Tule vabatahtlikuks

Viking Line Eesti Ööjooks ootab oma meeskonda taaskord tublisid vabatahtlikke!

Nagu iga suur sündmus ei toimu ka Viking Line Eesti Ööjooks iseenesest. 2018. aastal olid Ööjooksule Rakveres abiks ligi 360 vabatahtlikku. Nende seas kooliõpilasi, abipolitseinikke, turvarattureid, kaitseliitlasi, noorkotkaid ja muidu tublisid rakverelasi. Vabatahtlikke sõitis kohale lausa Tallinnast. Kõik ainult selleks, et suur üritus saaks vääriliselt ja tipp-tasemel läbiviidud.

Piirete paigaldus, joogipunktide mehitamine, liikluse suunamine, stardimaterjalide väljastamine, kinkekottide komplekteerimine, infotöötajad, koristus jpm. Kõikjale on vaja säravate silmadega inimesi, kes tahavad aidata Rakverel ja Ööjooksul särada ning saada ise väärtuslikku kogemust suure ürituse organiseerimisest.

Ootame endaga liituma noori alates 14 aastat, tööealisi ja eakaid. Soovist panustada Ööjooksu õnnestumisse anda teada e-mailile: riina@eestimaraton.ee

Vajalikud andmed: Ees- ja perekonnanimi, sünnikuupäev, elukoht, kontakt e-mail ja telefon.

Lisaks: Millisest kellaajast võite alustada abistamist (hommikust, keskpäevast või õhtust)? Kas omate erioskusi või eelnevat kogemust teatud töölõigul?

Arvestama peab sellega, et vajadus teie panuse järele võib tekkida juba varahommikust võistluspäeval 17.08.19 (alates 9.00) või ka eelneval päeval, so 16.08.19.

Kõikide vabatahtlike esimesele pöördumisele vastatakse ja täiendavalt võetakse ühendust augustis 2019, vahetult (u 1 nädal) enne sündmust.

 

Omalt poolt pakume:

  • Saada osa suve kõige ägedama sündmuse korraldamisest
  • Toetavat ja vinget meeskonda
  • Viking Line kinkekaart edasi-tagasisõiduks Soome
  • Koostööpartnerite pakkumised

Täida ankeet, saada meile ning liitu meie särtsaka meeskonnaga

 

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.