GuljavineNataliaLille ja Mere koduNDiplom
GumbälisRiinaMupsikudNDiplom
GutmannVeigoMDiplom
GutmannEdithNDiplom
HAAMERHENDRIKSpordiseltsMDiplom
HAAMERHERMANSpordiseltsMDiplom
HaavaRainMDiplom
HaibaKaroliinaNDiplom
Hannus-TähepõldSirliSaue KJKNDiplom
HANSENINDREKMDiplom
HansschmidtGerliNDiplom
HanssonMarinaLille ja Mere koduNDiplom
HanssonHardoLille koduMDiplom
HarjoAnuNDiplom
HarjoMarlenNDiplom
HarjoAndresMDiplom
HarjuLianeNDiplom
HarkmannEikeNDiplom
HärmJohanna MariaKiviõli NoortekeskusNDiplom
HaviTaaviMDiplom
HaviKarinMDiplom
HeinMariaNikeNDiplom
HeinjärvHelenaKiviõli NoortekeskusNDiplom
HeinjärvLiinaKiviõli NoortekeskusNDiplom
heinlaidanne-maiNDiplom
HeinmäeKristoMDiplom
HeinmetsGretelNDiplom
HeinsaarSimoneNDiplom
HeinsaarMarianeNDiplom
HeinsarIiaNDiplom
HeintaluTailiNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.